Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal 7.43 Sultan bakırı ve 6.45 Sıcak Bakır Kahve

burç yorumlarıma bakıyordum az önce seninkine de bakayım dedim: '' Kendinizi beğenmiş tavırlar içinde bulunuyorsunuz. Bu tavırları sergilerken zevk alıyorsunuz fakat bu tutumunuz uzun süreli kopukluklara sebebiyet verebilir. İnsanlıktan uzak tavırlar sergilerken bencilce davranışlar gösterdiğinizin farkına varmalısınız. İlerleyen günlerde beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilir ve pişman olabilirsiniz''

burç yorumlarıma bakıyordum az önce seninkine de bakayım dedim: '' Kendinizi beğenmiş tavırlar içinde bulunuyorsunuz. Bu tavırları sergilerken zevk alıyorsunuz fakat bu tutumunuz uzun süreli kopukluklara sebebiyet verebilir. İnsanlıktan uzak tavırlar sergilerken bencilce davranışlar gösterdiğinizin farkına varmalısınız. İlerleyen günlerde beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilir ve pişman olabilirsiniz''
Aslında tam tersi; ama yolunda gitmeyen bişeyler bende seziyorum :KK43: umarım üzülmem. Benim için dua et :)

Tabi ki dua ederim senin için tatlım ama burç yorumlarını okuduğum yerde genelde doğruluk payı yüksek oluyor, açıkçası endişelendim senin için. Sen yine de farkında olmadan göz ardı ettiğin şeyler var mı bi düşün tatlım, üzülmeni istemem yani:)

Tabi ki dua ederim senin için tatlım ama burç yorumlarını okuduğum yerde genelde doğruluk payı yüksek oluyor, açıkçası endişelendim senin için. Sen yine de farkında olmadan göz ardı ettiğin şeyler var mı bi düşün tatlım, üzülmeni istemem yani:)
Kova burcuyum ben; ve bu aralar bulutlar üzerimde :KK43:

Rüstem amcam gülümsedin de bulutlar mı dağılmadı derdi bana, yani tatlım diyeceğim o ki iyi günler de senin elinde, kötü günlerde; öyle dimi :)

Hala bulutlar üzerindeyse tatlım hiçbir şey yapmadığından olabilir, bir şeyler yap bence, bir şey yapmazsan belki yağmur yağar, yaparsan bakarsın belki bir güneş doğar:)

thIJO5C60P.jpg 133082245_tn30_0.jpg Merhaba benimde bir fikre ihtiyacım var zaman ayırabilirseniz sevinirim :)

saçlarım şu anda kahve tonlarında altta röfle olduğu ıcın uçlar daha acık asıl ıstedıgım renk kahve kızıl bır renk ama hemen o tonlara geçmeden once bıraz dolaşmak ıstıyorum :) loreal 6,45 sıcak bakır ve loreal 5,52 sıcak kestane karıştırsam 1. sizce tutar mı 2. güzel olur mu :)

merhaba,
büyük ihtimalle bu işlemden sonra renk daha da belli etmiştir kendini. fakat istediğiniz sonuç mudur tam olarak bilmiyorum.
Ben sultan bakırı ve tarçın bakırı karışımından aklımdaki rengi tutturdum.
saçınız hala bu renkte mi bi kaç açıdan çeker misiniz ? bu renge bayıldımmmmmm. ne soluk bu bakır ne tam kızıl. tam istediğim gibi :)

Merhaba yağmurcum, işlerimden dolayı vakit bulupta bir bakamadım konuya. Ten renginin beyaz olduğunu varsayıp palette naturel serisinden 4.86 ve 3.68 in karışımını ya da Garnier Color Shine serisinden krem boya olan 3.6 numaralı kızıl siyah saç boyasını tavsiye ederim. Ten rengin beyaz ise kesinlikle denemelisin canım. Ben garnier i denemiştim, çok güzel oldu, bambaşka bir hava katıyor

merhabaa,
vital 6-65 ve palette tarçın bakır karışımı tam istediğiniz renk olacaktır. fakat vital dore kahve olacak numarayı yalnış hatırlıyor olabilirim :)
Merhaba, oranı nasıl olma
merhabaa,
vital 6-65 ve palette tarçın bakır karışımı tam istediğiniz renk olacaktır. fakat vital dore kahve olacak numarayı yalnış hatırlıyor olabilirim :)
Merhaba, bu karışım için oran paylaşabilir misiniz? Palette tarçın bakır 8.77 mi yoksa 7.77 mi olacak😊
Teşekkürler

X