Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Amonyaksız 5 ton saç açıcı

rapunzel humiracım :) maaşaallah saçlarına şanslısın. benim hedefimde bele kadar uzatmak da o zamana kadar saçlar süpürgeye dönüyo kestirmek zorunda kalıyorum. Esmersen bence azıcık kaşlarınada sürersen uyumlu olur.Tahminimce senin saçlarını kumral yapar beyonce gibi olursun :)

benim saçlarımda sarıydı son boyattığımda yaktılar ve saçmasapan bi renk oldu bende kahveye boyattım şimdide pişmanım tekrar sarıya dönmek istiorum acaba bunu kullansam iii bi sonuç alırmıyım bide netten araştırdım folyo ile paketleyerek kullanırsak röfle gibi sonuç alıyormuşuz ne kadar doru bilmiorm ama denemei dşünüorum

mrb arkadaşlar açıcı kullanmaya korkuyorum.onun için palatte rediance büyülü kahve boyayıp üstüne röfle atmak istiyorum. sizce nasıl olur fikirlerinizi yazarsanız memnun olurum

ben loreolin amonyaksız saç boyasını kullandım hiç memnun kalmadım iki yıkamada gitti ve günlerce geçmeyen çok kötü bi kokusu vardı

kirke cim ürünün adı "loreal majimeches krem açıcı" adı buydu hatırladığım kadarıylaa.s.

ben şimdi bi kutu daha alıcam saç diplerime yapmamıştım komple tekrar uygulıcam:dance:

bitanem çok teşekkür ederim:KK70: ya bıde senden bısı rıca etsem ben bostancıda oturuyorum buralarda bulabılırmıyım acaba sorsan bı ya..:Saruboceq:

Adurucum o renkleri tutturmakta sorun yok tutmasına tutarda saç uçları yanıyo:KK43:( farkındaysan onların saçı kısa kesim .O renkte ve uzun olanların yüzde 80 ide kaynak veya çıtçıt la uzun gösteriyor geri kalan yüzde 20 de zaten doğalında kendi saç tonları sarı veya çok açık kumral insanlar onun için saçlarına çok fazla açıcı kullanılmıyor. Saçım siyah demişsin platin sarısıda yapsan Saba Tümer ve Derya Baykal gibi olmaz çünkü onların kendileri zaten sarışına yakın insanlar saç tipleri açık renge yatkın. Bence esmerde biriysen bronz kahve balyaj tonları daha da çok yakışır :))

Ammada yazmışım yaff :))

Adurucum o renkleri tutturmakta sorun yok tutmasına tutarda saç uçları yanıyo:KK43:( farkındaysan onların saçı kısa kesim .O renkte ve uzun olanların yüzde 80 ide kaynak veya çıtçıt la uzun gösteriyor geri kalan yüzde 20 de zaten doğalında kendi saç tonları sarı veya çok açık kumral insanlar onun için saçlarına çok fazla açıcı kullanılmıyor. Saçım siyah demişsin platin sarısıda yapsan Saba Tümer ve Derya Baykal gibi olmaz çünkü onların kendileri zaten sarışına yakın insanlar saç tipleri açık renge yatkın. Bence esmerde biriysen bronz kahve balyaj tonları daha da çok yakışır :))

Ammada yazmışım yaff :))

arkadaşım bu dedigin boyayı loreal amonyaksız açıcıyı yanı nasıl bır peroksitle karıştırıp uyguladın acaba?

Ben peroksiti bilmiom toz değildi sadece kremsi bişi yahu bu tüy sarartıcı gibi kıvamlı
zaten peroksit saçı yakmaz mı.

geçen kış kolaestonun röfle setini aldım komple uyguladım iğrenç oldu oda öle tozlu karıştırılan bişiydi Çingene sarısı gibi mat bişi oldu. bide yine diplerine değdirmemiştim kendi saçımla arasında kızılımsı bi renk oluştu berbattı :KK43:(

Ben peroksiti bilmiom toz değildi sadece kremsi bişi yahu bu tüy sarartıcı gibi kıvamlı
zaten peroksit saçı yakmaz mı.

geçen kış kolaestonun röfle setini aldım komple uyguladım iğrenç oldu oda öle tozlu karıştırılan bişiydi Çingene sarısı gibi mat bişi oldu. bide yine diplerine değdirmemiştim kendi saçımla arasında kızılımsı bi renk oluştu berbattı :KK43:(

canım peroksit dedigim hanı boyayı bır sıvıyla karıştırıyoruz ya ondan bahsetmıştım. ben senin o kulllandıgın boyayı gormuştum. ınce bır kutunun içinde. ama işte aklıma takıldı başka bır sıvıyla karıştırıpta mı uyguluyoruz dıye. ama sanırım sadece o sekilde bıraseyle karıştırmadan kullanıyoruz değil mi? sonucta tuy sarartıcı gıbı bır kıvamı var demişşin çünkü.

slm kızlar.bu kadar bilgili hatunu birarada bulmuşken bende sorayım.saçımı nar kızılına boyadım.ama şimdi küllü kumral yapmak istiyorum.bu bahseettiğiniz açıcıyı kullanıp küllü kumrala boyasam olurmu acaba?

christian benim saçımdada röfle var ve belime kadar uzun artık bıktım dip boyaya gitmekten her ay 110 milyon veriyorum e bide o kadar açtırana kadar giden paraları düşün=))etilerde kirada otururdumkaydirigubbakcemile3
soracağım şey diplerimi açık renk yaptırıorm,dipler için kullanabilirmiyim diye sorucaktım fotolarınıda göremedim açıkçası tam olarak çıkan renk nedir??
cevabın için şimdiden teşekkürler

boncuk 83 cüm çok tehlikeli ve iddialı bi renge boyamışsın saçını :)) canım içinde kızılar olan saçı küllüye döndürmek çok zor kesinlikle profosyonel bi kuaföre git derim önce saçı tamamen açıp (baya açıyolar ama orielle tüm renk akana kadar ) daha sonra küllü istediğin renge boyuyolar ki bu işlemler baya yıpratıyo saçı :KK43:( eşimin kızkardeşi bu işlemlerden geçti ve saçlar harab oldu ki çok iyi bir saç tasarımcısında yaptırdığımız halde.

kırmızı 321 cim sende dip saçlarına gönül rahatlığıyla uygula derim :)

boncuk 83 cüm çok tehlikeli ve iddialı bi renge boyamışsın saçını :)) canım içinde kızılar olan saçı küllüye döndürmek çok zor kesinlikle profosyonel bi kuaföre git derim önce saçı tamamen açıp (baya açıyolar ama orielle tüm renk akana kadar ) daha sonra küllü istediğin renge boyuyolar ki bu işlemler baya yıpratıyo saçı :KK43:( eşimin kızkardeşi bu işlemlerden geçti ve saçlar harab oldu ki çok iyi bir saç tasarımcısında yaptırdığımız halde.

cnm çok teşekkür ederim:teytey:kullandıktan sora muhakkak bilgi vericem
sevgiler ve saygılarhihoyyyt

Kızlarrr selam
Onu kullanmadım ama saçımda siyah hint kınası vardı :KK70: onu açtırdım 5 kez açtı kuaförüm ama çok az yıprandı diyebilirim. Wella'nın magma diye bir ürünü var onunla açtı. Ki bilirsiniz kına açılmaz aslında.. Bir de goldwell'i araştırmıştım. Ayrıca boya siliciler var bunları devamlı okuyordum bir ara..:sm_cool:

christian benim saçımdada röfle var ve belime kadar uzun artık bıktım dip boyaya gitmekten her ay 110 milyon veriyorum e bide o kadar açtırana kadar giden paraları düşün=))etilerde kirada otururdumkaydirigubbakcemile3
soracağım şey diplerimi açık renk yaptırıorm,dipler için kullanabilirmiyim diye sorucaktım fotolarınıda göremedim açıkçası tam olarak çıkan renk nedir??
cevabın için şimdiden teşekkürler
arkadaşım diğer topiklerde evde dip boyamayı okurmusun benimde tavsiyem var

çok sağol arkadaşım.en iyisi gidip kuaförümle konuşmak..sanırım kendim yapamayacağım..

X