Saç Rengi ve Saç Boyama LOREAL CASTING 713 ICE LATTE nihayet denedim!!!

serguzel

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
204
0
44
en son casting 700 ü denemiştim fakat platin den kahveye döndüğüm için hep bir yeşilimsilik oluyordu,en son cesaret edip yurt dışından kuzenime getirttiğim 713 ü denedim ilginçtir uçlarım çok açık yeşilimsi olmasına rağmen önce koyu kahve tuttu,orta ve diplerde kutudaki kahveden bayağı koyu, koyu kumral oldu fakat ışıltıları muhteşemdi..sonra 1-3 yıkamada bütün heryerinin rengi dengelendi ve şimdi rengimden çok memnunum çok hoş bir açık kumral oldu ve bakırımsı karamelimsi yanardönerli ışıltılarla saçlarım gölgeli gibi duruyor tabi birde john frieda nın shine shock gloss u ve satin shine creme i ile birlikte kullanıyorum fönden sonra katalog çekimlerindeki saçlar gibi parlıyor...
birde şunu gözlemledim,ingilizce kutuyu türkçeye çevirdiğinizde loreal casting creme gloss ışıltı içindir ve beyazlar üzerinde çok az etkilidir diyor,birde türkiyede satılmayan sadece loreal casting olan boyası var o nu daha yoğu renk ve beyaz kapama özlliği olarak satıyorlar...o yüzden çoğu kullanan sonuç kötü şeklinde açıklamalar yapmıştı becerebilirsem resimde koyarım isterseniz :) tavsiye ederim çok güzel bir renk

X