Lütfen bakar mısınız ???

2kediannesi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
228
61
30
Arkadaşlar regl min 4. Günü fameraya başladım 8. Günü bitti bugün 10. Gün kontrole gittim yumurtalarım 11 mm olmuş ama 5-6 tane büyümüş haftaya şalı tekrar çağırdı. Böyle bişey yaşayan var mı ya :KK43: şimdi bunlardan bitanesi çatlamaz mı :KK43: ??

Arkadaşlar regl min 4. Günü fameraya başladım 8. Günü bitti bugün 10. Gün kontrole gittim yumurtalarım 11 mm olmuş ama 5-6 tane büyümüş haftaya şalı tekrar çağırdı. Böyle bişey yaşayan var mı ya :KK43: şimdi bunlardan bitanesi çatlamaz mı :KK43: ??
Canım benim bildiğim 18-20 arası olduğunda çatlıyor , bende pazar günü klomene ve estrafofem e başlıycam

11 mm çok küçük değil mi sence :KK43: bir de 6 tane çok değil mi inşallah kist olarak kalmaz
Canım 6 yada 60 tane olması o kadar önemli değil önemli olan 1 tane ve sağlıklı yumurtla olması. Milimi bana küçük geldi . Şimdi internetten baktım 18-20 arası olunca çatlıyor

Merhaba adetiniz düzenlimi acaba ?
Arkadaşlar regl min 4. Günü fameraya başladım 8. Günü bitti bugün 10. Gün kontrole gittim yumurtalarım 11 mm olmuş ama 5-6 tane büyümüş haftaya şalı tekrar çağırdı. Böyle bişey yaşayan var mı ya :KK43: şimdi bunlardan bitanesi çatlamaz mı :KK43: ?

Pko var bikaç aydır 40-45 arası oluyor döngü
Benimde döngülerim 30-35 , Canım bende pkoyum. Ovülasyon testi yaptım yumurtlamamı öyle buldum . Maalesef gebelik olmadı . 2 gün sonra bende ilaca başlıycam bu sürede yine yumurtlamamı takip edecem . İlaç fayda etmemiş mi acaba sana doktor bişey söylemedi mi ?

Benimde döngülerim 30-35 , Canım bende pkoyum. Ovülasyon testi yaptım yumurtlamamı öyle buldum . Maalesef gebelik olmadı . 2 gün sonra bende ilaca başlıycam bu sürede yine yumurtlamamı takip edecem . İlaç fayda etmemiş mi acaba sana doktor bişey söylemedi mi ?
Salı günü tekrar çağırdı etmişte 6 yumurtaya etmiş duruma göre hareket etcez diğerleri dönerse yapcak iğneyi sönmezse bidahakş ay iğneyle büyütecek yumurtayı

X