Lütfen bana akıl verir misiniz?

Erkek arkadaşın o hesabı ders vermek için açmasa o cümle kötü manada anlaşılabilir ama hesabı dersle ilgili olduğu için karşı tarafın kadın hoca aradığı tahmin edilebiliyor.

Mesela illaki biri erkek arkadaşına direkt şunu yazmış olabilir; " fiyat?"

Sorduğu ders ücretidir ama öyle mi sorulur mesela di mi? Kimisi kıro işte.
Evet çok haklısınız gerçekten çok teşekkür ederim Allah ne dileğiniz varsa kabul eylesin inşallah

Allah sizden razı olsun gerçekten kendimden utandım bu akşam sizler olmasanız bu kötü düşüncelerime devam edecektim sizlerin sayesinde yüreğime su serpildi siz beni bu yangından kurtardınız dilerim sizler de yağmura hasret kalmazsınız hayatınız hep huzurlu geçsin inşallah çok teşekkür ederim
Nasıl barışacaksınız onu düşünün siz

Mesajınizin sonundaki sorunuzu gormeden evvel direkt ders için yapilmis bir mesajlaşma olarak yorumladim, sizin sorunuz karşısında da hayretler içinde kaldim.

Ama su var, karsi taraftaki iletisim ozurluymus, o mesaja öyle baslanmaz.

Neyse, erkek arkadasinizi gereksiz yere terketmissiniz, terketme sebebi olarak gay damgasi vurduysaniz adama ben onun yerinde olsam sizle asla barismazdim, bayaği paranoya bu ve urkutucu acikcasi.
Çok haklısınız ne deseniz ben hakediyorum kendimden utanıyorum sizler sayesinde hatamin farkına vardım vesile oldunuz çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Merhaba 26 yaşındayım 1 senelik ilişkim vardı 2 gün önce bitirdim.Aylardır kafamı kurcalayan bir şey var .Günah mı alıyorum , yanlış mı anlıyorum? diye sizinle paylaşmak istedim.Erkek arkadaşım 36 yaşında, öğretmen.Daha önce telefonuna bakarken instagramda özel ders adına hesap açmıştı.Bu arada özel ders veriyor, okuldan arta kalan zamanlarında.Özel ders adına açtığı instagram hesabında, bir adam erkek arkadaşıma bayan arıyorum , diye yazmıştı. Erkek arkadaşım da niye erkekler yapamaz mı ? diye yazmıştı.Kendisine bu durumu sorduğumda, erkekler özel ders veremez mi? anlamında yazdım dedi.Sizce ben günahını mı alıyorum? Gay ya da biseksüel olduğunu düşünüyorum.Bir taraftan da günahını mı alıyorum ? diye üzülüyorum. Geri kalanlar hep kadındı, eğer erkeklerden hoşlanmış olsaydı; daha fazla erkeğe yazmaz mıydı? Lütfen yardım edin bana.Bu kötü düşünceler çok yordu beni rahatsızım hastalığımı tetikliyor.

Düşünsene insanlar kendini geliştirsin diye özel ders veriyorsun ama sevgilin böyle biri 🤦🏻‍♀️

Düşünsene insanlar kendini geliştirsin diye özel ders veriyorsun ama sevgilin böyle biri 🤦🏻‍♀️
Evet ben onun şansına böyle cahilce davranan biri çıktım keşke daha iyi insanlar çıksaydı ne deseniz hakediyorum savunulacak bir tarafım yok bu durumda kendimden utanıyorum sizin sayesinizde hatamın farkına vardım belkide bana ders vermeliydi böyle kötü düşünmezdim

Ay nerden aklınıza ne gelmiş ne fenasınız.
Erkek arkadaşınız yerine olsam asla barışmam normal düşünen insanın aklına bu gelmez diye.
Sonrasında sürekli açıklama yapma gereğinde bulur kendini yoksa.

Çok haklısınız ne deseniz ben hakediyorum kendimden utanıyorum sizler sayesinde hatamin farkına vardım vesile oldunuz çok teşekkür ederim Allah razı olsun
Ya estafurullah.
Sizi bu paranoyaya rahatsizliginiz itiyor olabilir mi? Bazen duygularimizi ve dusuncelerimizi rahatsizliklarimizdan oturu duzenleyemiyoruz, eger boyle bir sorununuz var ise bir daha ki sefere, sevdiginiz insanla tartismadan evvel yakin gordugunuz kişilere danışın, dogru mu anliyorum diye.
Boyle bir sebeple sevdiginiz insani kaybetmek buyuk haksizlik sizin icin, ama kendinizi taniyarak atacaginiz adimlarin sıralamasını dogru yaparsaniz sorun yasamazsiniz.

Bu konuyu da nasil toparlar kendinizi affettirirsiniz, hic bilemedim. Umarim anlayışlı davranabilir sevgiliniz.

Ay nerden aklınıza ne gelmiş ne fenasınız.
Erkek arkadaşınız yerine olsam asla barışmam normal düşünen insanın aklına bu gelmez diye.
Sonrasında sürekli açıklama yapma gereğinde bulur kendini yoksa.
Ne deseniz hakediyorum sağ olun farkına vardım sayenizde hatamın

Ya estafurullah.
Sizi bu paranoyaya rahatsizliginiz itiyor olabilir mi? Bazen duygularimizi ve dusuncelerimizi rahatsizliklarimizdan oturu duzenleyemiyoruz, eger boyle bir sorununuz var ise bir daha ki sefere, sevdiginiz insanla tartismadan evvel yakin gordugunuz kişilere danışın, dogru mu anliyorum diye.
Boyle bir sebeple sevdiginiz insani kaybetmek buyuk haksizlik sizin icin, ama kendinizi taniyarak atacaginiz adimlarin sıralamasını dogru yaparsaniz sorun yasamazsiniz.

Bu konuyu da nasil toparlar kendinizi affettirirsiniz, hic bilemedim. Umarim anlayışlı davranabilir sevgiliniz.
İnşallah beni affetsin ayrılmak istiyorsa ayrılsın kararına saygı duyarım ben onun yerinde olsaydım bende çok kırılırdım günahına girdim affetse bile yeterli benim için o iyi ben onu haketmiyorum

Ne deseniz hakediyorum sağ olun farkına vardım sayenizde hatamın
Ne güzel varmışsınız belki de hata değildir siz haklısınızdır-pek sanmıyorum ama-yine de insan gözlemler,ölçer,tartar.
Bunu neden gösterip ayrıldıysanız karşıdaki inanmaz bir daha aynı şeyin yaşanmayacağına.
Ben inanmam şahsen.
Burda hata ettim der ama takip eder yine ve olmayan şeyden olmayacak şey çıkarır yine.
Ben kolay dikiş tutacağını sanmam bu ilişkinin.

Ne güzel varmışsınız belki de hata değildir siz haklısınızdır-pek sanmıyorum ama-yine de insan gözlemler,ölçer,tartar.
Bunu neden gösterip ayrıldıysanız karşıdaki inanmaz bir daha aynı şeyin yaşanmayacağına.
Ben inanmam şahsen.
Burda hata ettim der ama takip eder yine ve olmayan şeyden olmayacak şey çıkarır yine.
Ben kolay dikiş tutacağını sanmam bu ilişkinin.
Haklısınız zaten bitti artık ilişkim yok

Erkek arkadaşın o hesabı ders vermek için açmasa o cümle kötü manada anlaşılabilir ama hesabı dersle ilgili olduğu için karşı tarafın kadın hoca aradığı tahmin edilebiliyor.

Mesela illaki biri erkek arkadaşına direkt şunu yazmış olabilir; " fiyat?"

Sorduğu ders ücretidir ama öyle mi sorulur mesela di mi? Kimisi kıro işte.
sahibindende ilan açıyorsun -ders filan deği ev, araba vs. için de
ilanda fiyat da zaten yazıyor

direkt tek mesaj merhaba vs. olmadan "fiyt?" yazabiliyorlar böyle öküz bir ülkeyiz, buradan biseksüellik/gaylik çıkartmak için insanın ciddi sorunlu olması gerekir.
konu sahibi bence gerçekten yardıma ihtiyacınız var.

sahibindende ilan açıyorsun -ders filan deği ev, araba vs. için de
ilanda fiyat da zaten yazıyor

direkt tek mesaj merhaba vs. olmadan "fiyt?" yazabiliyorlar böyle öküz bir ülkeyiz, buradan biseksüellik/gaylik çıkartmak için insanın ciddi sorunlu olması gerekir.
konu sahibi bence gerçekten yardıma ihtiyacınız var.
Hakkınız sağlıklı mantıklı düşünemedim teşekkür ederim yanıt verdiğiniz için

X