Lütfen !!BETA HCG yükselişinde yavaşlık

Benim HCG 10.7 çıktı ilk hamilelik ve bir senelik evliyim adete üç gün kala test yaptım net bir çizgi belirdi kan verdim üstteki gibi çıktı ama artması gerekiyormuş sevmiyordum var diye ama korkuyorum sizce yukselirmi klomen duphaston coraspirin faln kullandım hamile kalmak için
Benim adetim 3 gün geçtikten sonra 191 çıkmıştı beta yani her 48-72 saatte yaklaşık iki katına çıkıyormuş şu an düşük görünmesi bence çok normal inşallah yükselir güzel haberler alırsınız🥰

Merhaba hanımlar benim değerlerimide yorumlarmısınız rica etsem;
2 kasım:87.06
8 kasım:495
13 kasım:657
21 ekim 3.gün embriyosu transfer oldum.Değeri doktor pek beğenmedi 657 yi..sizce nasıl yükselirmi?
Sonucunuz ne oldu acaba bende aynı durumdayım yavss ılerlıyor sızın normal gebelık oldu mu benımde bu sekılde yukselıyor

Malesef kimyasal oldu adet kanaması gibi kendiliğinden söküldü.Kürtaj gerekmedi ve dış gebelik değildi şükür..
Siz sakin olun betayı takip edin gerekirse bi kaç dr muayene olup öyle hareket edin çok geçmiş olsun 🙏

Arkadaşlar merhablar son reglimin ilk günü 7 ekim
2 kasında regli olmam lazımdı 2 gün gecikme olunca 4 kasımda kan verdim 117 cıktı
7 kasım yani dün aile ocagında tekrar kan verdim beta hcg 358 çıktı TSH de 3,58 çıktı fakat aile helimi beta hcg nin gecikmeye göre az yükseldiğini şuan 1000 li rakamlarda olmam gerektiğini söyledi dış gebelik olabilir vs dedi vitamin yada ilaç vs yazmadan yarın sabah gel bidaha kan verdi arkadaşlar böyle birşey mümkünmü ? Benim durumumda olan varmı . 5 6 gün gecikmede 358 düşümü lütfen yardımcı olun 🥺🥺
Bunu yaşamış olarak söylüyorum benimde beta hcg çok çok az artıyodu nerdeyse 10 günlük gecikmem varken 1000 bile olmadı 27 ekim son adet tarihimdi 27 kasımda 37 çıktı beta 30 kasımda 100 5 aralıkda 585 7 aralık 935 8 aralık 1123 11 aralık 1953 12 aralıkda 2117 hani bu aralıklarda doktor bile dış gebelik sağlıksız gebelik olabilir dedi bugün gittik keseye bakmaya bi baktık kese çoktan oluşmuş bebek bile oluşmaya başlamış 5 hafta 6 günlük olmuş değer 2 binlerde ama beta hcgye çok takılmamak lazım o yüzden onemli olan ultrasonda görünen

Benim HCG 10.7 çıktı ilk hamilelik ve bir senelik evliyim adete üç gün kala test yaptım net bir çizgi belirdi kan verdim üstteki gibi çıktı ama artması gerekiyormuş sevmiyordum var diye ama korkuyorum sizce yukselirmi klomen duphaston coraspirin faln kullandım hamile kalmak için
Merhaba benim de beta 10.7 çıktı suan beklemeseydim ama lekelenmem var sizin süreç nasıl ilerledi acaba

Merhaba benim de beta 10.7 çıktı suan beklemeseydim ama lekelenmem var sizin süreç nasıl ilerledi acaba
Benimki dış gebelik ile sonuçlandı malesef 8 gün hastanede yattım kürtaj oldum kanser ignesi vurdular değer hep yykseliyordu düşmediği için ameliyat oldum sağ tarafa tutunmuş bebek sağ tüpumle beraber aldılar 🥺eğer lwkelenmen devam ediyorsa mutlaka hastanye görün benimde ilk leke ile başladı .ihmal etme canim

Gecikme gününe bakılmıyor 2 beta arasındaki artışa bakılıyor. Evet biraz az artmış ama canınızı sıkmayın şuan yine artış düzelebilir.
Bu konuda banada yardımcı olurmusunuz benim beta HCG 0.615 çıktı bı kaç arkadaşım bunun tukselebilecegini soyledi doktor gebelik yok dedi adetim 1 hafta gecikti 6 senedir istiyoruz olmuyor tüp bebekte yaptırdık tutmadı yardımcı olurmusunuz tekrar kan vermeli miyim

X