lütfen bi bakın

tubbili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
200
1
artık gerçekten ciddiiii anlamda şu tüylerden bıktım epilamor kullanacaktım forumdaki yorumları okuyunca vazgeçtim sanki.. günlerdir netten araştırıyorum ama burda yazılı olanlardan farklı bişeye de rastlamadım ama azönce bi site de okuduğum yazıyı paylaşacağım, sanırım daha önce burada bununla ilgili bi konu açılmıştı ama yinede paylaşmak istedim.yazıda idarardan bahsediliyo yine burada arkadaşlarımız tüy azaltma yada yok etmek için dolunayın ve idararın yararları die bi konu açmışlardı onlarıda okuyunca olabilir mi diye düşündüm ve paylaşmak istedim

Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp “Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz” dedi. Kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla “Nedir?” diye sordum. “Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin” dedi. Farkında olmadan “Iğğy” şeklinde bir tepki vermişim. “Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı” dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

X