Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

İŞTE OCAK 2011 EPİLASYON TARİHLERİ :)

1.ALTERNATİF

12 Ocak 2012 Perşembe, saat 12:44' ten
14 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 02:58' e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

2.ALTERNATİF

21 Ocak 2012 Cumartesi , saat 01:40' tan
23 Ocak 2012 Pazartesi 02:38'e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

Artık biliyorsunuz..hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..

arkadaşlar aycangül arkadaşımızın paylaştığı tarihler. ocak ayında bu tarihlerde yapabilirsiniz. kolay gelsin..

bencede olabilir idrar yakıcı bi özelliğe sahip zaten tüyleri aldıktan hemen sonra sürülürse tüy köklerine nüfuz eder. ama dolunayda yapmak şartmı bilemem :)

İŞTE OCAK 2011 EPİLASYON TARİHLERİ :)

1.ALTERNATİF

2.ALTERNATİF

Artık biliyorsunuz..hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..

arkadaşlar aycangül arkadaşımızın paylaştığı tarihler. ocak ayında bu tarihlerde yapabilirsiniz. kolay gelsin..

ilk defa duydum ve çok şaşırdım valla deneyipte sonuç alan arkadaşlar varmı acaba?

ilk defa duydum ve çok şaşırdım valla deneyipte sonuç alan arkadaşlar varmı acaba?

illa dolunay değil küçülen ay fazındaki alçalan ay günleridir bunlar. evet etkili bi yöntem fakat bi kerede olabilecek bişi değil.Düzenli yapmak gerek.Ayrıca idrar meselesine gelince idrar bileşenleri üre tuz ve asittir.agda sonrası tuz ve asidi kullanmak gerek ki kökleri kurutalım kızlar=)

idrar dinimizde günah.içindeki üreden krem falan yapılıyor.o zaman o kremden sürün ağdadan sonra. diğer tarafta da 'şey biz sadece tüylerimiz için sidikli sidikli geziyorduk' mu diyeceğiz:KK3:

Bence o günah diye o zamanların duş almayan, pislik içinde yaşayan ahalisi göz önüne alınarak denilmiştir :) Şimdi hiçbirimiz sudan, duş almaktan uzak değiliz çok şükür...

Fikir iğrenç ama sanırım denerim ben bunu... Tek sorun ağda yapamıyorum, makinayla alıyorum hep... Acaba tutar mı ki :)

illa dolunay değil küçülen ay fazındaki alçalan ay günleridir bunlar. evet etkili bi yöntem fakat bi kerede olabilecek bişi değil.Düzenli yapmak gerek.Ayrıca idrar meselesine gelince idrar bileşenleri üre tuz ve asittir.agda sonrası tuz ve asidi kullanmak gerek ki kökleri kurutalım kızlar=)

dolunay konusunda faydasını gören çok sitede aynı şekilde idrarla deneyenlerde varmı?

idrar mantıklı olabilir kimyasal bileşimi dolayısıyla kıl kökü hücrelerini yok ediyor olabilir lakin dolunayla bi ilgisi olduğunu hiç sanmıyorum=)

idrar mantıklı olabilir kimyasal bileşimi dolayısıyla kıl kökü hücrelerini yok ediyor olabilir lakin dolunayla bi ilgisi olduğunu hiç sanmıyorum=)

aslında var eskiler ayın fazlarına göre tarlalarını ağaçlarını eker biçermiş.dolunayda kesilen ağaç dalları ağacın kurumasına sebep olurmuş..

"Dolunay"da toplanan şifalı bitkiler gücünün doruğundadır ve çok daha etkili olurlar.
Ağaçları "Dolunay"da budamak onların kurumalarına sebep olur.

Başak Burcundaki (toprak elementi) Ay bitkilerin kök saldığı günlerdendir. Bu iki ya da üç gün içinde kök salma diğer günlerden çok daha hızlı ve kuvvetli gerçekleşir.

Yükselen Ay" günlerinde özellikle bitki ve ağaçların suları yukarıya çıkar meyve ve sebzeler bol sulu ve lezzetli olurlar. Bikkilerin toprak üstünde kalan bölümleri özellikle gelişir.
"Alçalan Ay" günlerinde ise bitki ve ağaçların suları geri çekilir ve bitkilerin özellikle toprak altındaki gelişimi hızlanır; kökleri gelişir.

1.ALTERNATİF

2.ALTERNATİF

AYCANGÜL arkadaşımız sayesinde sardım bende bu konuya

1.ALTERNATİF

2.ALTERNATİF

AYCANGÜL arkadaşımız sayesinde sardım bende bu konuya

aycangül arkadaşımız sayesinde öğrendim bende ilk defa yapıcam bu yöntemle :)

valla arkadaslar ben uzun seneler once essek idraririn tuylerin tamami ile yok ettigini duymustum deneyenlerde olumlu sonuc almislar ablamla ben bir ara kafamizi bozup bulacaktik ama istanbulda nerde bulacagiz bulan sucuk yapiyo :)))) saka bir yana ne kadar etkisinin olduguda muallak

kızlar ben bugün ağda yaptırdım.vücut yağı sürüyorlar gidenler bilir.eve gelince ben belli bi bölgeye tüy dökücü sprey sürdüm. bakacağım alerji yapmazsa tamamen süreceğim.düşündüm ki tüy dökücüler eğer kılların özelliğini bozup dökülmesini sağlıyorsa köklere etki edebilir..

kızlar ben bugün ağda yaptırdım.vücut yağı sürüyorlar gidenler bilir.eve gelince ben belli bi bölgeye tüy dökücü sprey sürdüm. bakacağım alerji yapmazsa tamamen süreceğim.düşündüm ki tüy dökücüler eğer kılların özelliğini bozup dökülmesini sağlıyorsa köklere etki edebilir..

mantıklı aslında denemek lazım :)

kıllardan neden kurtulmak isteriz iğrenç olduğu için neden iğrenç olan bişeyin çözümü daha iğrenç olsun.Kıl yumağı gibi gezmeyi tercih ederim iğrenç iğrenç yapanada akıl fikir ihsan etsin Allah

X