tüylerden kurtulmanın böyle bir yolu olucağını hiç düşünmemişdim.......

gecemavisy

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
2.416
2
Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi.:icecream:Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursunsengözlerimebaksanab

İşte Yazı.......

Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp “Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz” dedi. kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla “Nedir?” diye sordum. “Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin” dedi. Farkında olmadan “Iğğy” şeklinde bir tepki vermişim. “Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı” dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

arkadaşlarımız burda daha önce bu konuyu açmışlar konu daha sonra kapatılmış bana çok ilginç geldi halen deneyen ve çözüm alan arkadaşlar varsa buraya sonuçları öğrenmeye bekliyorumm....

çok ilgimi çektii araştırdım bu konuyu bnde ben iğneli epilasyon yaptırıyorum ondan kalan kabuklar lekeler oluyor bunun üzerine denedim valla 2 gündür deniyorum söndüü biraz lekelerin rengii açıldıı çok garipppp

ya Allah aşkına siz kafayı mı yediniz.Tüylerden kurtulucam diye bu yöntemlere başvurmak akıl işi mi?Lütfen bu kadar da yapmayın ya.İnsan bunları yazarken utanır.Kim ne dese inanıyosunuz.Bu kadar pis bi şeyi vücudunuza sürerken mideniz bulanmıyo mu

ayrıca bunun yüzünden eşine hiç rastlanmamış bir mikropla karşı karşıya gelebilirsiniz.Aklınızı başınıza toplayın bence

ya Allah aşkına siz kafayı mı yediniz.Tüylerden kurtulucam diye bu yöntemlere başvurmak akıl işi mi?Lütfen bu kadar da yapmayın ya.İnsan bunları yazarken utanır.Kim ne dese inanıyosunuz.Bu kadar pis bi şeyi vücudunuza sürerken mideniz bulanmıyo mu

İdrar pis değildir ki vücuttan çıktığı anda
Eskiden yaralara bile sürermiş insanlar

bence batıl inanç yaa inanmayın böyle saçma şeylere büyü gibi ne o öyle dolunayda idrar sürceksin falan

şimdi dışarda dolunay var..kalkıp kim alacak kılları:KK39::emir_bebek::KK4:

al bendende o kadar,şu ara öyle üşeniyorumki çarli gibi gezesim var....yalnız idrar ilk and PİS DEĞİlDİR.BEN Bİ DEFASINDA gazetede idrarın yüzdeki leklere iyi geldiğini okumustum.ama tabi bilimsel bi durum değildi.''YARALI PARMAĞA İŞEMEK GİBİ'' de bir deyim vardır:KK70::KK70::KK70::KK70:

aslında her şeyin çözümü doğada.ben ağdadan sonra hemen limon sürüyorum br süre yakıyor ama çıkması da baya bir sürüyor.denemesi bedava.mide bulandırıcı da olsa denemek lazım
eskiden lazer mi vardı?:KK42:

:)) ne duysak yapar hale gelen bir hal aldık toplum olarak.Çocukken de madam .... sürmekten bahsedilirdi saç için şimdide idrar mı ??:KK53: idrar necis evet ama unutmayın depremde enkaz altında kalan bir çocuktu yanılmıyorsam uzun süre susuz kaldığı için böbrekler iflas etmemesi için ya babası içirmişdi ya da çocuk değil yetişkin biriydi bunu yapan kimseyi bu mecburiyetde bırakmasın rabbimiz. Ben idrarı sürüp bekleyemem kılın çıkmasında da bir hikmet var ne yapalım temizleyeceğiz uzatmakta 40 günden fazla temizlemeden durmakta uygun değil dini açıdan eksiğim olabilir ama bildiğim duyduğum kadarı ile böyle... ben geçen ağda sonrası sirke sürdüm ama ne kadar etkili bilemem öylesine yaptım kendim esti işte... ispirto bayağı eskiden duymuştum,limonu da kolonyayı da duydum... idrar cıkss süremem :KK50::KK52:

Son düzenleme:
X