Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

tatlım birincisi o kötü dediğin şey senin vücudundan çıkıyor ikincisi unutma ki hayatta kalmak için çoğu insan kendi idrarını içmek zorunda kalıyor..

tatlım birincisi o kötü dediğin şey senin vücudundan çıkıyor ikincisi unutma ki hayatta kalmak için çoğu insan kendi idrarını içmek zorunda kalıyor..

eveeet bunu bende biliyorum katılıyorum iğrenç deniliyor da doğada herşey ama herşeyin bi faydası vardır bu kadar söylendiğine bilimsel olarak da açıklandığına göre birşeyler var kızlar .

konu sahibi arkadaşım o bilimsel açıklamalı yazını okudum şu satmayan kitap ....en sonunda hani diyor ya sifonu çekerken vicdan azabı duyuyorum die bu kısımda acayip koptum süper :KK60:

eeee kızlar yapan varmı bu ilginç deneyimi...

eveeet bunu bende biliyorum katılıyorum iğrenç deniliyor da doğada herşey ama herşeyin bi faydası vardır bu kadar söylendiğine bilimsel olarak da açıklandığına göre birşeyler var kızlar .

konu sahibi arkadaşım o bilimsel açıklamalı yazını okudum şu satmayan kitap ....en sonunda hani diyor ya sifonu çekerken vicdan azabı duyuyorum die bu kısımda acayip koptum süper :KK60:

eeee kızlar yapan varmı bu ilginç deneyimi...

bende merak ediyorum ama anlaşılan yapanlar söylemiyo yapmayanlarda cesaret edemiyo :)

bende merak ediyorum ama anlaşılan yapanlar söylemiyo yapmayanlarda cesaret edemiyo :)

Kaçtı bu dolunay ama ben bozdum niyeti, bir sonraki dolunayda yapıcam, söylerim sonucu :) Gerçi benim sonuç ne denli etkili olur bilmem, zaten tüyüm çok azdır ve makinayla alıcam :)

slm kızlar,
merakınızı gideriyim ben yapıyorum ve işe yarıyormu diye sorucak olursanız kesinlikle işe yarıyor... inanın tüylerimdeki o azalmayı çok net farkediyorum seyrelmeleri incelmeleri tabi tamamı değil zaten hemen hepsinin bikerede bitip geçmesi mücize olur...
bir kaç kez denedikten sonra sizde fark ediceksiniz... yaa şunu anlamıyorum bu ağdayı mecburen yapıyoruz yada makineyle mecburen alıyoruz tüylerimizi ayın bu gününde alsak ve idrar sürsek ne kayberiz ki? milyonlarca para döküyoruz o kremlere bilmem nelere ve sonuç HİÇ BİŞEY vahki giden paralara bunda kaybedicek hiç bişeyimiz yok.

arkadaşımızın bir tanesi eskilerde ayın belli zamanlarında ağaç kesmemekten ot kesmemekten bahsetmiş evet çok güzel bir açıklama teşekkür ederim....
eskiler ayın bu döneminde ot biçmezlermiş çünkü o tarihte biçilen ot tekrar büyümezmiş...

deneyen arkadaşlarımızın iyi veya kötü gerçekten paylaşmasını rica ediyorum... :KK54:

1.ALTERNATİF

12 Ocak 2012 Perşembe, saat 12:44' ten
14 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 02:58' e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

2.ALTERNATİF

21 Ocak 2012 Cumartesi , saat 01:40' tan
23 Ocak 2012 Pazartesi 02:38'e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

Artık biliyorsunuz..hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..
AYCANGÜL arkadaşımız sayesinde sardım bende bu konuya

demek sende aycangülün takipcisisin aynen bende şuanda fena bi şekide sarmış durumdayım bu konuya.

slm kızlar,
merakınızı gideriyim ben yapıyorum ve işe yarıyormu diye sorucak olursanız kesinlikle işe yarıyor... inanın tüylerimdeki o azalmayı çok net farkediyorum seyrelmeleri incelmeleri tabi tamamı değil zaten hemen hepsinin bikerede bitip geçmesi mücize olur...
bir kaç kez denedikten sonra sizde fark ediceksiniz... yaa şunu anlamıyorum bu ağdayı mecburen yapıyoruz yada makineyle mecburen alıyoruz tüylerimizi ayın bu gününde alsak ve idrar sürsek ne kayberiz ki? milyonlarca para döküyoruz o kremlere bilmem nelere ve sonuç HİÇ BİŞEY vahki giden paralara bunda kaybedicek hiç bişeyimiz yok.

arkadaşımızın bir tanesi eskilerde ayın belli zamanlarında ağaç kesmemekten ot kesmemekten bahsetmiş evet çok güzel bir açıklama teşekkür ederim....
eskiler ayın bu döneminde ot biçmezlermiş çünkü o tarihte biçilen ot tekrar büyümezmiş...

deneyen arkadaşlarımızın iyi veya kötü gerçekten paylaşmasını rica ediyorum... :KK54:

cnm peki nezamandır bu yöntemle yapıyosun seyreldi demişsin

canım 3 aydır yapıyorum ve inan ben çok tüylüyümdür öyle tek tük orda burda çıkmamazlık falan filan olmazdı sık sık çıkardı böyle... şuan bağzı yerlerinde yok bağzı yerleri ince çıkmış bağzı yerleride yine eskisi gibi.

canım 3 aydır yapıyorum ve inan ben çok tüylüyümdür öyle tek tük orda burda çıkmamazlık falan filan olmazdı sık sık çıkardı böyle... şuan bağzı yerlerinde yok bağzı yerleri ince çıkmış bağzı yerleride yine eskisi gibi.

canım ben 3 aydır bu yönetemle yapıyorum bunların dışında özel yaptığım hiç bişey yok. ben tüylüyümdür sıksık çıkar benim tüylerim ama bu yöntemi yapmaya başaldığım ilk aydan beri gözle görülür bir farklılık hissetmeye başladım o sık olan tüylerim seyreldi inceldi bağzı yerlerde hiç çıkmıyor tabi bağzı yerleride eski kalınlıkta ama zamanla onlardanda kurtulucam:KK1:

merhaba arkadaşlar geçenlerde okumuştum çok ilginç gelmişti bide aycangülün topiğini takip ediyordum o gün ağda günümdü ve ağdamı yaptım makineyle bacaklarımı aldım ve artık dedim yapacam sadece paket bölgeme yaptım bakalım sonuçlarını size yazacam umarım geç çıkar ve azalır :KK31:

Son düzenleme:
canım ben 3 aydır bu yönetemle yapıyorum bunların dışında özel yaptığım hiç bişey yok. ben tüylüyümdür sıksık çıkar benim tüylerim ama bu yöntemi yapmaya başaldığım ilk aydan beri gözle görülür bir farklılık hissetmeye başladım o sık olan tüylerim seyreldi inceldi bağzı yerlerde hiç çıkmıyor tabi bağzı yerleride eski kalınlıkta ama zamanla onlardanda kurtulucam:KK1:

bende tüylüyüm biraz :KK1: özellkle şu batıklara çok sinir oluyorum dolunayı ilk defa duydum bu ay da ilk kez yapıcam bakalım idrar meselesinide düşünürüz sonra :KK60:

ocak ayında dolunay hangi tarihte kızlar ayarlıyım ende kendimi denicem valla bakalım ne olcak idrar sonuta oda benim bi parçam :)

ocak ayında dolunay hangi tarihte kızlar ayarlıyım ende kendimi denicem valla bakalım ne olcak idrar sonuta oda benim bi parçam :)

1.ALTERNATİF

12 Ocak 2012 Perşembe, saat 12:44' ten
14 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 02:58' e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

2.ALTERNATİF

21 Ocak 2012 Cumartesi , saat 01:40' tan
23 Ocak 2012 Pazartesi 02:38'e kadar epilasyonunuzu yapabilirsiniz..

hangi seçenek regl sonrasına geliyorsa o tarih sizin için en uygun tarihtir..

ayy 21 ocakmııı bu cumartesi gecesimi anammm kızlar hadi deneyelim belki işe yarar. valla ne kaybederizki tüy kaybederiz hahahasinirlerim bozuldu valahi..>:KK70:

ayy 21 ocakmııı bu cumartesi gecesimi anammm kızlar hadi deneyelim belki işe yarar. valla ne kaybederizki tüy kaybederiz hahahasinirlerim bozuldu valahi..>:KK70:

heheh çok güldüm :) insanın sinirleri bozuluyor ama kaybedilecek şey tüy olunca ikna olunuyor di mi :)))

slm kızlar,

evet katılıyorum dolunayın bende etkisini görüp 3 aydır aycangülün topiğine uğrayanlardanım arkadaşlar dolunay tarihlerini öğrenmek isteyenler aycangülün topiğineeee her ay ilk sayfasında yenileniyor tarihler.

http://www.kadinlarkulubu.com/isten...sorunumuza-pencereden-bakmayi-oneriyorum.html

denerim ben daha önce idrarın sivilceye iyi geldiğini söylediler suratıma sürdüm :))):KK52: ne yapayım çok kötüydü denize düşen ylana sarılır :) iyi gelmişti ama çevremdeki baskılar sonucu bıraktım :))

annemde ayın son salısı aldıkça azalır diyodu :))

denedikten sonra yorum yazarım :)):KK1:

mrb :) denedin mi acaba çok merak ediyorum tüylerimden çok şikayetçiyim:KK43:

X