❤️❤️Lütfen yardım bilenler bakabılır mı ❤️❤️

tpzeng

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
268
25
34
Herkese selam
1 Mart regli 4 Mart bitti
5-6-7-8-9-13-15-16 Mart günleri değerlendirdim (ilişki)
7 Mart yumurtlama
8 Mart çatlama
9 Mart yumurtlama
10 Mart çatlama yaşadım
11 Mart tan 13marta kadar silik devam etti
14-15-16 Mart günde iki test yaptım hepsinde t c den daha koyu azalmıyor da diğerler yumurtlamalarım da eşit renkti .
Gebelik testi yaptım erken , negatif çıktı
Hiç bir rahatsızlığım pcosum da yok
Adetim duzenlı 27-28 günde 1 oluyorum

İlk defa ovulasyon yapıyorum
3 ay önce dış gebelik ameliyatı da oldum .
Sorum şu arkadaşlar neden 3 gündür çok koyu silikleşmiyor ve de ovulasyonla hamile olanları duydum ama :/ üst üste pik çıktıktan kaç gün sonra oğrendınız?

Eklentiler

• IMG_4637.jpeg
    IMG_4637.jpeg
    142 KB · Görüntüleme: 141
Herkese selam
7 Mart yumurtlama
8 Mart çatlama
9 Mart yumurtlama
10 Mart çatlama yaşadım
14-15-16 Mart günde iki test yaptım hepsinde t c den daha koyu azalmıyor da diğerler yumurtlamalarım da eşit renkti .

Sorum şu arkadaşlar neden 3 gündür çok koyu silikleşmiyor ve de ovulasyonla hamile olanları duydum ama :/ üst üste pik çıktıktan kaç gün sonra oğrendınız?
Konudan alakasız kardeşim nereden aldın bu ovalasyon testlerini

Herkese selam
7 Mart yumurtlama
8 Mart çatlama
9 Mart yumurtlama
10 Mart çatlama yaşadım

Bende ovulasyonla hamile kalmıştı m
Yaptıktan 14 gün sonra öğrendim hamileliği sanırım adet gecikince öğrendim ozaman öğreniliyor zaten adet gecikmeden test yapmak doğru değil
Bu ay iki kere yumurtlama olmuş olabilir nadirde olsa oluyor sakin kal hormonlardada arrış olabilir strslisin çünkü bebek için
Ayrıca bende hamilelik testi yoktu adet gecikmesinde ovulasyon yapmıştım koyu çıkmıştı öyle öğrenmiştim tahmin ettim yani

enerjinize saglik demeye geldim 🧿🤣

Pcos varsa ovu testi koyu gorunebilir.
2-3 gun icinde tekrar erken gebelik testi yapin varsa cikar 🙏🏻
Ay bugün test aldım , adetime 3 gün var 4 ğfe pozitif çıktı çok net ama gebelik testının üçüne LH koymuslar hcg degılmıs birde kan vermıstım negatifi görünce şok oldum tabi 4 testte pozitif bu nasıl negatif diye bi baktım testın kabı Gebelık testı yazıyor içi LH çok sınırlendım ve t c den koyu hepsınde atıyorum bak adetime 2 gün kaldı yumurtluyormuyum acaba

Eklentiler

• 1FC68E19-805C-467C-B551-0267ECB69B43.jpeg
    1FC68E19-805C-467C-B551-0267ECB69B43.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 45
  • 12C4327A-DD50-4307-A12C-167E85C61EBF.jpeg
    12C4327A-DD50-4307-A12C-167E85C61EBF.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 51
Ay bugün test aldım , adetime 3 gün var 4 ğfe pozitif çıktı çok net ama gebelik testının üçüne LH koymuslar hcg degılmıs birde kan vermıstım negatifi görünce şok oldum tabi 4 testte pozitif bu nasıl negatif diye bi baktım testın kabı Gebelık testı yazıyor içi LH çok sınırlendım ve t c den koyu hepsınde atıyorum bak adetime 2 gün kaldı yumurtluyormuyum acaba
Lhlar baya koyu pcos yoksa tekrar yumurtlama olabilir. Arkada awox testler gorunuyor. Onlari yaptiysan foti at da bakalim.

Hamile olabilirsin test yap hemen

Hamile olabilirsin test yap hemen
Yaptım hamıle degılım ya 1,2 çıktı dün bugünde kan verdim bekliyorum normal gebelik testi yaptım şimdi atayım resımlerını anlayamadım bırsey de çok kuruma cızgısı olabılır biri sabah erkenden yaptım diğerini şimdi yaptım anlaşılır zaten

Eklentiler

• IMG_5592.jpeg
    IMG_5592.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5591.jpeg
    IMG_5591.jpeg
    218,3 KB · Görüntüleme: 34
Lhlar baya koyu pcos yoksa tekrar yumurtlama olabilir. Arkada awox testler gorunuyor. Onlari yaptiysan foti at da bakalim.
Yarında adet olmaz isem gecıkmem başlıyor … ama regl belirtim yok benim çok değişik bi şekilde bugün ki yaptığım testler

Eklentiler

• IMG_5592.jpeg
    IMG_5592.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_5591.jpeg
    IMG_5591.jpeg
    218,3 KB · Görüntüleme: 33
Yarında adet olmaz isem gecıkmem başlıyor … ama regl belirtim yok benim çok değişik bi şekilde bugün ki yaptığım testler
Bunlar negatif cikmis canim. Acaba lh yuksekligi olumsuz etkiliyor olabilir mi? Dra gittiginde bir sor istersen 🙁

Herkese selam
7 Mart yumurtlama
8 Mart çatlama
9 Mart yumurtlama
10 Mart çatlama yaşadım

Sorum şu arkadaşlar neden 3 gündür çok koyu silikleşmiyor ve de ovulasyonla hamile olanları duydum ama :/ üst üste pik çıktıktan kaç gün sonra oğrendı
yok gitmedim de daha adet olmama 2 gün var Salı günü regl günüm belkıde o yüzden çıkmadı

Bende ovulasyonla hamile kalmıştı m
Yaptıktan 14 gün sonra öğrendim hamileliği sanırım adet gecikince öğrendim ozaman öğreniliyor zaten adet gecikmeden test yapmak doğru değil
Bu ay iki kere yumurtlama olmuş olabilir nadirde olsa oluyor sakin kal hormonlardada arrış olabilir strslisin çünkü bebek için
Ayrıca bende hamilelik testi yoktu adet gecikmesinde ovulasyon yapmıştım koyu çıkmıştı öyle öğrenmiştim tahmin ettim yani
Herkese selam
7 Mart yumurtlama
8 Mart çatlama
9 Mart yumurtlama
10 Mart çatlama yaşadım

Ne yaptın canım tekrar test yaptın mı?

Yaptırdım negatif hala regl olmadım ama 2 gün gecıkmem var neden böle anlamadım geç dollenmemi acaba
Kist olmuş olabilir yumurta yani çatlamamış benim de Şubat veya Mart da femara+ çatlatma iğnesine rağmen çatlamamıştı ve pik oluyordu gebelik de gözükmüyordu doktora gidince kist olduğunu öğrendim ovulasyon testim aşağıdaki

Eklentiler

• IMG_20240223_133802.jpg
    IMG_20240223_133802.jpg
    171,1 KB · Görüntüleme: 24
Kist olmuş olabilir yumurta yani çatlamamış benim de Şubat veya Mart da femara+ çatlatma iğnesine rağmen çatlamamıştı ve pik oluyordu gebelik de gözükmüyordu doktora gidince kist olduğunu öğrendim ovulasyon testim aşağıdaki
15 gün önce bakmışlardı hastanede kist yoktu ama :/

X