❤️❤️Lütfen yardım bilenler bakabılır mı ❤️❤️

Kist olmuş olabilir yumurta yani çatlamamış benim de Şubat veya Mart da femara+ çatlatma iğnesine rağmen çatlamamıştı ve pik oluyordu gebelik de gözükmüyordu doktora gidince kist olduğunu öğrendim ovulasyon testim aşağıdaki
Benim ovulasyon T c den daha koyu :/

Kist olmuş olabilir yumurta yani çatlamamış benim de Şubat veya Mart da femara+ çatlatma iğnesine rağmen çatlamamıştı ve pik oluyordu gebelik de gözükmüyordu doktora gidince kist olduğunu öğrendim ovulasyon testim aşağıdaki

Eklentiler

• 1FC68E19-805C-467C-B551-0267ECB69B43.jpeg
    1FC68E19-805C-467C-B551-0267ECB69B43.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 13
Şimdi atacağım da bugün yaptım gebelik testini iki farklı açıdan çektim

Eklentiler

• IMG_5721.jpeg
    IMG_5721.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_5720.jpeg
    IMG_5720.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 14
Silik çizgi mi var ben mi yanlış görüyorum yoksa ikinci resimde var gibi değil mi
Bilmiyorum ki bende gördüm sanki ama gece tekrar ederim veya yarın sabah tekrar ederim bakarım koyulaşma var mı diye reglim 28 gün hesaplarım hep bi gün önce olurum hayatım da tam gününde olduğumu veya gecıktiğimi hiç bilmem 🤷‍♀️ ılk defa gecıktım dün kan 1,2 idi .

Bilmiyorum ki bende gördüm sanki ama gece tekrar ederim veya yarın sabah tekrar ederim bakarım koyulaşma var mı diye reglim 28 gün hesaplarım hep bi gün önce olurum hayatım da tam gününde olduğumu veya gecıktiğimi hiç bilmem 🤷‍♀️ ılk defa gecıktım dün kan 1,2 idi .
Bence yarın sabah yapman daha iyi olur şuan varsa da çok yeni olduğu için ilk idrarla daha iyi olur :)

X