Lütfen yardım!!Normal adetten 1 hafta önce gelen kahverengi lekelenmeler.

canım inşallah hamilesindir. allah haerkesin duasını kabuk etsin kimseleri aratmasın . mutlaka yaz merak ediyorum ben de.kaydirigubbakcemile5

Amiiin inşallah sedefim ama %99 hamile deilim.Karnımın işinde iş makineleri çalışıyo sanki.Geldi gelecek bekliyorum.Ama tabi yine de % 1 de olsa ihtimal ihtimaldir dimi :)Fukara avuntusu işte..Neyse Adet olayım, bittikten sonra gidicem doktora.O zaman da sonucu yazarım ki benim durumumu yaşayanlara da bi fikir verir belki.Geçen sene de buna benzer bişey yaşamıştım bebek tedavisini bırakmadan hemen önce, o zaman böyle kanamam olmamıştı da adetim 21 gün gecikmişti.Tabi tedavi sürecinde oldugun için aklına hemen hamilelik geliyo, seviniyosun, umutlanıyosun, hayaller kuruyosun vs.vs.vs.2 idrar testi, 2 de kan testi yaptırdı doktorum ama negatif çıktı..Doktorumda benim kadar şaşırmıştı.Bi sürü test yaptı o zaman adet olmamı engelleyebilecek hiç bişey bulunamamıştı.Adet olmam için ilaçta vermedi o ay.Rahim duvarın çok kalın tıbben 3 ay beklemek zorundayız, 3 ay adet görmezsen ona göre bakıcaz demişti.haydaa yine umut..Fos çıktı tabi..3 ay beklemeye gerek kalmadı.Hayatımda ilk kez bagıra bagıra ağladım.Eşimde çok üzülmüştü.o aydan sonra da tedaviyi bıraktım aynı şeyleri tekrar yaşamak istemediğim için.Metabolizmam alay ediyo benimle başka bi açıklaması yok sanırım.AAAyy neyse çok uzattım ama aklıma geldi acı anılarım dayanamadım :)

aklını çok takma ama tamam mı. dediğin ibi öyle daha kötü olursuın ve bu durumları psikoloji çok etkiliyo biliyosun. dualarım seninle :Saruboceq:

merhaba..
Benzer bir şikayet ile hekime gittim ben de..Her zaman düzenli olan adetim öncesi lekelenme koyu renkli adet görme şikayeti ile..Sonuç folikül kistim ve rahim duvarında incelme olduğu ortaya çıktı..Önemli bir şey değil bir kaç aylık bir d.k hapı tedavisi önerdi ve devam ediyorum..Panik yapmayıp hekime gitmenizi öneririm.Yara olması durumunda da adet sonrası lekelenme şikayeti olurmuş hekimimin söylediğine göre..

Herkese sağlıklı günler..

Pistachio bugün ben de doktora gittim ve aynı şeyleri yani rahim duvarımın ince olduğunu ve bir kaç olağan folikül kistimin bulunduğunu söyledi, enfeksiyondan şüphelendi.Senin dediğin gibi önemli birşey değilmiş antibiyotik tedavisi verdi o kadar :)) ayrıca eczacım da su içip içmediğimi sordu bu yüzden de olabiliyormuş ve ben de çok az su içiyorum bu konuda dikkatli olucam artık, size de öneririm :)) paylaştığın için çok teşekkürler yalnız olmadığımı bilmek bu durumda bile olsa çok iyi geldi :))

Bu arada SurcuLisan, canım benim umutlarını kaybetme sakın ne kadar pozitif düşünürsen herşey o kadar pozitif oluyor..Moral gerçekten çok önemli vücudumuz stres altındayken doğru düzgün işleyemiyor tabi ki ben yaşamadığım için bunları kolaylıkla söyleyebiliyorum sen en iyi biliyorsun yaşadıklarını ama umut etmek herzaman için iyidir..hayallerle, umutlarla hayata tutunan o kadar çok varlık var ki bu dünyada.... Bakarsın( inşallah, dua ediyorum) o varlıklardan birisi de sana tutunur :)))

canım telaş yapma..bana bir gün resmen çamur gibi geldii.o hem üşütmkten kaynaklanıyoo hemde bu ay ÇATLAYAN YUMURTAN KALİTESİZ olmuştur .o yüzden önden gelen normal akıntı yerine kahverengimsi akıntı gelmiştir. öyle kötü düşünme hemen hastalığa falan yorma.genede sen bir dokrota git için rahatlasın.ama bişey çıkmayacaktır mademki semar testin temiz çıkmış..

ya bendede 5 gün önce kahverengi bi lekelenme oldu adetim çok düzenli normalde.10-12 gündür kasıklarımda ağrı var çok sinirliyim ben hamile olabileceğimi düşünüyordum bugün adet olmam gerekiyordu daha olmadım 3 gün önce test yaptım 2. çizgi çok silikti bu yazılanları okudukça daha çok korktum hamilelikten vazgeçtim kötü bişey olmasından korkuyorum doktora gitmeye de korkuyorum bir kaç aylık evliyim.ilk defa korunmadık

canım hamile olabilirsin bence bir test daha yap ikinci çizgi silik olsa dahi gebelik var diye biliyorum bence bir test daha al inşallah hamilesindir bak şimdi bende merak ettimCADIARZU

canım aynen benimde oldu adetime 1 hafta kala kahverengi lekenme oldu adetime kadar sürdü şuan adetim kesik kesik geliyo doktora gittim vajinal ovül yazdı kullanıcam bakalım bebekte düşünüyorduk hayırlısı artık daha önce hiç böyle bişey yaşamamıştım bu konuyla ilgili fazla bilgide yok en iyisi doktora gitmek

merhaba benim adetim 23 nisandı en son ve ben pazar akşamı az bi lekeli kangördüm lavaboda adet oldum zannettim ama okadarla kaldı ve şimdi hiçbişey yok ne yapmalıyım sizce hamilemiyim :KK43: 2 senedir hamile kalmak için uğraşıyorum 3 ay önce kimyasal düşük yaşadım

merhaba benim adetim 23 nisandı en son ve ben pazar akşamı az bi lekeli kan gördüm lavaboda adet oldum zannettim ama okadarla kaldı ve şimdi hiçbişey yok ne yapmalıyım sizce hamilemiyim :KK43: 2 senedir hamile kalmak için uğraşıyorum 3 ay önce kimyasal düşük yaşadım

merhaba ben yeni evliyim eşimle korunuyoruz , geçen ay çok sancılı bir şekilde git gide kahverengi parça parça sanki ceviz kadar bir şey içinde kan geldi önemsememiştim o kadar kahverengi vajınal akıntılar olması normal gıbı bır yazı okumuştum ıternette kı adet olamama bi kaç gün vardı bi kaç gün sonra adetimide oldum, bu ay acaba hamile miyim soruları kafamda donuyordu psikolojik olarak oyle bir düşünce içine girmiştim gebelik testi aldım değilmişim, aslında yeni evliyiz eşim çocuk çgeçen ay kı olay aklma takıldı acaba kimsaysal dusuk yapıp bebeğimi kaybettim şuan okulum oldugu ıcın dusunmesekte cocugum olsun cok ıstıyorum... bu konularda hiç bilgim yok yenı evlıyım.. Yaptıysam nasıl anlarım doktora gıtsem anlaşılır mı acaba cocugum olmaz mı kımyasal gebelık geçiren arkadaşlar bilgi verebilir misiniz??

X