Maddi sıkıntı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Derya457

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
35
0
21
800 tl borcum var alabileceğim kimse yok yarın son günüm ödemek için gerçekten maddi anlamda çok zor günlerden geçiyorum borç verebilcek birisi var mı yemin ederim ki geri öderim bu kadar zor durumda olmasam buraya yazmazdım

Screenshot_20240313_200314_Chrome.jpg

Siz bütçenizi sanırım ayarlayamıyorsunuz?

800 tl borcum var alabileceğim kimse yok yarın son günüm ödemek için gerçekten maddi anlamda çok zor günlerden geçiyorum borç verebilcek birisi var mı yemin ederim ki geri öderim bu kadar zor durumda olmasam buraya yazmazdım
Bütün konular para borç haciz vs sizin derdiniz tam olarak nedir diğer konuda da patladınız zaten sizin sevgiliniz var ona para mı yediriyorsunuz

Yok sağ olun..Bizim ailemizin bildik dolandırıcısı var senelerdir biz ona dolandırılırız. Teşekkürler.. iyi forumlar

Hazır çantalar acilip eller cüzdana gitmişken benim de ihtiyacım var. Robot süpürge almak istiyorum bi de koşu bandı. Olursa bi de yunan adaları tatili. Bi de estetik olabilirim gönlünüzden koparsa. Borcumu oderim mutlaka. Yaklaşık 200 bin civarı yeter. 200 kişi bin lira gonderirse onu alıp sonra bi konu daha açıp 200 kisiden 1000 daha isteyip borcumu öderim.

Ekleme; kızlar kişi başı 1500 oldu. Arabayı da yenilicem.

Yok yeeeee :) Tanımadığımız insana borç mu vericez yanlış yere dükkan açtınmışsın bacım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X