Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşalr bişey sorucam bu krem yara izleri dikiş izlerinide fln giderirmi?

arkadaşlar , ablam hemşire , ona sordum bu madecassol kremi sakın sivilceye uygulamayın , sivilce geçtikten sonra izini kısmen geçirmek için kullanılıyomuş.hastalarına kısmiizlerini yileştirmede veriyolarmış.bepantene daha etkili ona göre dedi.haberiniz olsun.

KalÇadakı sıvılceler ıÇın kullanan var mı kızlar?

mrb kızlar bu kremi dermatoloji uzmanı verdi banada acnelyse kremle birlikte kullan dedii .. 2 hafta oldu nerdeyse arada düzeni bozduysamda kullandım yinede bir tüp bitti şimdibbu gün tekrar yazdırdım bana 5-6 ay kullanmak gerekebilir dedi uzun vadeli ama izler kalmaz dedi ki benim izlerim kaşıntıdan olmuştu 5 senelik falan yada daha eski olabilir uzun zamandır çare bulamamıştım .. şimdi bu kremi kullanıyorum ama arada kaşınıo bende bi iki kere kaşıdım hemen tahriş oldu çokta acıyo ve soyuluyo soyulmanın sebebi acnelyse dedi doktor kıpkırmızı oldu bacaklarım ama devam edicem yinede

saol cnm .. sanırım biraz ara verip tekrar başlıcam ben,çünkü çok fena oldu sürdügüm yerler bunlar geçsin bu sefer düzenli kullanıcam ve elimi sürmicem sabah aldım kremleri eczaneden sakın kaşıma dedi ondan olmuştur dedi biraz ara veriyim bakalım umarım düzelir ..

Bende de sivilce izleri var. Ben de en yakın zamanda alıp deneyeceğim baya memnun kalan var. Gözlemlerimi yazarım ben de arkadaşlar...

Kızlar acillll...

El Cevap lütfennn..
ben de anneme bu Madecassol dan aldırttım ama o merhemini almışşş..
Krem mi olacaktııı yaaaaa

bende kullanmak istiyorum da!!
hamileyken kullanan arkadaşlar varsa cvb yazarlarsa sevinirim

merhAba arkadaşlar..benim bi sorum olacaktı..bnm sivilcelerle başım dertte gerçekten yüzümde hem sivilce lekeleri hemde yaraları var,bu söledğiniz krem işe yarıyormu gerçekten ona göre alacağım hemen hem yaralara hem izlere ii geliyormu acilll çünkü çok rahatsızım bu durumdan :KK43:senağlama

bende bugün madecassol aldım merhem yazıyo üstünde umarım doğru almışımdır bepanthen krem zaten kullanıyordum şimdi bunu deniyecem lekelere iyi gelir inşallah

slm benım bepantene nedenıyle oluşan lekelerım şükür madecassolle 1 haftada geçti

bende istiyorumm! ama eczaneden direk satın alabiliyomuyuz yoksa doktora mı yazdırmak lazım??

Kızlar acillll...

El Cevap lütfennn..
ben de anneme bu Madecassol dan aldırttım ama o merhemini almışşş..
Krem mi olacaktııı yaaaaa

bence krem olsa daha iyi olur çünkü merhemin yapısı daha yağlı sivilceleri arttırabilir diye düşünüyorumyerimseniben

kızlar selam,

ben 1 ay önce sesunun tüy sarartıcısı ile yüzümü yaktım. 6 tane yüzümde benek gibi iz kaldı yada yanıklar hala geçmedi. eczaneye gittim bana madecassol merhem verdi bana dua edeceksin arkadamdan izleri geçirecek emin ol dedi. ben kremi dün aldığım gibi sürdüm ama kızlar yüzümde drüdğüm kısım daire biçimde resmen pancar gibi ooldu. kıpkırmızı iz yaptı korkudan öldüm. kabardı yüzüm ve yanma hissettim.

neden böle bişey oldu ya? hemen koştum sabah eczaneye sordum sen sür dedi ama yoğurt gibi sıvama diyo pek aydınlatıcı gelmedi bende sizlere sormak istedim. okuduğuma göre kullananlar kızarttığını belirtmiş ama neden kızartıyo bu kadar? hala kıpkırmızı geziyorum.

nolur uzun süre bu kremi kullanan varsa acil cevap yazsın.

çok tşk ederim şimdiden.senağlama

kızlar merhaba
madekassolün kremi varmı ben araştırdım sadece merhemini buldum uzun süre kullananlar yüzde tüylenme yapıp yapmadığını,aknenin yarattığı çukurluklara iyi gelip gelmediğini yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

ben bu kremi emla ve evigenle beraber yazdırdım.dedem traştan sonra yüzüne sürermiş.50 sene öncesinden bile kullanılırmış yanii...

cilt yenileyici olması çok iyi.pek çok kozmetiğin yapamadığını yapıyor demektir.biraz yanıyor sürünce ama kokusu çok hoş bakalım

emla kremi ne için kullanıyorsun?

çatlaklarım için denicem

X