Makyaj İçin Fırça ve Aplikatör Önerileriniz

ben de avon kabuki fırça sipariş verdim, ilk kez alıcam, bi deneyim, nasıl olduğunu yazarım

kızlar avon kabuki fırçam geldi
muhteşem bir ürün, çok dolgun bir fırça, yumuşak ve dökülmüyor
tavsiye ederim...

Bende makyaj fırçası almak istiyorum ama avon mu, oriflame mi, yoksa flormar mı alayım kararsız kaldım bilmiyorumkismile

Fırça tercihim BOBBı BROWN'dan yana..Çok ama çok kaliteli fırçalar...zaten Bobbi Brown makyajda çok başarılı bulduğum bir marka...
Fiyat olarak pahalı ama kalite olarak kesinlikle ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz....

Birde Shiseido nun fırçaları da oldukça kaliteli kesinlikle öneriyorum....

inglotun fırçalarıda güzel arkadaşlar bilginiz olsun zemuszemus

Gelin makyajı yarışmamız başlamış bulunmaktadır :asigim:
Tüm makyaj severleri davet ediyoruz
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif
bayanssulusmile

detaylı bilgi:
170d985308aaf568a45ddec75add25d6.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/363826-gelin-makyaji-yarismasi-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html

avondan kabuki,fondoten fırçası, far fırçası,allık fırçası,pudra fırçası aldım
sonuç far fırçası ve kabuki felaket tavsiye etmiyorum kabukinin kılları hemen dökülmeye başladı far fırçası ile bir şekil veremiyorum çok kötü

the body shoptan kabuki fırçası aldım tavsiye ederim süper

Bende de avonun allık fırçası, far fırçası ,açlıp kapanabilen ruj fırçası ve kabukisi var
kabuki tam bir felaket tüyleri sert ve pudrayı resmen kazıyor, tavsiye etmiorum. ruh fırçasından menunum dökülme falan olmadı allık ve far fırçası için de eh işte idere eder ,hiç yoktan iyidir diyebilirim.
Inglot tan bir allık fırçası aldım (35bjf) henüz deneme fırsatım olmadı fiyatı 50tl (biraz tuzlu maalesef) yanında allık alırsam fırçanın %30 indirimli olacağını söylediler yanlış hatırlamıyorsam.Bi dahaki sefere de 6ss blending fırçasını almayı istiyorum o da 37 tl idi yine yanılmıyorsam.

en iyi fırçalar samur dan yapılan fırçalar diye biliyorum alırken samur dan yapılmış alın kızlar

resimler netten alıntıdır kızlarzemuszemus
flormar'ın fırça seti..

sephora'nın pembiş fırçası
2h4b1vp.jpg

avon'un kabuki fırçalarını çok merak ediyorum..en kısa zamanda edinicem..hemde hesaplızemuszemus
avon-buki.jpg

artnet in fırçaları nasıl arkadaşlar?ykm de gördüm fiyatlarıda uygundu

bu innovanın 7 li fırçasıymışbenneyaptımki
orjinalmiki acabaCADIARZU

Innova-7-039-li-Firca-Seti__22765503_0.jpg

Son düzenleme:
artnet alma niyetiyle gittim kiii satıcı kız beni caydırdı:eek:
beğendiğim allık fırçası 18 filandı bunun yerine innova nın gerçek kıldan bi seti var onu al dedi
getirdi göster yumuşacık allık fırçası, yumuşacık 2 far fırçası, güzel bi far aplikatörü, kaş kirpik tarağıylan 21.75 mi neydi.hemen aldım:lepi:

X