Mama tavsiyesi

Süt veremedim ben maalesef, çok küçük oldukları için ememediler ve doktor direkt mamaya yönlendirdi. Bebelac gold ama düz bebelac kullanmadım. Aptamil ile aynı firma üretiyor ama aptamil gaz yapmıştı. O yüzden bu mamaya geçmiştik ve 14 ay öyle devam etti. Sonra istemediler sadece yemek yediler. 5 aylıkken ufaktan tarhana çorbası, yoğurt tadimlarina başlamıştım ben. Mama ve ek gıda dışında bir şey vermedim. Kaşık biberon vs denemiştim daha küçükken ama onu da beceremedik
Anladım canım. Çok teşekkür ederim ☺️

Sevgili anneler mama ne kullanıyorsunuz tavsiyelerinizi alabilir miyim bebeğim 4 aylık anne sütü artı mama veriyorum Aptamil kullanıyorum ama değiştirme düşüncem var sizlerin düşünceleri ve tecrübelerini almak istedim❤️
Hipp organik keçi sütü bazlı olanı kullanıyorum gayette memnunum Aptamil bebeğimde gaz sma da kabız yaptı ama her bebek özel bence deneyerek ogrenebilirsin

2350 47 cm doğdu
Bizim ikimizin de bebişler minnoşlar anacığım yapacak bir şey yok 😄 kimseyle hiç kıyaslama. Doğum kiloları düşük oldukları için akranlarından küçük duruyorlar. Ayda 500 gr alıyorsa problem değil dedi bize doktor. 2 aylık kontrolde 3950ydi. Gelişim olarak normal seyrediyor sadece doğum kilosu az olduğu için aynı aydaki bebeklerden küçük. Bizim için önemli olan aylık 500 gr gelişim gösteriyor mu, bu. Diğer çocuklarla kıyaslamayın dedi

Bizim ikimizin de bebişler minnoşlar anacığım yapacak bir şey yok 😄 kimseyle hiç kıyaslama. Doğum kiloları düşük oldukları için akranlarından küçük duruyorlar. Ayda 500 gr alıyorsa problem değil dedi bize doktor. 2 aylık kontrolde 3950ydi. Gelişim olarak normal seyrediyor sadece doğum kilosu az olduğu için aynı aydaki bebeklerden küçük. Bizim için önemli olan aylık 500 gr gelişim gösteriyor mu, bu. Diğer çocuklarla kıyaslamayın dedi
Öyle evet ama bazen elinde olmadan oluyor insanın kendi çocuğum zayıf olunca zayıf minyon bebekler daha tatlı gelmeye başladı zaten 😀

Sizin ilk cocugunuz mu

X