Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

Kızlar
Gynofit Jel i eczanelerde bulan var mı? Bulamıyorummmm... Yardımm

merhabalar ben kullanıyorum Gynofit'i nerde oturduğunu yazarsan bana tanıdık eczacıdan seni yönlendirbilirim bende bu şekilde Gynofit'e ulaştım çünkü eczacının verdiği bilgiye göre çok yeni bir ilaç olduğundan bütün eczanelere dağıtımı zaman alabilirmiş.

acaba hangi eczaneden temin ettiniz?

bende gynofiti bulanlardanım.ben anadolu yakasındayım ,kartaldan ekim ecz.den buldum.4 tene farklı formu var laktik asitli jel ,nemlendirici jel parfümlü ve parfümsüz yıkama losyonları ben hem yıkama losyonundan hemde laktik asitli jelinden aldım çok memnunum tavsiye ederim.eczacı bana herhangi bir eczaneye gidip depodan sipariş ettirebilirsin dedi.özellikle istanbulda her depoda varmış .ilgilenenlere duyrulur.:lepi::lepi:

ben bu sorunla çok uzun zamandır mücadele ediyodum devamlı tekrarlıyodu arkadaşlarım bana inanamadılar bu ürünün kesin çözüm olabileceğine fakat seninde bu yazınla sanırım artık inanırlar ikimize de geçmiş olsun

benim böyle bi sorunum var ya, 3 4 ayda bir kesin yakalaniyorum ve bi türlü gecmiyo ilaclar yaramiyo,tesadüf eseri geciyo yani her ilac iyi gelmiyo,yada bi ilaci kullandim iyi geldi ama bi daha ki sefere iyi gelmiyo, mikroplar dahada güclenip geliyo baska güclu ilac kullanmak zorunda kaliyorum yani cok ilac kullaniyorum biktim ya korkulu ruyam oldu,kac doktor degistirdim bilmiyoru artik allah dusmanimin basin VERMESIN

Son düzenleme:
bende de geçen hafta aşırı kaşıntı olmuştu ve akıntıyla birlikte deri soyulması gibi beyaz pıhtıcıklar geliyodu.eczaneden tra.. diye bi krem verdiler en başta kaşıntıyı geçirdi ama aşırı yanma başladı.. bunun üstüne doktora gittim. doktor senin abarttığın gibi bişey değil geçmiş çoğu zaten dedi. o kremde de kortizon olduğu için yanma yapmıştır dedi. başka bi krem verdi canes..n. 1 haftadır kullanıyorum kaşıntı geçti tamamen ama yanma devam ediyo bi de çok nadir beyaz akıntı geliyo doktor 2 günde geçer demişti. bu hafta kontrole gidicektim adet oldum :KK43: bi de profesor doktora gittim koskoca profesor bilmez mi acaba ben mi abartıyorum psikolojik mi?

bende de geçen hafta aşırı kaşıntı olmuştu ve akıntıyla birlikte deri soyulması gibi beyaz pıhtıcıklar geliyodu.eczaneden tra.. diye bi krem verdiler en başta kaşıntıyı geçirdi ama aşırı yanma başladı.. bunun üstüne doktora gittim. doktor senin abarttığın gibi bişey değil geçmiş çoğu zaten dedi. o kremde de kortizon olduğu için yanma yapmıştır dedi. başka bi krem verdi canes..n. 1 haftadır kullanıyorum kaşıntı geçti tamamen ama yanma devam ediyo bi de çok nadir beyaz akıntı geliyo doktor 2 günde geçer demişti. bu hafta kontrole gidicektim adet oldum :KK43: bi de profesor doktora gittim koskoca profesor bilmez mi acaba ben mi abartıyorum psikolojik mi?

canım öncelikle geçmiş olsun kremin yanında kutuda iki hap var ilacın adını yazmıyorum ama eczanelerde satılıyor bu hapın birini içip ikincisini bir hafta sonra içiyorsun ne kaşıntı ne de yanma kalıyor kesin çözüm :lepi:

canimcim sanirim psikolojik cunku benimde yanma sorunum vardi kasintim yoktu strese girdiigim zaman yanma basliodu stressiz oldugumda bitiodu simdi yine stese girdim ve yine basladi nasil gecicek bilmiorum sadece yanmayi geciricek bi ilac varmi acaba?

merhaba arkadaşlarr a.s.

gebelik öncesi genel kontrol için geçen hafta dr.a gittim
aynı zamanda sağ kasığımda batma tarzında ağrılar vardı 15-20 gündür

dr. jinekolojik muayene de mantar var dedi
daha sonra idrar tahlili verdim ve sonuçlara başka dr. baktı ve temiz dedi :uhm:
ben mantar varmış deyince vagi-hex fitil yazdı yine de

şimdi benim kaşıntı ve aşırı akıntı şikayetlerim yok
sadece kasıkta ara ara ağrı var ??
sizde de ağrı oluyor mu aynı zamanda??
kafam çokk karıştı, mantar var mı yok mu?
yanii mantar olsaydı idrar tahlil sonuçlarında çıkarmıydı, yoksa jinekolojik muayene sonucunda mı varlığı anlaşılıyor ??

madem mantar yok senin demene göre mi yazdı doktor anlamadım. bence o işte bi karışıklık var sen tekrar bi görün derim ben. belki de iltihap vardır ondan sana fitil vermiştir.

muayeneyi yapanla, tahlil sonuçlarına bakan doktorlar farklıydı
biri var dedi, biri sonra temiz dedi
ben sabah var olduğunu söylediler deyince ilaç yazmış
kafam fena karıştı :uhm:

neyse ayın 18 inde smear sonuçlarını almaya gidince netleştiririz inş. :1ninca:

muayeneyi yapanla, tahlil sonuçlarına bakan doktorlar farklıydı
biri var dedi, biri sonra temiz dedi
ben sabah var olduğunu söylediler deyince ilaç yazmış
kafam fena karıştı :uhm:

neyse ayın 18 inde smear sonuçlarını almaya gidince netleştiririz inş. :1ninca:

kız dimple gene mi sen heryerde kaşıma çıkıyosun :roflol:
kuşum sen mantar olayını bana sorcan azmı çektim ben o illetten
seninki mantar belirtisi değil mantarda bir kere kokulu akıntı ve kaşıntı olur
sende yokmuş bunlar ağrı da olmaz :teselli:

kız dimple gene mi sen heryerde kaşıma çıkıyosun :roflol:
kuşum sen mantar olayını bana sorcan azmı çektim ben o illetten
seninki mantar belirtisi değil mantarda bir kere kokulu akıntı ve kaşıntı olur
sende yokmuş bunlar ağrı da olmaz :teselli:
bende burayı açarkene aynısını düşünmüştümmm delikafadulden
yine mi chablissss Şeniz

sen biliyordun konuyu aslında
ama hiç bişi söylemedin :dilcikar:

çok tşk tatlım ya, hay Allah razı olsun, içimi rahatlattın, ama jinekolojik muayene de niye öle dedii anlamadım CADIARZU

Siğiller başımda zaten bir dertti. Birde mantar başladı. Henüz kontrol zamanım gelmediği için doktora gitmedim gerçi ama, okuduğum ve araştırdığım kadarı ile mantar bu. Vajen girişinde şiddetli bir kaşınma sonrası kıırmızılık yara gibi oldu. Canımı yakıyor dokununca. Yanıyorda. Dün akşam koca bir pamuğa biokadini döküp bastırdım. Çok canım yandı ama bugün çok daha iyiyim. Ve mantar kremini sürüyorum. Bugünde daha önce doktorun yazmış olduğu antibiyotiği tekrar alacağım. ıyi gelir inşallah. Sizlerede çok geçmiş olsun arkadaşlar....

-arkadaşlar bende aynı derttem muzdaripin ama benim sizin gibi genital bçlgenin içinde değil dudalarında ve benimde gitmedim gezmedim doktor kullanmadım ilaç kalmadı bana yardımcı olurmusunuz şu mantardan kurtulan arkdaş ismini versin ilaçların zaten doktora danışmadan kullanamayız bu imkansız

sidelya79,biokadin,i temizleme açısından dr veriyor ama nemli bırakma iyice kurula,,antibiotik kullanıyorum diyorsun ama o mantarı daha çok tetikler eğer mantarsa onun hapı var onu kullansan daha iyi..........

Ya ama doktorlar hep antibiyotik veriyor :KK43:(( tabi fitilde var... Dediğin mantar hapı hangi ilaç ki söylersen bilirim belki özelden. Daha önce eczanede çalıştığım için ilaçlar konusunda bilgim var biraz o yüzden... Teşekkür ederim canım....

ben bu sorunla çok uzun zamandır mücadele ediyodum devamlı tekrarlıyodu arkadaşlarım bana inanamadılar bu ürünün kesin çözüm olabileceğine fakat seninde bu yazınla sanırım artık inanırlar ikimize de geçmiş olsun

ben size inanıyorum:)ama henüz kullanmadım nasıl ne aralıklarla kullanmamız gerekiyor bu ilaçı?artık fitil ve hapların gercekten hiç işe yaramadıgını anladım sürekli tekrarlatmaktan baska hiçbir faydası yok.gynofit hangi aralıklarda kullanmak lazım paylaşımınız için tesekkürler simdiden.vereliniortak

arkadaslar biteral vajinal tablet kullanan oldu mu? prospektusu okuyunca cok korktum bir ton yan etkisi bvar
dun doktora gittim bakti doktor mantar dedi gyno lomexin verdi onu 3 gun ara ile alicam ama ara gunlerde de biteral alicaksin dedi fitil olarak
ama prospektusu okuyunca cok korktum
kullanan var mi acil yardim bekliorum ilaci normalde su an almam lazim

X