Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

merhaba,
ben 22 yaşındayım. çok uzun zamandır akıntım var. bi türlü kurtulamıyorum. zararsız normal diyolar ama son zamanlarda çok daha fazlalaştı. resni sarımsı veya yeşilimsi oldu. parça parça sürekli geliyo. ayrıca nişanlımla ilişkiye girdikten sonra onda da kızarıklık yanma acı oluyor. nasıl kurtulcam bu iletten. böyle bi durumla karşılaşan var mı aranızda ???

bir cok kadinin ortak sorunu zaten cogu kisi ya olmus ya gecirmis yada yeni yakalanmis idrar yolu icin antibiyotik kullaniriz gecsin diye mantar oluruz bi yeri yaparken diger yeri bozmak buna derler misali:KK43:((

kızlar bendede mantar var ve kaşıntıdan oluyorum ama kocama gecmıyo ne yapsam kar etmıyo yalnız çamasırımı gunde 2 kere değiştırıyorum ozaman kaşıntı olmuyo kuruluğu sevıyo

kızlar bendede mantar var ve kaşıntıdan oluyorum ama kocama gecmıyo ne yapsam kar etmıyo yalnız çamasırımı gunde 2 kere değiştırıyorum ozaman kaşıntı olmuyo kuruluğu sevıyo

canım ozaman sık sık iç çamaşırı değiştir yada günlük ped kullanmanı tavsiye ederim her an kuruluk hissi için
valla süper bişey hihoyyyt

bende 1 yıldır kurtulamadım şu illetten.
hamileydim başladı doğurdum hala arada devam ediyor
şimdi bi fitil verdi 2 tane onu kullanıyorum inşallah kurtulurum
sizlerede çok geçmişler olsun

mantar enfeksiyounu yaşayanlardanım 7 aydır korunamsız ilişki yaşıyorum ama hala hamile kalamadım mantar enfeksiyonu gebeliğe engelmi der gitmekten korkuyorum :KK43:

gynofiti kullanıp memnun kalan varmı acaba ilaçların işe yaramadıgı kesin gynofit i denemenizi öneriyorum bu hastalıgın en büyük nedeni acid oranın bozulması nph dengesi yani gynofit laktik acid icerikli oldugundan dengeyi saglıyormuş deneyin derim.

Hayır canım özellikle sordum doktoruma kaydirigubbakcemile2
ne alakası ver dedi :mymeka:
GEbeliğe engel değil yani alkisalkisalkis
mantar enfeksiyounu yaşayanlardanım 7 aydır korunamsız ilişki yaşıyorum ama hala hamile kalamadım mantar enfeksiyonu gebeliğe engelmi der gitmekten korkuyorum :KK43:

doktor bana GYNO-LOMEXıN diye fitil verdi 2 tablet var kullandım yine faydasını göremedim ne illet şeymiş bu ya :KK43:((

merhaba,aranıza yenı katılanlardanım ve ılk senın yazını okudum.aynı rahatsızlık bendede var.25 yasındayım ve lıseden berı bunu cekıyorum.senınde dedgın gıbı hep doktora gıttım ve bana haftada 1 kere kullanılan bır hap verıyolr bırde krem.kac kere gıttım doktora kac kere ıctım hiç ne azalmya var ne bıtme.cıddı sıkıntı oluyor dedgın gıbı.cok rahatsızm bu konuda.devamlı bı ıslaklık.okadr da tıtız bı ınsanım bu durm cok canımı sıkıyor.hangı doktora gıtsem bılemedmde.senın yazını okuyunca cıdden ıcım rahatladı bırden:KK70:b bu hafta doktora gıtmeyı dusunuyodum.bana o ilacın adını yazabılırmısn pekı bende doktora yazdırayım onu.sımdıden cok sagol umarım benımkıde gecer

X