Mart 2024 Tüp Bebek Sürecine Başlayanlar

Transfer oldunuz mu? Merak ettim sizi. Ben de yarın opu’ya giriyorum.
Merhaba, hayır transfer yapılmadı.İyi ki de yapılmadı çünkü kasıklarım hala şiş. Doktorum ve embriyolog 5.gün embriyosuna karar vermişler. Yani bu cumartesi gününe transfer olucam. İnşallah o güne bi tane bile olsa embriyo kalır😢. Opu için, Allah güç kuvvet versin inşallah.

Merhaba toplama işlemi ağrılı mi
Ne zaman olacak toplamanız? Benim yarın 3.kez toplanacak. Operasyondan önce narkoz veriyorlar zaten. Uyanınca benim biraz ağrım olmuştu ama dayanılmayacak gibi değil. Sanırım yumurta sayısıyla da ilgili bir durummuş. Benden az yumurta toplanıyor. İlkinde 8,ikincide 7 toplanmıştı. Sizin kaç tane var tahminen?

Merhaba, hayır transfer yapılmadı.İyi ki de yapılmadı çünkü kasıklarım hala şiş. Doktorum ve embriyolog 5.gün embriyosuna karar vermişler. Yani bu cumartesi gününe transfer olucam. İnşallah o güne bi tane bile olsa embriyo kalır😢. Opu için, Allah güç kuvvet versin inşallah.
Aa çok güzel! Bekleyelim dedilerse gelişme gördüler demektir. 5.gün çok daha iyi. Teşekkür ederim bu arada iyi dilekleriniz için.

Ne zaman olacak toplamanız? Benim yarın 3.kez toplanacak. Operasyondan önce narkoz veriyorlar zaten. Uyanınca benim biraz ağrım olmuştu ama dayanılmayacak gibi değil. Sanırım yumurta sayısıyla da ilgili bir durummuş. Benden az yumurta toplanıyor. İlkinde 8,ikincide 7 toplanmıştı. Sizin kaç tane var tahminen?
Merhaba benim geçen 3 ay yumurta takibi ile tedavim vardı malesef hamilelik oluşmadı tüp bebek sürecine gireceğiz yarın adetimin 2. Günü bakalım beni neler bekliyor endişeliyim korkuyorum amh düşük 33 yaşındayım 2 senelik evliyim sizin süreciniz nasıldı anlatır mısınız ne kadar sürüyor bu surec

İnşallah anestezili olarak mı ağrı oldu
Evet anestezili olmama rağmen sancım çok oldu. İlk 3gün zaten yürüyemiyordum iki büklüm haldeydim. Namazlarımı oturarak koltukta kıldım. Otururken bile batıyordu kasıklarım. Şişlik ve gaz halen devam ediyor. Herkeste aynı şeyler olcak diye bişi yok. Kimi az, kimi çok, kimi de hiç bi rahatsızlık hissetmez. İşleme ve bünyeye göre değişiyor.

Birden fazla kez yumurta toplama işlemi nasıl oluyor bir kaç ay sürüyor o halde bu süreç daha önce toplananlar 5. Güne ulasamayanlar mi

Birden fazla kez yumurta toplama işlemi nasıl oluyor bir kaç ay sürüyor o halde bu süreç daha önce toplananlar 5. Güne ulasamayanlar mi
Yoo aslında 3.denemem demek istemiştim. İlkinde pgt’li embriyom tutunamadı maalesef. İkinci tedavimde pgt’den sağlıklı gelen olmadı. Transfer aşamasına gelemedik. O yüzden şu an 3.kez başladık sürece. Her iki tedavimde de 3’er embriyom 5.güne ulaşıp pgt’ye gitti.

Merhaba benim geçen 3 ay yumurta takibi ile tedavim vardı malesef hamilelik oluşmadı tüp bebek sürecine gireceğiz yarın adetimin 2. Günü bakalım beni neler bekliyor endişeliyim korkuyorum amh düşük 33 yaşındayım 2 senelik evliyim sizin süreciniz nasıldı anlatır mısınız ne kadar sürüyor bu surec
Benim üçüncü tedavim. Yaş 44. Geçen sene bu zamanlar 8 yumurta toplandı. 3’ü genetiğe gitti, biri sağlıklı geldi. Transfer oldum ama tutunamadı. İkinci tedavim 8 ay önceydi. 7 yumurta toplandı. Yine 3 tanesi genetiğe gitti. Sağlıklı dönen olmadı. Dolayısıyla transfer de olamadım. Bu sefer az önce yumurta toplama işleminden çıktım. 5 yumurta toplanmış. Yaşımdan dolayı rezervim hızla düşüyor tabii. Şimdi 5.güne ulaşabilenleri yine genetiğe göndereceğiz.

X