Mart-Nisan-Mayıs da Hamile Kalmak İsteyenler Buraya..

Canlarım bende kendimi size kısaca tanıtayım....

Adım Deniz ... 1982 doğumluyum ... Şuan ikinci evliliğim. İlk evliliğimden bir kızım var adı İrem Yağmur...2002 doğumlu... Eşiminde ilk evliliğinden bir oğlu var ama annesinde kalıyor. Ben kızıma can yoldaşı olsun iki kardeşi daha da pekiştirsin diye bir bebişşş :emir_bebek: istiyorum. Yasmin doğum kontrol hapını kullandım 3 yıl. Şubatta bıraktım hayırlısıyla beklemedeyim bebişimi...

merhaba,
bende yasmin kulandım 4,5 yıl kadar sonra 7ay önce bırakmıştım adetlerimde düzsensizlik oldu farlutal içtim iki kutu ve şu an hamileyim :KK70: son 16 mart :) ve şu an 6 hafta 4 günlük hamileyim.

merhaba arkadaşlar bende bu ay bebek istiyorum artık. mayısın 12 ile 17 si tekrar deniyecez. bundan öncekiler başarısız olmus.:KK43: bu ay yumurtlama zamanını tutturuz inşş. Allah anneliği babalığı isteyipte hakkıyla yapabilen herkese saglıklı bebişler naip eylesinn dua edinnn..

Ben evlendim 5 yil hap kullandim tabi araalarda bir ay birakip dinlendiriyordum vucudu neyse bebege karar verdik 5 yil sonra hapi biraktim 1 yil icinde hamile kaldim bakalim bu bebisim nezaman gelecek..!

Valla vakti zamani gelmeden olmuyor nekadar ugrasirsan ugras..!

Son düzenleme:
Canlarım bende kendimi size kısaca tanıtayım....

Adım Deniz ... 1982 doğumluyum ... Şuan ikinci evliliğim. İlk evliliğimden bir kızım var adı İrem Yağmur...2002 doğumlu... Eşiminde ilk evliliğinden bir oğlu var ama annesinde kalıyor. Ben kızıma can yoldaşı olsun iki kardeşi daha da pekiştirsin diye bir bebişşş :emir_bebek: istiyorum. Yasmin doğum kontrol hapını kullandım 3 yıl. Şubatta bıraktım hayırlısıyla beklemedeyim bebişimi...

Mash'Allah, Allah hep mutlu etsin,cocuklarinizi size bagislasin...amin.

Konu eski ama ben de bu aylarda hamile kalmak istiyorum. Gerçi hayırlısı olsun da ay fark etmez diyorum ama bu aylar olursa güzel olur.tam ilkbahar bebeği olur:)

X