Maydanoz suyu ile ya da başka yola düşük yapan var mı

Geçmiş olsun
Allah yardımcınız olsun sabır versin

Bakın şimdi söyleyeceklerimi sakın yanlış anlayıp üzülmeyin kırılmayın
Bunları son 20 yılı özel-devlet-araştırma hastanelerinde geçen biri olarak yazıyorum
Bilmeyebilirsiniz hangi bölüme gidip ne yapacağınızı ama bakın elinizin altında internet var biraz araştırın. Ne siz bunları yaşayıp yıpranın ne ömrünüz tükensin. Belki çok basit bir çözümü var belki uzun bir tedavi süreci lazım. Önce bilin sonra adım atın

Asıl mevzuya gelirsek: yıkın ortalığı!
Hiçbir doktorun sizi azarlama gibi bir yetkisi yok
Hiçbir doktorun ben yapmam o yapsın bu yapsın başka yere git deme gibi bir hakkı yok
Birde bunların karşısında ağlıyorsunuz, durumunuz ne olursa olsun dik duracaksınız ağlamayacaksınız bir taraflarını kaldırmayacaksınız. Çıkın hastanenin bahçesine ağlayın ama onların karşısında değil
Nasıl ki sizin hastanede uymanız gereken kurallar varsa, insani sınırlar varsa, o doktorların da uyması gereken kurallar sınırlar var. Bunları tek tek bilmiyor olabilirsiniz ama karşınızdaki bilip bilmediğinizi bilmiyor, her hakkınıza her kurala hakim gibi konuşun. Ben düşük yapmış ağrılı kanamalı bir hastayım enfeksiyonum var, eğer derhal beni tedavi etmezseniz kalan parçayı almazsanız avukatım ve gazeteciler buraya varana kadar başhekimi sıcak yatağından kaldırıp yaptıklarınızı söylemlerinizi aşağılamalarınızı mesleğinizi uygulamamanızı anlatacam. Avukatım bir saat içinde burada olur, eşim ses kaydınızı aldı bunu avukatımıza dinletip direk savcılığa başvuracaz. Gazeteci arkadaşlara güzel bir poz verin bari de anahaberlerde gazetelerde boy boy haberiniz çıktığında övünürsünüz, diyeceksiniz. Hiç çirkefliğe gerek yok, bunları ciddi bir şekilde söyleyip oturun biryere, eşiniz ben gerekli telefonları edip geliyorum sana karşı herhangi bir yanlış söylemleri tacizleri olursa hemen güvenliği çağır beni çağır diyip çıksın dışarı.
Bak bakalım nasıl doktorluk yapıyorlar etrafınızda pervane oluyorlar
Bunlar kulağınıza küpe olsun, hayatın çoğu noktasında sizi kurtarır
Teşekkür ederim yorumunuz için burdan araştırıp çok şey öğrendim zaten doktorlardan değil burdan öğrendim perinatoloji diye bir bölümün olduğunu ve benim gibi hastalara baktığını da burdan öğrendim. Doktorlar konusunda da bu bir ay içinde o kadar doktor gezdik ki hem özel hem devlet özellere bir sürü para verdik onlarda boş çıktı ihtimallerle konuşuyorlar sadece. Eşimle biraz uzun ara verip korunmaya karar verdik. Sorunun sebebini bulmak için bide cesaretim kalmadığı için

Teşekkür ederim yorumunuz için burdan araştırıp çok şey öğrendim zaten doktorlardan değil burdan öğrendim perinatoloji diye bir bölümün olduğunu ve benim gibi hastalara baktığını da burdan öğrendim. Doktorlar konusunda da bu bir ay içinde o kadar doktor gezdik ki hem özel hem devlet özellere bir sürü para verdik onlarda boş çıktı ihtimallerle konuşuyorlar sadece. Eşimle biraz uzun ara verip korunmaya karar verdik. Sorunun sebebini bulmak için bide cesaretim kalmadığı için
Merhaba, konunuzu okudum öncelikle çok geçmiş olsun, benimde 2 kaybım var , kan pıhtılaşması bozukluğum var , bende manisadayım eğer merkezdeyseniz kürtaj ve tedavi süreçlerimle ilgilenen doktorun adını size vereyim bir onunla görüşün , hem psikolojik olarak hem de bilgi olarak çok iyi bir doktordur.

Merhaba, konunuzu okudum öncelikle çok geçmiş olsun, benimde 2 kaybım var , kan pıhtılaşması bozukluğum var , bende manisadayım eğer merkezdeyseniz kürtaj ve tedavi süreçlerimle ilgilenen doktorun adını size vereyim bir onunla görüşün , hem psikolojik olarak hem de bilgi olarak çok iyi bir doktordur.
İlçedeyiz ama merkez de tedavi oluyorum hangi doktora gidiyorsunuz acaba

Şimdi önemli olan şuanki durumunuz, ağrınız var kanamanız var enfeksiyonunuz var içeride parça kalmış, bunlar hayati şeyler siz hala bebek planı anlatıyorsunuz önce şu durumdan kurtulun onlar sonraki işler
Kürtajınız yapıldı mı?

Şimdi önemli olan şuanki durumunuz, ağrınız var kanamanız var enfeksiyonunuz var içeride parça kalmış, bunlar hayati şeyler siz hala bebek planı anlatıyorsunuz önce şu durumdan kurtulun onlar sonraki işler
Kürtajınız yapıldı mı?
Kürtaj oldum dikkatli okursanız bebek planı yapmıyorum bebek yapmak için cesaretim kalmadığını ve istemediğimi söylüyorum sadece bunların neden olduğunu araştırmak istediğimi yazdım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Kürtaj oldum dikkatli okursanız bebek planı yapmıyorum bebek yapmak için cesaretim kalmadığını ve istemediğimi söylüyorum sadece bunların neden olduğunu araştırmak istediğimi yazdım. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Siz yazdığınızı okudunuz mu?
Başlıkta ve konunuzda derdiniz ne ne soruyorsunuz?
Kürtaj olduğunuzu ama parça kaldığını kanamanız ağrınız enfeksiyonunuz olduğunu yazmadınız mı?
Bu durumda tekrar kürtaj olmanız kalan parçanın alınması gerekmiyor mu?
Bu şekilde beklemeye devam ederseniz neler olabileceğine dair en ufak bir fikriniz yok
Doktorların muamelesinden şikayet etmediniz mi?
Bunlar halloldu tek konu bebek kaldıysa bize de söyleyin de sağlığınız için endişelenmeyelim

Siz yazdığınızı okudunuz mu?
Başlıkta ve konunuzda derdiniz ne ne soruyorsunuz?
Kürtaj olduğunuzu ama parça kaldığını kanamanız ağrınız enfeksiyonunuz olduğunu yazmadınız mı?
Bu durumda tekrar kürtaj olmanız kalan parçanın alınması gerekmiyor mu?
Bu şekilde beklemeye devam ederseniz neler olabileceğine dair en ufak bir fikriniz yok
Doktorların muamelesinden şikayet etmediniz mi?
Bunlar halloldu tek konu bebek kaldıysa bize de söyleyin de sağlığınız için endişelenme
Biri parça kaldığını söyliyor kürtaja yönlendiriyor gidiyoruz nöbetçi doktor orda muayene ediyor kim kürtaj yaptıysa ona gidin diyor ona gittiğimiz de ben işimi titizlikle yapıyorum dedi muayene etti parça yok neyini kürtaj edecem diyor perşembe günü gitmiştik zaten cuma günü de kürtajı yapan doktor nöbetçiyim dedi yapmaya gerek yok olamayan parçanın nesini alacam diyor on yüzden cuma günü de gitmedik pazartesi tekrar gidecez ne yapabilirim bu durum sizce hoşuma mı gidiyor eşim doktora sinirlendi derdimizi anlatmaya çalışıyoruz dedi eve gidelim dedim eşim daha fazla sinirlenmesin diye başka hastane kürtajı yapan hastaneye yönlendiriyor teşekkür ederim sağlımı düşündüğünüz için söylediniz ama bizim elimizden gelen bir şey yok bende en azından gidine kadar doğallar yollarla düşürebilirim dedim benim için zor bir durum 3 kez kürtaj oldum daha bir haftadı dolmadan 4 kez olma gerek size sert çıkıştığımı sanabilirsiniz ama sadece öyle bir durumdayım ki psikolojikmen de fiziken de kusura bakmayın sıktım ben sizi iyi akşamlar.

İlçedeyiz ama merkez de tedavi oluyorum hangi doktora gidiyorsunuz acaba
Celal bayar üniversitesi hastanesi prof dr burcu artunç Ülkümen. Tavsiye ederim kesinlikle çok başarılı bir doktor ❤️ Allah sağlık sıhhat versin en hayırlı zamanda sağlıkla kucağınıza nasip etsin🤲

Celal bayar üniversitesi hastanesi prof dr burcu artunç Ülkümen. Tavsiye ederim kesinlikle çok başarılı bir doktor ❤️ Allah sağlık sıhhat versin en hayırlı zamanda sağlıkla kucağınıza nasip etsin🤲
Geçen gün bir ebe bana birini tavsiye etti kemal sarsmaz diye bir doktor önerdi senin gibi hastalara ve riskli gebelere bakıyor dedi hiç bilmiyorum dedim daha önce de gittik araştırmaya ama onu duymadım bölüm'ü de perinatoloji siz doktoru duydunuz mu

Geçen gün bir ebe bana birini tavsiye etti kemal sarsmaz diye bir doktor önerdi senin gibi hastalara ve riskli gebelere bakıyor dedi hiç bilmiyorum dedim daha önce de gittik araştırmaya ama onu duymadım bölüm'ü de perinatoloji siz doktoru duydunuz mu
evet kemal bey'i de çok övüyorlar, aynı hastanede zaten

X