Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

YİNE OLMADI KIZLAR :1no2: senağlama senağlama senağlama senağlama

üzülme annem seenn :teselli: bi dahaki ay olur daha çookk günümüz var dimi ama hadi canım sakın ağlama bak benimde az kaldı ALLAH hayırlısını versin bak havalar güzel çık dolaş gez ha canım :1hug:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

ayyyyyy kızlarr ben de denedim bu ay ..kırmızı kartı yedim ben de üzüldümm...

ama napalımmm .. Rabbim dua ile verecekk bekliyoruz hep birlikte...
yalnız değilsiniz kızlarrr

.....................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
caniiiiimmmm üzülme. :teselli:
naz yapio ki gelince beni cok sevsinler diyooo. insallah bir dahaki ay olur. hep bu stres yüzünden :mymeka:

kedersizim üzülme ne olur inş bir dahaki ayda gelecek canım ama moralini bozma :teselli:

üzülmee tatlııııım noluuuur:teselli:

üzülme annem seenn :teselli: bi dahaki ay olur daha çookk günümüz var dimi ama hadi canım sakın ağlama bak benimde az kaldı ALLAH hayırlısını versin bak havalar güzel çık dolaş gez ha canım :1hug:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canlarım benim hepinizi çok seviyorum :çok üzgünüm: moralim okadar bozukki ne yazacağım ne diyeceğimi bilmiyorum kendimden çok eşime üzülüyorum dün hayaller kurmaya başlamıştı canım benim senağlamaben birgün okuldayken bana müjdeli haberi vereceksin hatta çok yakında içime doğdu diyordusenağlama akşam eve gelince yüzüme bakınca anladı adet olduğu yemek bile yemedi senağlama oda çok üzülüyo :a015:

canlarım benim hepinizi çok seviyorum :çok üzgünüm: moralim okadar bozukki ne yazacağım ne diyeceğimi bilmiyorum kendimden çok eşime üzülüyorum dün hayaller kurmaya başlamıştı bile canım benim senağlamaben birgün okuldayken bana müjdeli haberi vereceksin hatta çok yakında içime doğdu diyordusenağlama akşam eve gelince yüzüme bakınca anladı adet olduğumu yemek bile yemedi senağlamaFONT]

kedersizim canım bir tanem sen elinden geleni yaptın hatta tüp bebek denemen bile var ALLAH ne zaman vereceğini biliyor isyan etme olurmu canım bu ay olmadı ama önümüzdeki ay sürpriz yapar bellimi olur

ayyyyyy kızlarr ben de denedim bu ay ..kırmızı kartı yedim ben de üzüldümm...

ama napalımmm .. Rabbim dua ile verecekk bekliyoruz hep birlikte...
yalnız değilsiniz kızlarrr

bende inanıyorum o kadar çok kür yaptıkki yüce rabbim verecek

GARDAŞ
yaratan mevla'm övmüş yaratmış
kimine çok vermiş sefa yaşatmış
kimini yavruya hasret bırakmış
bende o hasretle yanarım gardaşsenağlama

kimi istemezken kimi aramış
kimi sevinirken kimi ağlamış
kimi yokluğunda adak adamış
bende o adağı adadım gardaşsenağlama

çocuklar evin neşesi derler
bir evlat varken ,iki isterler
yavru hasretini nedir bilmezler
işte ben o hasreti çekerim gardaşsenağlama

görürüm ellerde,içim özenir
yüreğim derd ile nakış bezenir.
olunca elbette ,yevru sevilir
işte ben o yavruya ,hasretim gardaşsenağlama

hayaller kurarım gözümü yumup,
hayal dünyasında mutluluk bulup
ancak rüyalarda ,yavrumu bulup
yarama merhemi sürerim gardaşsenağlama

GARDAŞ
yaratan mevla'm övmüş yaratmış
kimine çok vermiş sefa yaşatmış
kimini yavruya hasret bırakmış
bende o hasretle yanarım gardaşsenağlama

kimi istemezken kimi aramış
kimi sevinirken kimi ağlamış
kimi yokluğunda adak adamış
bende o adağı adadım gardaşsenağlama

çocuklar evin neşesi derler
bir evlat varken ,iki isterler
yavru hasretini nedir bilmezler
işte ben o hasreti çekerim gardaşsenağlama

görürüm ellerde,içim özenir
yüreğim derd ile nakış bezenir.
olunca elbette ,yevru sevilir
işte ben o yavruya ,hasretim gardaşsenağlama

hayaller kurarım gözümü yumup,
hayal dünyasında mutluluk bulup
ancak rüyalarda ,yavrumu bulup
yarama merhemi sürerim gardaşsenağlama

canım ya bu şiir çok dokundu bana

kedersizim canımmm üzülme ne olur senide eşinide okadar iyi anlıyorumki.bugün ikimizde aynı şeyleri yaşadık.ikimizde eşimize o haberi verdik.ben bukez dalgaya vurdum işi.ama eşimin üzüldüğü gülümsemesinde bile belli oluyodu.aynı şekilde benimde.napalım birsüre böyle yalandan gülümseyeceğiz.elbet gerçektende güleceğimiz zamanlarımız olacak.sen daha güçlü ol.eşin senden kuvvet alır.sende üzgün görünürsen onuda çok üzersin.ya negüzel beni sollamıştın.işe bak aynı günde adet olduk.kısmet bitanem.allah gül yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin.rabbim bize ve eşlerimize dayanma gücü versin.daha kötüsü ile karşılaştırmasın.çok şükür ki şu halimizin bi şekilde dermanı var.öpüyorum seni dualarım sizinle.

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................son 0 gün
NS72.......................son 2 gün
meyra basman.........son 6 gün
durualya...................son 7 gün
Turkuaz26................son 8 gün
sevimsu ..................son 14 gün
fshsos......................son 17 gün
esramm82................son 19 gün

mehril'cim hadi bize güzel haberler ver :ecrin_bebek::Saruboceq:

kızlar listeyi düzelttim doğrudur inşallah

günaydın kızlarnasılsınız....mehril inşallah sen bize güzel haberler verirsin canım ,,,biri hamile çıksın artık yaa ..........ben birazdan bir koca karıya gidecem :)bizim bir komşu var tanıdığı varmış göbek işlerinden anlıyorumuş o beni götürecek bakalım bu koca karı ne diyecek bana:) yarında dr a gidecem hormon tahlilerime bakılacak ve sanırım histeroskopi yapılacak ...... ALLAHIM sen bana ve arkadaşlarıma hayırlı evlatlar ver yarabbim AMİN:Saruboceq:

günaydın kızlarnasılsınız....mehril inşallah sen bize güzel haberler verirsin canım ,,,biri hamile çıksın artık yaa ..........ben birazdan bir koca karıya gidecem :)bizim bir komşu var tanıdığı varmış göbek işlerinden anlıyorumuş o beni götürecek bakalım bu koca karı ne diyecek bana:) yarında dr a gidecem hormon tahlilerime bakılacak ve sanırım histeroskopi yapılacak ...... ALLAHIM sen bana ve arkadaşlarıma hayırlı evlatlar ver yarabbim AMİN:Saruboceq:

canım benim inşallah tahlil sonuçların iyi çıkar histeroskopi için şimdiden geçmiş olsun diyim :ecrin_bebek::emir_bebek::Saruboceq:

canım inş hakkında hayırlısı olsun,şimdiden geçmiş olsun,amin canım inş hepimize sağlıklı ve hayıorlı evlatlar nasip etsin rabbim..:Saruboceq:
akşam acayip şekilde karnım ağrıdı adet oluyorum sandım ama 14 gün var daha yattım gece sık sık vc ye kalktım nedenini anlamadım bakalım dr ne söyliyecek yarın dr a gitcem anlatcam şimdi ağrı yok çok şükür

sevgili kurdale bebeğin hayırlı olur inşallah fakat dördüncü gün yıkanmak çok yanlışRabbim zaten onu senin anlına yazmış.Doktorlar bile gebelik tedavisinde ilişkiden sonra bir kaç saat kalkmayın diyor bu yeterli ve tabiki kendine dikka ederek ve üşütmemek için dikkat etmek lazım.
.Fakat cünüp gezmek ALLAH korusun....Herşey olacağına varıyor buna inanmak lazım....

slm arkadaslar. kimsecikler yokmus bende bi ugrim dedim.
bu sabah eltimle konustum. 3. cocuga kazayla hamile kalmis bir aylikmis. sevindim aslinda. kendisi bir daha dogurmam asla diyordu. benden 4 yas kücük. sizde yapin bir tane dedi. garibim bilmiyor ki olmadigini. insallah bu ay cok ümidim var diyordum ama iki gündür cok gazim var. bu ayda olmadi biliyorum. cok dertliyim. her gece agliyorum ama fayda etmiyor. artik tükendigimi hissediyorum. bir an evvel ankaraya gitmek istiyorum. hemen ilk isim, ucaktan iner inmez dr a gitmek olacak. yapilmasi gereken birsey var ama ne oldugunu bilmiyorum. bilsem keske ne lazimsa yapsam. sabirla imtihan oluyorum ve kaybetmekten korkuyorum. bebegim bir an önce gel ne olur. seni cok özledim.

basinizi agrittim kizlar. kusura bakmayin. her adet olusumda bir bebegimi daha dogmadan kaybediyorum. insallah bu son olsun. hepimize versin Rabbim.

slm arkadaslar. kimsecikler yokmus bende bi ugrim dedim.
bu sabah eltimle konustum. 3. cocuga kazayla hamile kalmis bir aylikmis. sevindim aslinda. kendisi bir daha dogurmam asla diyordu. benden 4 yas kücük. sizde yapin bir tane dedi. garibim bilmiyor ki olmadigini. insallah bu ay cok ümidim var diyordum ama iki gündür cok gazim var. bu ayda olmadi biliyorum. cok dertliyim. her gece agliyorum ama fayda etmiyor. artik tükendigimi hissediyorum. bir an evvel ankaraya gitmek istiyorum. hemen ilk isim, ucaktan iner inmez dr a gitmek olacak. yapilmasi gereken birsey var ama ne oldugunu bilmiyorum. bilsem keske ne lazimsa yapsam. sabirla imtihan oluyorum ve kaybetmekten korkuyorum. bebegim bir an önce gel ne olur. seni cok özledim.

basinizi agrittim kizlar. kusura bakmayin. her adet olusumda bir bebegimi daha dogmadan kaybediyorum. insallah bu son olsun. hepimize versin Rabbim.

canıım kıyamam sana.hadi gözünaydın yenge olucakmışsın.gazının olması adet belirtimisi oluyo sende.innnnşşallah yanılırsın.bebiştir o.hepimiz dertli be gülüm.ağlama üzülme demesi kolay ama olmaz bilirim.ben kendimi temizliğe vurdum düşünememk için.dün adet oldum bugün ikinci günüm.iki gündür hep içime atıyorum.yoksa dokunsalar patlıycam.sürekli bişileri düzenlemey çalışıyorum.gardrop çekmeceler dolaplar onları düznleyip duruyorum.yaz temziliğim yakında bitti ama aklıma getirmemek için yapıyorum.bide çok şükür güzel bahçemde oyalanıyorum.sende başka şeylere yönel.düşünme.ama sen öyle temizlik falan yapma.belki vardır bişiler.inşallah en kısa zamanda ankaraya gidersin.hayırlı tedavilerle karşılaşırsın.hepimiz sabırla imtihan oluyoruz tatlım.eminim rabbim karşılığını verecek bize..ağrısın başımız neolcak.yeterkki sen rahatla anlattıkça.inşalllah sondur canım bebişin inşalllah geliyordur.

X