Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

kızlar ben buharı yapıp altımı peçeteyle kurutup üstümü giyorum altıma tayt üstüne eşofman giyorum ölede üşütürmüyüm

kenarlarına yastık koy canım klozet gibi yap.tencereden yüksek olsun yastıklar.o zaman yanmaz merak etme hadi hayırlısı güzelim.allah yardımcın olsun

teşekkur edrim bn hemen peçeteyle silip üstümü giyinıorm üşütmem dimi

buhardan sonra ben hiç silmedim kendimi üstüme battaniye örtüyodum zaten buhardayken onunla beraber yattım..ve çokkkk terledim..kaydirigubbakcemile3..bakalım bu ter işime yarayacakmıı

buhardan sonra ben hiç silmedim kendimi üstüme battaniye örtüyodum zaten buhardayken onunla beraber yattım..ve çokkkk terledim..kaydirigubbakcemile3..bakalım bu ter işime yarayacakmıı

saolll canımmm yaa bende terliorm üstümü değiştirmiorm ma hiççç kalkınca altımıpeçetyle silip üstümü giyiniorm üşütürmüyüm yaaaa bide bu buhar girior içime içime:)bişii olmaz dimee yaa korkuorm napiimmmm biraz yanıor hafiften o hepimize oluor galba değilmi çok rahtsız edici seklde değil ama canım ya arnavutgüzeli yok burda suan değilmi benm aldımda adacayı altında acıelmayagı yazıooorrrr korkuorm onla kasıklarıma amsaj yapıorm ben

kızlar bişii diyin yaa benm belim agrıor ii gelsn die üşütmeyeyim napiiimmm altımı silp üstümü giniorm şütürmüyümkiii o sekldeeee normalde napmam lazımm

canım bişey yapmana gerek yok sen sadece ayaklarını ve kendini sıcak tut buhardan sonra yeterli ada yağınıda pamuğa 2 damla damlatıp vajinana koy akşamları yatmadan önce öyle sabaha kadar dursun bu arada sendeki sorun ney

canım bişey yapmana gerek yok sen sadece ayaklarını ve kendini sıcak tut buhardan sonra yeterli ada yağınıda pamuğa 2 damla damlatıp vajinana koy akşamları yatmadan önce öyle sabaha kadar dursun bu arada sendeki sorun ney

canım bilmiorm ya bi sorun yok ama beklioruz işte...saol cvbın için bnm aldıgım adacayı yagının altında (acı elma yagı yazıor)aynı seymiki bunlar korkuorm yapamayaaaa

şimdi geldim kızlar
2 tane yumurtam varmış
17.3 büyüklüğü
11.7 büyüklüğü
eğer tüplerinde sorun yoksa bu ay bebek olur dedi dr um
süt buharı işe yaramışdır umarım.
oooo maşallah iyi yumurtlamışsın kıss:)) inşallah dr un yanılmaz bu ay hamile kalırsın canım:CüvCüv:
saolll canımmm yaa bende terliorm üstümü değiştirmiorm ma hiççç kalkınca altımıpeçetyle silip üstümü giyiniorm üşütürmüyüm yaaaa bide bu buhar girior içime içime:)bişii olmaz dimee yaa korkuorm napiimmmm biraz yanıor hafiften o hepimize oluor galba değilmi çok rahtsız edici seklde değil ama canım ya arnavutgüzeli yok burda suan değilmi benm aldımda adacayı altında acıelmayagı yazıooorrrr korkuorm onla kasıklarıma amsaj yapıorm ben
neden o kadar evhamlısın sen bakım he:) korkma canım üşütmesin havalarda ısındı zaten bende hiç üstümü değiştirmedim süt buharınddan sonra zaten hemen batanyenin altına giriyorsun .....adaçayaı yağını doğru almışsın acı elmayağı yazar üstünde ben hiç kasıklarıma sürmedim ama sadece orama koydum:)

oooo maşallah iyi yumurtlamışsın kıss:)) inşallah dr un yanılmaz bu ay hamile kalırsın canım:CüvCüv:

neden o kadar evhamlısın sen bakım he:) korkma canım üşütmesin havalarda ısındı zaten bende hiç üstümü değiştirmedim süt buharınddan sonra zaten hemen batanyenin altına giriyorsun .....adaçayaı yağını doğru almışsın acı elmayağı yazar üstünde ben hiç kasıklarıma sürmedim ama sadece orama koydum:)

napiim canım yaaa kahretsin su panikatak...:KK43:dorudur dime arnavut güzeli acı değil sakınnn dikakt edin yazmış ondan korkum yaaa aynı sey değilmi nasıl yaapyım buharla 2si biarada olurmu cnmm yaaaa cvbın için saollll buhardan hemen sora ilşkiye girmiorm bennn buhar bitince tamamen gircemmm yagıda 2gün yaaprm peçeteye dökp camasırıma koysam peçeteyi olrmu?içine sokamam:)korkarımmm çıkmaz diee kaç damla damlatcam

canım bilmiorm ya bi sorun yok ama beklioruz işte...saol cvbın için bnm aldıgım adacayı yagının altında (acı elma yagı yazıor)aynı seymiki bunlar korkuorm yapamayaaaa

canım korkuyosan pedine damlat oda olur ama onun herhangi bir zararı yok nane gibi ferahlatıyor canın acımıyo anlıcan hepimiz yaptık bu kürleri tehlikeli olsa yapmazdık.

slm arkadaslar. kimsecikler yokmus bende bi ugrim dedim.
bu sabah eltimle konustum. 3. cocuga kazayla hamile kalmis bir aylikmis. sevindim aslinda. kendisi bir daha dogurmam asla diyordu. benden 4 yas kücük. sizde yapin bir tane dedi. garibim bilmiyor ki olmadigini. insallah bu ay cok ümidim var diyordum ama iki gündür cok gazim var. bu ayda olmadi biliyorum. cok dertliyim. her gece agliyorum ama fayda etmiyor. artik tükendigimi hissediyorum. bir an evvel ankaraya gitmek istiyorum. hemen ilk isim, ucaktan iner inmez dr a gitmek olacak. yapilmasi gereken birsey var ama ne oldugunu bilmiyorum. bilsem keske ne lazimsa yapsam. sabirla imtihan oluyorum ve kaybetmekten korkuyorum. bebegim bir an önce gel ne olur. seni cok özledim.

basinizi agrittim kizlar. kusura bakmayin. her adet olusumda bir bebegimi daha dogmadan kaybediyorum. insallah bu son olsun. hepimize versin Rabbim.

canımm kıyamam 1haftadır bakamıyordum tansiyonum yüksek ve migrenim tuttu birde üstüne fazla stres yaptık herhalde. hiççççç canını sıkma senin ve eşinin canı sağolsun ölümden başka her şeyin çözümü var allahın izniyle bak bizim ailece görüştüğümüz arkadaşımız var kadının bütün her şeyi normal tüpleri hormonları yumurtaları eşinin de aynen normal ama çocukları olmadı 17 yıldır sebebi psikolojikmiş o yüzden sen ümüdini kaybetme allah her zaman yanında.

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................son 0 gün
NS72.......................son 0 gün
meyra basman.........son 4 gün
durualya...................son 5 gün
Turkuaz26................son 6 gün
sevimsu ..................son 12 gün
fshsos......................son 15 gün
esramm82................son 17 gün

Günaydın akide şekerlerim beniiiiim :enbuyukkk: :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

şimdi geldim kızlar
2 tane yumurtam varmış
17.3 büyüklüğü
11.7 büyüklüğü
eğer tüplerinde sorun yoksa bu ay bebek olur dedi dr um
süt buharı işe yaramışdır umarım.

canım maşallah bak haberler iyi inşallah dr dediği gibi bu ay gelir bebişin:emir_bebek:

canımm kıyamam 1haftadır bakamıyordum tansiyonum yüksek ve migrenim tuttu birde üstüne fazla stres yaptık herhalde. hiççççç canını sıkma senin ve eşinin canı sağolsun ölümden başka her şeyin çözümü var allahın izniyle bak bizim ailece görüştüğümüz arkadaşımız var kadının bütün her şeyi normal tüpleri hormonları yumurtaları eşinin de aynen normal ama çocukları olmadı 17 yıldır sebebi psikolojikmiş o yüzden sen ümüdini kaybetme allah her zaman yanında.

canım geçmiş olsun stres yaparda birazcıkda havadan bahar ayına girdik ya adamı cin çarpmışa döndürüyor a.s.

yine sessizlik abuuuuu kızlarr uyanın artıııkkkkkk huuuuuuu şiiişşşşştttttt ahanda kesinlikle birileri hamile çıkcaaakkk hep böle oluyoorrrrrr:CüvCüv::CüvCüv: inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

X