Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

esram üzülme diycem ama biliyorumki insan üzülüyor olsun canım bir dahaki ay var a.s.

kedersiz canım seliminadan tekrar haber alırsan bizlere yaz olurmu canım birde hepimizin onun için dua etmiğimizi ve geçmiş olsun dediklerimizi yazarmısın

tamam canım konuşursam yazarım yerimseniben

canım onu çok merak ettiğimi söyle olurmu ona bende çok çektim onun çektiklerini onu çok iyi anlıyorum benim kayınpederim bile bana eğer çocuk omazsa eşini evlendirimisin demişti bende ona eğer oğlunun olmasa ben evlensem ne düşünürdün dedim o zaman ben evlenim dedi bana girt eşine sor bana ne soruyosun dedim ama inan bende o konudan sonra çok tedavi gördüm piskolojik
sabahlara kadaer ağlıyodum
allah kimseye yaşatmasın canım

günaydın canlarım nasılsınız.ben uzun zamandır giremiyorum.şuan annemlerdeyim ve komşunun kızından giriyorum.doktorum buraya yakın olduğu için annemde kalıyorum.destekleriniz içi dualarınız için teşekkürler.allah razı olsun.canım kedersizim arkadaşlarıma benden haberler verdiğin için saol.eşime de söyledim arada girip size haber vericek.hastayım demek istemiyorum ama kendimden korkar oldum.uyku bile uyumak işkence gibi geliyo.ama doktorum çok iyi atlatıcam bunu.canlarım ne olur olmazsa benim kadar kafaya takmayın.aslında beni bu hale getiren olmamamsı değil.etraftaki insanlar.zayıf bi psikolojim var.hassas bi yapım var.ve bu hale geldim.kilo bile verdim.beni göz önünde bulundurarak kafanıza takmayın herşeyi.bu hafta bikaç seans daha konuşarak tedavi uygulanacak.ardından ilaç tedavsisi başlıycaz.dularınız eksik etmeyin.kedersizim sen arada benim msn e bişiler yazarsın.belki eşim açmış olur.yada sen buradan haberler yaz ben açarsam okurum.hepinizi çok seviyorum.

günaydın canlarım nasılsınız.ben uzun zamandır giremiyorum.şuan annemlerdeyim ve komşunun kızından giriyorum.doktorum buraya yakın olduğu için annemde kalıyorum.destekleriniz içi dualarınız için teşekkürler.allah razı olsun.canım kedersizim arkadaşlarıma benden haberler verdiğin için saol.eşime de söyledim arada girip size haber vericek.hastayım demek istemiyorum ama kendimden korkar oldum.uyku bile uyumak işkence gibi geliyo.ama doktorum çok iyi atlatıcam bunu.canlarım ne olur olmazsa benim kadar kafaya takmayın.aslında beni bu hale getiren olmamamsı değil.etraftaki insanlar.zayıf bi psikolojim var.hassas bi yapım var.ve bu hale geldim.kilo bile verdim.beni göz önünde bulundurarak kafanıza takmayın herşeyi.bu hafta bikaç seans daha konuşarak tedavi uygulanacak.ardından ilaç tedavsisi başlıycaz.dularınız eksik etmeyin.kedersizim sen arada benim msn e bişiler yazarsın.belki eşim açmış olur.yada sen buradan haberler yaz ben açarsam okurum.hepinizi çok seviyorum.

canım ne olur sen kendine ii bak ve aramıza hemencecik dön dualarımız seninle
bende destek aşlmıştım yıllar önce iyi geliyor ve atlatıyosun canım benimde sinirlerim çok dayanıklı değildi sanırım ama dışardan konuşulanları boşver senin seni çok seven eşinve arkadaşların var seni seviyoruz tatlım kendine iyi bak olurmu:1hug: arada girip bize durumunu yazarsan seviniriz sağolsun kedersiz bizleri haberdar ediyor ama sende gir arada olurmu haber vermek için bizlere Şenizöpüyorum seni kendine çok çok iyi bak canım

canım benim nasılsın şimdi , herşey yoluna girecek inan hepimiz böyle kendini bilmezlerin laflarına maruz kaldık ...hepsini atlatacaksın hem eşin senin değerini çok iyi biliyor ben dün çok iyi anladım senin için çok üzülüyor böyle bir eşin olduğu için çok şanslısın varsın bütün herkes düşmanın olsun sadece eşin dost olsun gerisi boşşş
kendini iyi hisettiğin zaman buraya yine yazarsın seni çok seviyoruz dualarımız seninle umuyorumki bu olayı eşin ve dr unla üstesinden geleceksin kendine iyi bak tatlım

canım seliminam dualarım seninle.çok merak etmiştim seni sağolsun kedersizim bilgi verdi ...canım atlatacaksın inanıyorum yeterki kafana takma bugünlerde geçecek destek alman iyi bak çok şanlısın o kadar iyi bir eşin varki sana destek oluyor onada teşekkürlerimi iletiyorum. yine girersen bize bilgi ver olurmu giremesende kedersizim bize bilgi verir annenlerin ellerinden öperim senide kocaman kocaman öpüyorum canım benim dualarım seninle

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
seliminam bu çiçekler sana

Seliminam büyük geçmiş olsun canım.. Atlatacaksın eminim artlatacaksın.. bende senin gibiyim çok güçsüz bir yapım var.. Biri bişey dedimi hemen etkileniyorum hemen bunalıma giriyorum.. ınan benimde çeveremdeki insanlar çok konuşuyorlar.. Artık bir düğün olur gitmem birinin çocuğunu görerim korkarım öpemem.. Ama ne yapalım bizimde sınavımız bu heralde vermeyen allahım vermiyor.. Biz ondan daha iyi bilemeyizki.. Canım sabırlı olmamız gerekiyor bende bugüb hasta oldum resmen yıkıldım birde gittim lavaboda ağladım ağladım geldi.. yine stresle merakla gireceğimiz bir ay daha ve o ayda sadece 2 günü yakalayabilmek... Ama burda kocaman yürekler olduk birbirimize kol değeneği olduk.. Ben gerçekten inanıyorum hepimiz ANNE olacaz sadece en uygun zamanın gelmesini bekliyoruz.. Kendine çok iyi bak.. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

seliminacım dualarımız seninle.aranıza yeni katılmıştım ama yakınımdaki arkadaşlardan çok sizlerin isimlerini söyleyip Rabbime yalvarıyorum bir gün dualarımız kabul olacak inşallah..

Arkadaşlar bugün 3 te Dr.a gidicem
rahim filmi çekilecek inş. ii çıkar.ama ben kimseye söyleyemeyip
tek başıma bi şeylerle uğraşmaktan çok bunaldım.nolur bana dua edin kafayı yicem.herkes bizi korunuyo diye biliyor bir bilseler ben neler yaşıyorum ama olmadığını söylersem lafları kafama takarım diye söylemiyorum

Seliminam büyük geçmiş olsun canım.. Atlatacaksın eminim artlatacaksın.. bende senin gibiyim çok güçsüz bir yapım var.. Biri bişey dedimi hemen etkileniyorum hemen bunalıma giriyorum.. İnan benimde çeveremdeki insanlar çok konuşuyorlar.. Artık bir düğün olur gitmem birinin çocuğunu görerim korkarım öpemem.. Ama ne yapalım bizimde sınavımız bu heralde vermeyen allahım vermiyor.. Biz ondan daha iyi bilemeyizki.. Canım sabırlı olmamız gerekiyor bende bugüb hasta oldum resmen yıkıldım birde gittim lavaboda ağladım ağladım geldi.. yine stresle merakla gireceğimiz bir ay daha ve o ayda sadece 2 günü yakalayabilmek... Ama burda kocaman yürekler olduk birbirimize kol değeneği olduk.. Ben gerçekten inanıyorum hepimiz ANNE olacaz sadece en uygun zamanın gelmesini bekliyoruz.. Kendine çok iyi bak.. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

:teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:
kıyamam sana yaaaaaa canım lütfen ağlama rabbim tez zamanda versin mis kokulunu :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tek başıma bi şeylerle uğraşmaktan çok bunaldım.nolur bana dua edin kafayı yicem.herkes bizi korunuyo diye biliyor bir bilseler ben neler yaşıyorum ama olmadığını söylersem lafları kafama takarım diye söylemiyorum

cannıııımmmmmm hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi bilgilendir olurmu hem biliyomusun rahim filmi çektirenlerin hamile kalma şansı yüksekmiş en kısa zamanda gelecek sendende güzel haberler dualarım seninle a.s.:nazar:

inşallah rahim filmin temiz çıkar...canım yanlız değilsin burda öyle güzel bir enerji varki herzaman yanındayız.. dualarım seninle canım.. Rabbim senin ve burdaki tüm isteyen arkadaşlarımızın göbişlerine meleklerini kondurdun.. topic bebiş sesleriyle yankılansın inşallahhh..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

:teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:
kıyamam sana yaaaaaa canım lütfen ağlama rabbim tez zamanda versin mis kokulunu :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

durucum duaların için sağol.. Rabbim hayırlısıyla seninde sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin..a.s. a.s. a.s.

ben bu ay tam teşkilat çalışmalara başlıyorum ama sen yine bizim için uğurlu listeni oluştur canım.. valla polen bal tarçın sütlaç fındık fıstık ovulasyon testi e viatmini felan herşey alındı artık rabbimin muciseni bekliyecez..

durucum duaların için sağol.. Rabbim hayırlısıyla seninde sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin..a.s. a.s. a.s.

ben bu ay tam teşkilat çalışmalara başlıyorum ama sen yine bizim için uğurlu listeni oluştur canım.. valla polen bal tarçın sütlaç fındık fıstık ovulasyon testi e viatmini felan herşey alındı artık rabbimin muciseni bekliyecez..

canım beniiimmmmmmm ŞenizŞenizŞeniz inşallah hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden
bak bugün adetin 1.günü istersen incir kürü yap yumurtaların büyüsün diye ben daha önce yapmıştım ama bu sefer yedim 4-5 adet adetin 2 yada 3 günü başla aynı ilaç gibi düşün polen+bal+çörekotu+toztarçın karışımı ye her sabah aç karnına
preseedde aldınmı bak onunda faydası varr spermlerin yumurtaya ulaşmasını sağlıyor
ayyyy inaşallah gelecek bu ay :emir_bebek::ecrin_bebek::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

haaa bu arada eşin kabak çekirdeği yesin birde badem yesin her akşam

canım beniiimmmmmmm ŞenizŞenizŞeniz inşallah hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden
bak bugün adetin 1.günü istersen incir kürü yap yumurtaların büyüsün diye ben daha önce yapmıştım ama bu sefer yedim 4-5 adet adetin 2 yada 3 günü başla aynı ilaç gibi düşün polen+bal+çörekotu+toztarçın karışımı ye her sabah aç karnına
preseedde aldınmı bak onunda faydası varr spermlerin yumurtaya ulaşmasını sağlıyor
ayyyy inaşallah gelecek bu ay :emir_bebek::ecrin_bebek::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

haaa bu arada eşin kabak çekirdeği yesin birde badem yesin her akşam

öncelikle preseed almadım.. sadece ovulaston testi aldım... incir kürü yapamıyom midem bulanıyo bende 4-5 tane yiyecem artık.. polen+bal+tarçın+çörek otu başladım.. artık rabbime kaldı.. hakkımızda hayırlısı..

esramm bende sana preseed i tavsiye ederim. o topikte 9 tane hamile var, bende kullandim bir ay ikinci ay ama yine kullaniyorum. 3 ay kullaninca genelde sonuc aliniyor. yan etkisi de yok.

Günaydınlar herkesee...a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.
Meyram sağolasın bende almayı düşünüyordumda fakat bu ay biraz sıkışığız 50 tl ayıramadım ona.. Ama haziranda istetirim inşallah..

X