Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

Günaydınlar herkesee...a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.
Meyram sağolasın bende almayı düşünüyordumda fakat bu ay biraz sıkışığız 50 tl ayıramadım ona.. Ama haziranda istetirim inşallah..

amanda burayıda unutmazmııışşşşş da girermiş hergüüünnnn Şeniz

unuturmuyumm... sizleri nerde bulacağım belli olmaz o yüzden heryere girip bakıyomm delikafadulden delikafadulden delikafadulden kız ben sizleri çok seviyom bee :asigim:

anam bizde seni seviyoozzzzzŞenizŞenizŞeniz seni sevmeyen ölsüüüüün kısssssssŞeniza.s.:nazar::nazar::nazar::nazar:

Sütlü maydanoz güzellerrriiiiiiiiimmm günaydıııınnnnnnn Şeniz nasılsınız süt maydanoz buharı nasıl gidiyor yapan varsa anlatsın ricaaaaa alkisalkisalkis

herkese merhaba canlarım.naber nasılsınız.nasıl gidiyor çalışmalar.ben çok şükür daha iyiyim.bugün evime geldim.pazartesiye kadar evdeyim.çok özledim ben sizi.durucum hayırdır neden üzgündün.bir sorunmu var.çok öpüyorum hepinizi.

herkese merhaba canlarım.naber nasılsınız.nasıl gidiyor çalışmalar.ben çok şükür daha iyiyim.bugün evime geldim.pazartesiye kadar evdeyim.çok özledim ben sizi.durucum hayırdır neden üzgündün.bir sorunmu var.çok öpüyorum hepinizi.

hoşgeldin selimina bende diğer topiğe yazmışım iyi olmana sevindim canım daha da iyi olcaksın:Saruboceq:

canıııııııııımmm seliminaamm hoşgeldin evine tatlııımmmm a.s. iyi olmana çooookk sevindim :teytey::dance: alkisalkisalkisalkisalkisalkis
canım pazartesi doktora gitmiştim kese göründü fakat çok küçükmüş normalin altında yani ... geç döllenme olduğundan..doktor kimseye şimdilik birşey söyleme kesenin büyümesini bekleyeceğiz dedi..aslında normalinde doktora gittiğimde kalp atışını duymamız gerekmiş..belki içi boş bile olabilir dedi....o yüzden üzgündüm bu hafta sonu tekrar gidecem bakalım büyüme varmı ne olacak...eğer boşsa alınabilirde...

canım iyi olmana çok sveindim inşallah daha iyi olacaksın allahın izni ile

canım beniiiiiiim hoşgeldiiin.sağol aradabi uğradığın için.seni merak ediyoruuz.iyi olduğuna çok çok sevindiiim.dualarım seninleee.bak nolur kendiniii toparla eskisi gibi konuşalıım ..hiç kimse ama hiçkimse seni üzmesine izin vermeee değmeez aklına bile getirme o kişilerii tamammııı:1hug: sen bitanesiiin biiira.s.allahın izniylee bebişin en yakın zamanda olucak bunu dert bile etme seen.bak duru arkadaşımızaa sabreti ve başardı onun gibi kaç kişii. o yüzdeeeen bizde akıntıya karşı kürek çekiceeezz..her zahmeti işin sonundaaa mutlaka göz aydınlığı doğarmıışş.her gecenin gündüzü olurr.seni çoook seviyoruuuum allaha emanet ol canım arkadaşııım bize müjdelerle dönmen dileğileeee:CüvCüv::nazar:

Günaydıııınnnn canlarıııımmmmm ŞenizŞeniz bugün nasılsınız....

seliminammmm canııımmmm bugün daha iyisindir umarııımm herşey çok güzel olacakkkkkk a.sa.s

buna inanıııınnnnn canlarııııııımmmmm:lepi:

günaydın canım arkadaşlarım..
seliminam hadi iyileşte aramıza gel hergün konuşalım.. dün sana yetişememişim... bu topicler bizim uğurumuz gerçekten hepimiz burdan
:CüvCüv: böyle çıkacaz.. bak durucumda bizlere dua ediyor zaten ayağınıda baya sürdü..
durucum benim hastalığım bugün bitti gibi 4. gün acaba süte maydanoza bugünmü başlasam yoksa lekelerde geçsin yarınmı başlasam..

günaydın canım arkadaşlarım..
seliminam hadi iyileşte aramıza gel hergün konuşalım.. dün sana yetişememişim... bu topicler bizim uğurumuz gerçekten hepimiz burdan
:CüvCüv: böyle çıkacaz.. bak durucumda bizlere dua ediyor zaten ayağınıda baya sürdü..
durucum benim hastalığım bugün bitti gibi 4. gün acaba süte maydanoza bugünmü başlasam yoksa lekelerde geçsin yarınmı başlasam..

lekelerin varsa bence yarın başla derim buharı yaparken aynı sütü akşam 2 yada 3 sefer ısıtıyordum bilgine canıımm haaaa birde maydanozu yıkamayı unutma bakarsın çamur vardır birde buharla birlikte içine girmesin ok
ardından adaçayıyağı koymayı unutma sabah çıkar canııımmmmmm
ALLAHIM esra kulunun bu ay göbişine bebişi kondur beni utandırma yarabbimm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günyadıınn canlarım.sütlü maydonoz güzelleriiiii.merak etmeyin beni ben baya toparlandım sayılır.az önce tv kanallarını dolaşıyodum.bir anne gayri meşru ilişkisini gören oğlunu başkalarına söylemesein diye öldürmüş.kan beynime sıçradı.allahım kaderimizi alnımıza yazan sensin.ne olur böyle insanlara o yavruları verip emanet etme.bakabilecek düzgün namuslu vicdanlı insanlara ver.canlarım allah sizin gibi insanlara daima dua eden allahtan bekleyen çabalayan güzel insanlara evlatların en hayırlısını en sağlıklısını en güzelini versin inşalllah.eminim bizim bebeğimiz olsa o küçücük serçe parmağını bile koynumuzadan çıkarmaz rüzgardan bile sakınırız.pskolog desteği almaya başladığımdan bu yana her şeye daha pozitif bakıyorum.eskisi gibi olmaya kendimi şartladaım.eğer olmazsada çok şükür imkanlarımız dahilinde tüp bebeğe gidicezzzz.inanın çok iyiyim.belki antideprasan kullanmamaa bile gerek kalmıycak.burada daha mutluyum ben.hayatımda sadece eşim ailem ve siz varsınız.beni üzen insanları çıkardık hayatımızdan.bu arada kısmetse edirne merkeze tayin istedik.inşallah olur.hepinizi öptümmm.sizi çok ama çok seviyorum.

günyadıınn canlarım.sütlü maydonoz güzelleriiiii.merak etmeyin beni ben baya toparlandım sayılır.az önce tv kanallarını dolaşıyodum.bir anne gayri meşru ilişkisini gören oğlunu başkalarına söylemesein diye öldürmüş.kan beynime sıçradı.allahım kaderimizi alnımıza yazan sensin.ne olur böyle insanlara o yavruları verip emanet etme.bakabilecek düzgün namuslu vicdanlı insanlara ver.canlarım allah sizin gibi insanlara daima dua eden allahtan bekleyen çabalayan güzel insanlara evlatların en hayırlısını en sağlıklısını en güzelini versin inşalllah.eminim bizim bebeğimiz olsa o küçücük serçe parmağını bile koynumuzadan çıkarmaz rüzgardan bile sakınırız.pskolog desteği almaya başladığımdan bu yana her şeye daha pozitif bakıyorum.eskisi gibi olmaya kendimi şartladaım.eğer olmazsada çok şükür imkanlarımız dahilinde tüp bebeğe gidicezzzz.inanın çok iyiyim.belki antideprasan kullanmamaa bile gerek kalmıycak.burada daha mutluyum ben.hayatımda sadece eşim ailem ve siz varsınız.beni üzen insanları çıkardık hayatımızdan.bu arada kısmetse edirne merkeze tayin istedik.inşallah olur.hepinizi öptümmm.sizi çok ama çok seviyorum.

Günaydın canım çok sevindim seni bu şekilde pozitif görünce.Evet maalesef günümüzde bi çok olay var yavrularına kıyanlar eziyet işkence yapanlar seninle aynı fikirdeyim.Rabbim büyük bi bildiği vardır diyorum bigün bizim gibi anne olmak için can atan herkesi sevindirsin inşallah :Saruboceq:
Tayin olursanız bence çok daha iyi olacak yeni çevre yeni hayatb gibidir seni üzen herşeyden uzak kalmaktır.hayırlısı canım

canım iyi olduğuna sevindim.. bak ben yarın süte maydanoza başlıyorum artık size yaptıklarımı anlatırım biraz güleriz inşallah.. evet insan gerçekten burda daha bir pozitif oluyor hepimizi enerjisi birbirimize yansıyor.. Edirneye tayininiz çıkarsa çok iyi olur canım.. ortam değiştirmek herzaman iyidir.. Bizde seni çok seviyoruz..a.s. a.s. a.s.

lekelerin varsa bence yarın başla derim buharı yaparken aynı sütü akşam 2 yada 3 sefer ısıtıyordum bilgine canıımm haaaa birde maydanozu yıkamayı unutma bakarsın çamur vardır birde buharla birlikte içine girmesin ok
ardından adaçayıyağı koymayı unutma sabah çıkar canııımmmmmm
ALLAHIM esra kulunun bu ay göbişine bebişi kondur beni utandırma yarabbimm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: amin durucumm aminnn bak bu gece perşembeyi cumaya bağlayan çok hayırlı bir gece sen iki canlısın nolur bizleri unutma dualarını eksik etme..

X