Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

canlarım bu yazıları mutluluk gözyaşları ile yazıyorum.evet hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.çok şükür.inananmıyorum hamileyim.artık karnımda o beklediğim mucize.alim yada zehra nazım.bilmiyorum hangisi.ama anlatamıyorum hissettiklerimi.nasıl oldu ne oldu bilmiyorum.hala inanamıyorum.allahım kaç yıldır bekliyorum o kağıtta pozitif yazmasını.zaten ayağa kaldırdım orayı.önüme gelene sarıldım.şimdi güzeller güzeli anneme babama müjdeyi vermeye gidicez.kızlar tekrar bağıra bağıra yazmak istiyorum haaaammiileeeyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.dualarım sizinle canlarım benim.

ya ne kadar mutlu bir haber bu.biz burda ağlıyorsak siz orda neler yapmişsinizdir kim bilir.hayırlı olsun canım benim.allah kucağinada almayı nasip etsin bizlerede senin gibi bu mutlu haberleri bu mutlu duyguları yaşatmayı nasip etsin inşallah.:sm_cool::sm_cool:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım bu yazıları mutluluk gözyaşları ile yazıyorum.evet hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.çok şükür.inananmıyorum hamileyim.artık karnımda o beklediğim mucize.alim yada zehra nazım.bilmiyorum hangisi.ama anlatamıyorum hissettiklerimi.nasıl oldu ne oldu bilmiyorum.hala inanamıyorum.allahım kaç yıldır bekliyorum o kağıtta pozitif yazmasını.zaten ayağa kaldırdım orayı.önüme gelene sarıldım.şimdi güzeller güzeli anneme babama müjdeyi vermeye gidicez.kızlar tekrar bağıra bağıra yazmak istiyorum haaaammiileeeyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.dualarım sizinle canlarım benim.

ASKIMMMMMMMMM İNANAMIORUMMMMMMMM BRTANEMMMMMMM COKKKK SEVNDMMMMMMMMMM COKKKKKKKKK AAALLLAHIMMM KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİNN KUZUMMM CANIM BENİMMMMM MAAAŞŞŞAAALLLAAAAHH AYYY FİLİZİMM COK MUTLYUMM BENDE OKADAR ZAMNDR NİE GELMİO BU KIZ DİE SENİ DÜŞÜNÜORDUMM BÖLE GÜZEL HABERLE GERİ DÖNECEKMİŞSİNNNNNNN CANIMSIN BENİMM ASKIMMMM:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool: :sm_cool::sm_cool: :sm_cool::sm_cool: :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool: :sm_cool::sm_cool: :sm_cool::sm_cool: :teytey::teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: OYYYYYYY KUZUMUZZZZZZZZZZ YOLDA GELİOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:teytey::teytey:

canlarım kanı verdim şimdi girdim eve 13,30da belli olacak.gidip alıcam hemen.ayrıca doktorum idrar testini yineledi.yine 2 çizgi çıktı.doktor kesin diyo ama kan testinde değerlerine bakalım öyle kesinleşsin dedi.eşim izin aldı okuldan.beraber gidicez sonucu almaya.şuan yanımda selamları var.ayrıca allah hepsinden dua ettikleri için razı olsun diyo.2de yazarım sonucu.biz heyecandan ölüyoz.zamanın hızlı geçmesi için uyumayı düşünüyoruz.

canım inan çok sevindim benim moral bozukluğumun üstüne ilaç gibi geldi haberin canım benim allah tamamına erdirsin rabbim kucağına almayı nasip etsin
inan ağlıyorum senbin adına çok sevindim benim oğluma hamile kaldığım zamanı hatırladım bende çok üzgün olduğum zamanda vermişti rabbim bana
rabbim senin büyüklüğüne çok ama çok inanıyorum sen ne büyüksün en olmaz zamanda sevindirirsin kullarını
canım arkadaşım ilacın geldi çok şükür hemde en ii ilaç

hihoyyyt
:CüvCüv:
zemuszemus
lülülülülülü
laelaelaelaelae
sositososito
:lepi:
:sm_cool:
:teytey:
:dance:
:hooray:
:1hug:
:nazar:
canimmmm tebrik ederimmmm. cooook sevindim, sizinle paylasamadigima ne kadar üzgünüm. kekse bende olsaydim. ama önemli olan seliminammmm canimmmmm kizin olacak sanki, icime dogduuuuu

ALLAHIIIIIIMMM sen ne büyüksün.selimina canım gönülden tebrik ediyorum inan ağlayarak yazıyorum.Rabbim kucağına almayıda nasip etsin.banada duanı eksik etme..

kızlar bu forum sayesinde o kadar moral buluyorumki.bu ay başka bir umutluyum.durualya ve seliminadan sonra sırada kim var hanginizin gününe az kaldı hadi bir güzel haber daha..benim 9 günüm var:CüvCüv:

gunaydin29765tb_1__1239783761.jpg

günaydııııııııııııın tatlıııı kızlaaaaar..nasılsınıııızz..seliminaa geceğii nasıl geçirdii hep aklımdaydıı biliyomusunuuuz.nasıl heycanlandım onun içiiin..aceba uyuyomuduur..eşinin elleri karnındaaaa mı uyuyooo...allaaah çok güzel bir duyguduur mutlakkaa.9 ay şımarsıın artıık çok güzel bir anne olucaak..allah eli ayağı düzgün birr prenses göndersin onaa.o güzel bahçesiniii kızıyla süslesiin..

günaydııııııııııııın tatlıııı kızlaaaaar..nasılsınıııızz..seliminaa geceğii nasıl geçirdii hep aklımdaydıı biliyomusunuuuz.nasıl heycanlandım onun içiiin..aceba uyuyomuduur..eşinin elleri karnındaaaa mı uyuyooo...allaaah çok güzel bir duyguduur mutlakkaa.9 ay şımarsıın artıık çok güzel bir anne olucaak..allah eli ayağı düzgün birr prenses göndersin onaa.o güzel bahçesiniii kızıyla süslesiin..

AMİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
seliminaaaaaaammm canıııımmmm merak ettim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hadi bizi merakta bırakma birşeyler yazzzzzzzzzzzzzz

selimina
forumdaki tüm mesajlarını sıraya koydum tek tek okuyorum acep neler yapmışsın diye.durualya ve selimina bizlere duanızı eksik etmeyin bebişlerinizin hürmetine hemen kabul olur inşallaaaaaaahhhhh

sütlü maydanoz huriyelerim günaydın a.s.

selimina kapsama alanı dışında ne olduki yaaa:uhm:

Bu topiği gördüğüm çok iyi oldu en baştan başladım okumaya merak ettim son sayfaya bakıyım dedim hamile kalan varmı diye selimina hamileymiş tanımıyorum ama o kadar duygulandım ki işyerindeyim ağlıyom şimdi.Allahım hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin.
bizde bebek için çalışıyoruz 9 ay oldu hala tık yok bu akşam başlıyacam sütlü maydonaza bakalım inşallah bizde bi an önce güzel haberi alırız.Nolur benim içinde dua edin.Allahım isteyen herkese o mutluluğu yaşatsın AMİNNNNNNNN

Bu topiği gördüğüm çok iyi oldu en baştan başladım okumaya merak ettim son sayfaya bakıyım dedim hamile kalan varmı diye selimina hamileymiş tanımıyorum ama o kadar duygulandım ki işyerindeyim ağlıyom şimdi.Allahım hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin.
bizde bebek için çalışıyoruz 9 ay oldu hala tık yok bu akşam başlıyacam sütlü maydonaza bakalım inşallah bizde bi an önce güzel haberi alırız.Nolur benim içinde dua edin.Allahım isteyen herkese o mutluluğu yaşatsın AMİNNNNNNNN

hoşgeldin canım a.s. Allah göbişine tez zamanda meleğini kondursun :Saruboceq::Saruboceq:

X