Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

ay bunu yazmadan geçemiycem eşimle teyzem düğüne gider gibi hazırlanıyorlar çok komikler yaaaa.

ay bunu yazmadan geçemiycem eşimle teyzem düğüne gider gibi hazırlanıyorlar çok komikler yaaaa.

canlarıımmm yaaaa selam söle tabiki düğün bugün bayram bugüünn oleeeeyyyyyyy
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Mutluğu bakarmısın yaa işte bu mutluluk hayatta hiçbirşeyden daha güzel değildir yarabbbim güzel haberlerle dönecek selimina
halaya devammmm :teytey::teytey::teytey::teytey:
:dance::dance::dance::dance:

canıııım hayırlı haberlerlee dönüün inşallaaaaaaah.düğüne gidiyolar tabii düğüneee lülülülülüüüüü.bizde bekliyoruz burda davullu zurnalııı

seliminaaaaaaam bak umutsuzda seni tebrik ediyoooo..o şuanda giremiyo msn yee ama aklı sendee..çok mutlu olduu çoook

allahım tel.numarasını bilen yokmu arayacaaaaaaam saat 1:30 geçti bileeeeehihoyyyt hadi allahııııııım çabuk gelsinleeerrr.seliminaaaaaaam kuzuuum rabbiim bebeşini gönderdiiiii canım beniiiiiimm.

herkeze kapak olsuun sana kısır diyenlere kapak olsuuuuun allahım onlara çok güzel bir cevap gönderdiii :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: ayağını sürerek giiit aklından bizide geçiiiiir sibelim,arzumu,umutsuzumu,kedersimiii,eylülüü beniiiii hepisiniiiii bütüün bebek isteyeen topiğimzideki anne adayları için dua ett seliminaaaaam :1hug:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis :dance: :dance: :dance: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: delikafadulden delikafadulden delikafadulden ben delirdiiim galibaaaaaaa...-tatlicadiarzu-

selimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerde kaldın kıssssssssssssss senin yüzünden işimi yapamıyorummmmmmmmmmmmm hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm diye yazzzzzzzzz hadiiiiiiiiiii

ben bir halay çekip işime döneyim :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: lülülülüllülülü:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: ohoh yandan yandan sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito arnavutum bende delirdim galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
alllahhhhhhhhhhhhhhh :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ben bir halay çekip işime döneyim :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: lülülülüllülülü:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: ohoh yandan yandan sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito arnavutum bende delirdim galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
alllahhhhhhhhhhhhhhh :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

anacııım çek çeeeeek sendede tecrübeli oluruuuz en azındaaaann.sen bir hamile kaaaaaal bak beeen horon tepiceeem HA UŞAUM HA :sm_cool: .... KUZUM BEİİİİİİİM BAK SIRA SAN GELİYO ŞİMDİİİİİİ:teytey: :dance: :teytey: :dance: :teytey: :dance:..BUNU KUTLİYCAAAZ AZ KALDIIIII BİDENEEM AAAZZZ.kaydirigubbakcemile5

SELİMİNAAAAM KIIIZZZ HADİ AMAAA DELİRTİİN BİİİZ BAAK HALAY ÇEKİYOZ BURDAAA.BEBİŞİMİZİİ KUTLUYORUUUUUUZ YENİ ÜYEMİİZ MİS KOKULUMUZUUUU..hihoyyyt hihoyyyt sositososito sositososito sositososito sositososito :dance: :hooray:

:teytey:yandannnn oohhhhhhhhh şıkıdıımmmmm :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

canlarım bu yazıları mutluluk gözyaşları ile yazıyorum.evet hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.çok şükür.inananmıyorum hamileyim.artık karnımda o beklediğim mucize.alim yada zehra nazım.bilmiyorum hangisi.ama anlatamıyorum hissettiklerimi.nasıl oldu ne oldu bilmiyorum.hala inanamıyorum.allahım kaç yıldır bekliyorum o kağıtta pozitif yazmasını.zaten ayağa kaldırdım orayı.önüme gelene sarıldım.şimdi güzeller güzeli anneme babama müjdeyi vermeye gidicez.kızlar tekrar bağıra bağıra yazmak istiyorum haaaammiileeeyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.dualarım sizinle canlarım benim.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktansositosositosositosositosositosositoollleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tebrik ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihoyyythihoyyythihoyyytzemuszemuszemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan:sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canlarım bu yazıları mutluluk gözyaşları ile yazıyorum.evet hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.çok şükür.inananmıyorum hamileyim.artık karnımda o beklediğim mucize.alim yada zehra nazım.bilmiyorum hangisi.ama anlatamıyorum hissettiklerimi.nasıl oldu ne oldu bilmiyorum.hala inanamıyorum.allahım kaç yıldır bekliyorum o kağıtta pozitif yazmasını.zaten ayağa kaldırdım orayı.önüme gelene sarıldım.şimdi güzeller güzeli anneme babama müjdeyi vermeye gidicez.kızlar tekrar bağıra bağıra yazmak istiyorum haaaammiileeeyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.dualarım sizinle canlarım benim.

Bende ağlayarak okuyorum valla senağlama rabbimm büyüksünn çok çok tebrikler selimina çok çok sevindim kelimeler yetersiz kalıyo bu durumda allahımmm sen büyüksünnn yüzünü güldürdü senağlama

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

tebrik ederim seni canım arkadaşım allahım tamamınada erdirsin yüce ALLAHIM güzel ALLAHIM bizede nasip etsin ne mutlu sana ve eşine en kötü gününüz bugün gibi olsun darısı bizimde başımıza
SONUNDA SABIR KAZANIYOR

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsiiinnnnnn:sm_cool::teytey:

mafoldumben mafoldumben allahııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım şükürler olsun sanaaaaaaaa şükürler olsuuuuuuuuuuunn:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

kurban olduğum rabbim yüzünü güldürdü yaaaaa çok mutluyum çoooooook canım dosttuuum HADİ HAYIRLI UĞURLU LSUUUUUUUUUUNN:lepi: SÜPER BİR HABEEER RABBİM KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİİİİİİİİİİİİİİİİİİN :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

X