🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Aynen ya mesela 3 ay önce kimyasal geçirdim adete 1-2 gün kala aşı yaptıracaktım hemşire eğer hamilelik varsa zararlı ola bilir dedi test aldım umutsuzca çift çizgi çıktı anında yurtdışındaydım kan veremedim 4 tane test yaptım hepsi çift çizgi çıktı adet 5 gün gecikti adet oldum
İşte kimyasal neden oluyor onunda tam sebebi yok. Bende ikinci için ilk korunmayı bıraktığım ay kimyasal yaşadım sonra bidaha olmadı

Arkadaşlar bugün çatlatma iğnemin 8. Günü, bugüne kadar bedenimde hiç bir belirti olmadı. Bugün kasık bölgemde ağrı başladı. Bu hem gebelik hem reglin erken belirtisi olabilir değil mi? Regl için erkenden belirti verir mi vücudum bu kadar, 1 haftadan fazla var, olumluya yorulabilecek bir belirti mi sizce? Teşekkürler şimdiden tüm fikirleriniz için

Arkadaşlar bugün çatlatma iğnemin 8. Günü, bugüne kadar bedenimde hiç bir belirti olmadı. Bugün kasık bölgemde ağrı başladı. Bu hem gebelik hem reglin erken belirtisi olabilir değil mi? Regl için erkenden belirti verir mi vücudum bu kadar, 1 haftadan fazla var, olumluya yorulabilecek bir belirti mi sizce? Teşekkürler şimdiden tüm fikirleriniz için
Benimde bugün 12. Günüm olucak arada beni de yoklayan adet olcakmış gibi ağrı varken bazen de göbek deliğimin etrafı ağrıyo. Dün gece cok ağrıdı mesela. Ama daha test yapmadım iğnenin etkisi iyice gecsin diye bekliyorum bugün yapmayıp pazar yaparım sanırım

Günaydın kızlar bugünki testim çoook silik birşeyler var ama böyle silik olunca pek umutlanamıyorum. Ben birdaha test yapmamaya karar verdim gecikmem olursa öyle yapıcam inşallah ArasaNillGerek ArasaNillGerek tatluboncuk tatluboncuk Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi Minaa95 Minaa95 goldBride goldBride
IMG_5012.jpeg

Benim çok nadirde olsa öyle oluyor adetten bir hafta önce adet olacakmış gibi ağrı ve sancı oluyor bazen

Eklentiler

• IMG-20240511-WA0014.jpeg
    IMG-20240511-WA0014.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 59
Günaydın kızlar bugünki testim çoook silik birşeyler var ama böyle silik olunca pek umutlanamıyorum. Ben birdaha test yapmamaya karar verdim gecikmem olursa öyle yapıcam inşallah ArasaNillGerek ArasaNillGerek tatluboncuk tatluboncuk Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi Minaa95 Minaa95 goldBride goldBride Eki Görüntüle 3425736
Aşkım evet silik bi. Çizgi var bende gördüm inşallah kimyasala falan dönmez işte böyle olunca kahroluyoruz erken görmemek lazım Allahım yarabbim şöyle pozitifini görsek de bi kucak dolusu sevinsek.bende iyi ki test diye diretmemişim kendime bugün ağrım var alt bölgem cok hassaslaştı adet olcam işte😏😏

X