🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Ozman beklemen gerekecek, yani ben geçen 23 Nisan da beta verdim 0.100 çıktı ve 3 mayısta regl başladı 8 mayısta bitti, bir kaç birşey yoktu ama bugün ayrı bir ağrı var ara ara oluyor, bi an korktum ama bu kısa süre de olur mu bilmiyorum
Ben de 1 Mayıs’ta test vermiştim negatifti 5 Mayıs’ta regl başladı. Ortalama 4 gün sonra yumurtlama görünüyor. Aşağı yukarı benzer tarihlerimiz. Kesin değerlendirmek lazım bu günleri:)

Evet bende değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum umarım istediğimiz sonuçları alırız 🙏🙏😍😍
İnşallah 🙏🥰 Bu arada folik asit ben de kullanıyorum ama sadece folik asit değil de multivitamin olarak kullanıyorum içinde folik asit de var.

17155451727212887853133443292799.jpg
🥰🥰 sizce kaç haftalık

Hamilelik olma ihtimali var canım burda da çoğu kişide gördüğüm kadarıyla adet yaklaştıkça lh testi koyulaşmaya başlıyor hadi inşallah senden de güzel haberler bekliyorum🥰

Yumurtlamaya dayir belirtin var mı akıntı vs
Canım bilmiyorum ki yani 9 hün önce gördüm yumurtlama ama dünden beri tekrar koyulaştı dünde bugünde pikti aslında gebelik testi de yaptım bugün cooooook silik yada bana öyle gelem bir çizgi gördüm ama yanıltıyorda olabilir aslında yarın bence ak kara belli olur çünkü yarın Ovalüsyon silik çıkarsa muhtemelen yumurtlama dır ama pik devam ederse belli olmaz alındım 2 3 gündür var beyaz yapışkansı bide hafif kasık batması okadar bilmiyorum ben normalde yumurtlama ağrısı pek bilmem olmaz ama anlamadım ilk kez bu oluyor

X