🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Yaaa maşallah 🥰 biz her gün yapmıyoruz ya ben çok yoruluyorum okulda yani her gün yapmak istemem eşime kalsa ister de iki günde bir bazen üç günde değişir 😂🤣🤣tuhaflık bizde de olabilir
Öğretmensin sanırım branşın ne? Ben de o kadr yoruluyorum ki bazen kızımdan önce uyuyakalıyorum 🙈😅

E sizinde az değilmiş canım ikinizde çalıştığınız için normal. Ben evdeyim oyüzden ben her zaman okeyim. 😅 yok yok tuhaf değilsiniz 😅
Yaaa maşallah 🥰 biz her gün yapmıyoruz ya ben çok yoruluyorum okulda yani her gün yapmak istemem eşime kalsa ister de iki günde bir bazen üç günde değişir 😂🤣🤣tuhaflık bizde de olabilir

Öğretmensin sanırım branşın ne? Ben de o kadr yoruluyorum ki bazen kızımdan önce uyuyakalıyorum 🙈😅
Sosyal bilgiler öğretmeniyim evet yani okuldan sonra takatim kalmıyor yaaa ne güzel bir kızın var maşallah Allah bağışlasın darısı bana inşallah bizde bebiş için uğraşıyoruz ama pek umudum Yokya olurmu bilmiyorum

Sosyal bilgiler öğretmeniyim evet yani okuldan sonra takatim kalmıyor yaaa ne güzel bir kızın var maşallah Allah bağışlasın darısı bana inşallah bizde bebiş için uğraşıyoruz ama pek umudum Yokya olurmu bilmiyorum
Çok şükür canım amin inşallah🤲🤲 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar🤲 Olur olur umudunu kaybetme. Vaktini bekliyor sadece🙏

Ocean Mummy kullanıyorum. Geçen hafta hormon testi için kan verdiğimde vitaminlere ferritine filan da bakmış gayet güzel yükseltmiş 2.kutunun yarısındayım. İlk gebeliğimde de onu kullanmıştım o yüzden ondan devam ediyorum şimdi.
Bende bu ay onu kullanmaya başladım canım inşallah banada iyi gelir bende ilk gebeliğmde 3.aydan sonra kullanmıştım

Bende bu ay onu kullanmaya başladım canım inşallah banada iyi gelir bende ilk gebeliğmde 3.aydan sonra kullanmıştım
Ben de ilk gebeliğimde 3.aydan sonra kullanmaya başlamıştım öncesinde sadece folik asit kullanmıştım ama şimdi baştan bununla başlayım dedim doktorum da o güzel devam et dedi ediyorum.Omega 3 içermesi de tercih sebebim tabii.

Kızlar bi şey sorcam adetin 9. Günü filan yumurtlamayı pik görüyorum , karın ağrımda oluyor .
Bugün 16. Gün yine karnım ağrıyor ama ovu pik değil.
Ayrıca 9. Gün test pikken olgun yumurta görememişti acaba o zaman değilde şimdi mi yumurtluyorum ya ben??? Adete de 12/13 gün var bugün.

İyi akşamlar kızlar. 1 yıldır korunmasız ilişkiye rağmen gebelik elde edemedik. Eşimde ve bende herhangi bir sorun yok doktorum HSG çelikmemi önerdi cuma gideceğim. Aranızda rahim filmi çeken varmı ağrılı mı? Bu ay boş geçmemek için de letu kullanıyorum 🤷🤷

Kızlar yumurtlamadan beri kasıklarım ağırıyor, belimin ortası ve kalçam ağırlıyor ilk defa böyle oldu. Yumurtlama günleri güzel değerlendirdik bu ağrılara anlam veremedim. Var mı aranızda böyle olan bat 25 Mayıs gibi.

X