Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

Canım Valilikten Güllük'e giden yolun üzerinde sağ tarafta Urfa Baharat ismi Kışla mh. 52 sk. No: 12
adresi

mecit efendinin siyah üzüm çekirdegi içeren nemlendirici kremini kullandim.Çok memnunum .alerjik bir cilt yapim var bir çok ünlü marka kullandim ama bu dogal ürün gibi iyi gelen olmadi.Saç yagini ben de aktarda gördüm.Su anda yves rocher bakim ampullerini kullaniyorum elimdekiler bitince hemen alacagim.

bende kullanıyorum aktar önerdi..Gerçi buradanda sağladığım birçok faydalı şeyi kullanıyorum..:1rolleyes:gayet iyi saçlarım memnunum.... Yalnız söylemek istediim birşey var ya bu mecit efendi yada kullandığım diğer yağlardan biri saçları koyulaştırıyo ama şu an tam emin değilimCADIARZUemin olduğum birşey varsa saçlarımı çok boyadığım ama buna rağmen çok az yıprandığıdır...yerimseniben

bende kullanıyorm bu ürünü gayet de memnunum içine yılan yağı da koydum saçlarm daha hızlı uzasn diye..

tek kelimeyle mükemmel ötesi bişey mecitefendiyi kullandığımdan beri saçlarım hiç dökülmüyo üstelik gözle görülür canlılık da veriyo yumuşacık oluyo. ayrıca uzamasına da yardımcı oluyo. tek geçerim yani a.s

bende kullanıyorum aktar önerdi..Gerçi buradanda sağladığım birçok faydalı şeyi kullanıyorum..:1rolleyes:gayet iyi saçlarım memnunum.... Yalnız söylemek istediim birşey var ya bu mecit efendi yada kullandığım diğer yağlardan biri saçları koyulaştırıyo ama şu an tam emin değilimCADIARZUemin olduğum birşey varsa saçlarımı çok boyadığım ama buna rağmen çok az yıprandığıdır...yerimseniben

ben de bu yağdan kullanmak istiyorum ama saçlarım koyulaşır diye de korktum şimdi. ben de duymuştum bazı yağların saçları koyulaştırdığını özellikle de açık renkli saçlarda...sanırım hint yağının bi çeşidi için söylemişti biri...

kızlar ceviz yağı saçı koyulaştırabilir evet ,hc dax supergro diğer yağları kullanıp da mukayese yapacak olan arkadaş var mı?mecitefendi daha mı iyi diğerlerinden ben de almak istiyorum ama yağları arındırmaktan korkuyorum ısırgan sabunuyla yıkayın diyor ama ısırgan sabunu benim saçımı iice kurutur saçı kuru ve yıpranmış olup da bu yağı kullanıp kolayca çıkaran ve olumlu etkisini görenler var mı?şimdiden teşekkürler

kızlar ceviz yağı saçı koyulaştırabilir evet ,hc dax supergro diğer yağları kullanıp da mukayese yapacak olan arkadaş var mı?mecitefendi daha mı iyi diğerlerinden ben de almak istiyorum ama yağları arındırmaktan korkuyorum ısırgan sabunuyla yıkayın diyor ama ısırgan sabunu benim saçımı iice kurutur saçı kuru ve yıpranmış olup da bu yağı kullanıp kolayca çıkaran ve olumlu etkisini görenler var mı?şimdiden teşekkürler

canım

ben yağlardan kullandım. ama sana yağlardan ziyade dax ı öneririm.
ben daha çok memnun kaldım dax super gro'dan.
hem yumuşacık yaptı,hem de katı olduğu için akmadı kullanırken.
saçlarımı da yumuşacık yaptı.
uçlardaki kırılmalara da iyi geldi.
yağdan daha iyi bence.
mecit efendi ve başka yağları da kullandım ama dax bence daha güzel.yerimsenibenyerimseniben

alex ciğim sağol cnm ama yağlar bir etki etmedi mi sana?benim saçım kuru o yuzden yağ kullanmam belki iyi olur ama yıkarken zor çıkması beni düşündürüyor gerçi çok faydalı yağlar varmış içinde ama çok kararsız kaldım:KK43:

tek kelimeyle mükemmel ötesi bişey mecitefendiyi kullandığımdan beri saçlarım hiç dökülmüyo üstelik gözle görülür canlılık da veriyo yumuşacık oluyo. ayrıca uzamasına da yardımcı oluyo. tek geçerim yani a.s

canım affedersin ama nasıl kullanıyorsun?çıkarması zor oluyor mu?

yoo çok kolay çıkyor saçtan uğraşmıyorsun fasla. 3-4 kere normal yıka akıp gidiyo zorluk çıkarmıyo ee tabi biraz ovcaksın. a.s.

ben kullandım arkadaşlar mecitefendi saç bakım yağını memnun kalmadım ondan önce barcilona adlı bir saç bakım yağı kullanıyordum o süperdi ama artık o yağı bulamıyorum ama aktara söyledim getirtecek.

bende kullanıyorum ve cok memnunum çam terebentiyle güzel bi uyumda sağlıyor ayrıca ben bu karışıma bide yılan yağı ekliyorum 1 ay oldu kullanalı farkını belli ediyor.

Saç dökülmesini önlüyosa kesin kullanırım inşallah bunun faydasını görürümfisfisfis sağol canıma.s.

2 aydır mecitefendi bakım yağını kullanıyorm ve acayip memnunum özellikle şu son 1 ayda saçım 2 kat daha fazla uzadı :teytey:

bu tür yağların uygulama seansı en ideal nasıl olmalı sizce haftada bir mi iki haftada bir mi ?iki haftada bir uygulayıo da iyi sonuç alan var mı?

ben haftada 2 kez uyguluyorum 2 haftada bir olursa aynı etkiyi göstermeyebilir..

X