Saç Bakım Ürünleri Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

saçtaki yağı arındırmak için soğuk mu,ılık mı,sıcak suylamı yıkıyosunz?bazıları da direk şampuan döküyorum diyor..siz nasıl arındırıyosunz

önce sıcak suyla güzel akıtıyorum yağı
sonra şampuanla iki defa yıkıyorum
hiçbir sorun yaşamadım
şu an havalar soğuk o yüzden sıcak su kullanıyorum duşta
ama ılık suda olursa sorun olmaz diye düşünüyorum

kızlar içinizde mecitefendi saç bakım ürününü kullanan var mı almayı düşünüyorum da çünkü saçlarım cansız az ve ince telli, işe yarayıp yamadığını öğrenmek istiyorum a.s.

ben kullandım canım. saçların çok yıpranmış değilse işe yarıyor. sadece kuru ince telli ise güçlendiriyor. ve kokusu çok güzel.

ben mecitefendinin hem sarımsaklı şampuanını hemde saç bakım yağını kullanıyorum..2 ay oldu..baya ufak saçlarım çıktı..birde çok canlı parlak oldu saçlarım..ben yağın içerisine bir de yılan yağı ekledim saç çıkarıyor diye..tavsiye ediyorum..

bende kullanıyorum mecıtefendı ısııgan ozlu şampuan cokda memnunum sacları canlandırıyor cok guzel koktuğunu söylüyemem ama doğal olduğuiçin sanırım

kızlar bu mecitefendinin şampuanlarında gerçekten kimyasla yok mu tamamen doğal mı eminmisiniz ona göre sipariş vereceğim de.

sadece mecitefendi ürünlerinin satıldığı yerden sarımsak yağı bedem yağı ve çam terebentin almıştım .daha önce kullandığım markalarla kıyaslanamaz daha doğal ve daha iyi geldi saçlarıma

Ben de kullandım bakım yağını. Gayet güzel saçı toparlıyordu. Şimdi saçıma oryal değdi ve yeniden gidip aldım. İnşallah bunun da üstesinden gelir.

kızlar içinizde mecitefendi saç bakım ürününü kullanan var mı almayı düşünüyorum da çünkü saçlarım cansız az ve ince telli, işe yarayıp yamadığını öğrenmek istiyorum a.s.

canım kesinlikle alabilirsin çok memnun kaldım ben ..

ben de mecıtefendının sarımsaklı sampuanından kullandım,saclarıma cok cok ıyı geldıgı gibi ciddi manada da uzatmıştı,şimdi bitkisel ürünler satan bir yerden baska bir markanıns arımsaklı şampuanını aldım ama hiç memnun kalmadım

ben yıllar evvel sarımsaklı şampuan kullanmıştım, tekrar kullanmak isterim. mecitefendi ürünleri şişli civarında satılıyor mu hanımlar, bilgisi olan var mı? aktar aktar dolaşmak istemiyorum, yoksa internet sitesinden alıcam.

X