Medical Park Göztepe Hakkında

Selam Kızlar

Bugün hem medipol Leyla hanıma Hemde Medical Gökmen beye gittim

Leyla hanım çok hoş ve ilgili bir bayan ama kendisi bile bir hastaya 10 dk ayrılmasından şikayetçi. Hastanenin doğum odalarını ve yenidoğan kısmın dolaştım. Hastane bana medicalden daha kalabalık geldi. Ben gittiğimde 4 bebek vardı doğumdan çıkan. Gözlerim yaşardı o bebişleri görünce. Odalar biraz bakımsız geldi. Hemşireler falanda öyle

Gökmen beyde gayet ilgiliydi. Hastaneye gelince gayet temiz bakımlı geldi..Odalar falan tertemiz ferah.. Medicalde kalmaya karar verdim..

Şimdi çok vaktim yok daha sonra ayrıntılı olarak yazarım. Hepimiz için hayırlısı olsun

Son düzenleme:
melek81 desene artık doktorlarımız aynı.Hayırlısı olsun.Ayrınıtlı için gün aldım ben de 25 kasım a Gökmen Beye.Çok merak ediyorum bakalım nasıl olacak.

evet hakkımızda hayırlısı bakalım artık. Ben ikilimi Gökmen beyde yaptırmıştım zaten çok memnun kalmıştım.

merhaba kızlar yazdıklarınızı okudum ama benim bu ara bazı şüphelerim var. 20 haftalık hamileyim 3 aydır can beye gidiyorum. Bir sorun yok Allah için ama emin değilim. Bu arada arkadaşımı doğurttu çok memnun kaldı arkadaşım.Bana 2 sefer emin değilim ama bebeğin cinsiyeti kız dedi. 19 haftalıkken kendisine gittiğimde çok büyük ihtimal kız dedi. bende artık alışverişe başlıycağımı yani kızsa ona göre alışveriş yapıyım dediğim zaman kıza göre al dedi.Bende o zaman şüphe başladı. Bi ay önce çok merak ettiğimden başka doktora gittim ve erkek dedi bana. Şimdi can beyden erkek diye bekliyordum. sonra bu ay tekraraynı doktora gittim bişey sölemeden cinsiyetine baktırdım erkek dedi sonra durumu anlattım yine kesinlikle erkek dedi. Bu sefer başka bi doktora daha gittim o da baktı erkek dedi. :KK43: benim için erkek kız önemli değil . sağlıklı olsun valla problem değil. ama insan bilmek istiyor ve her zaman gidiceği doktora tamamen güvenmek istiyor. Bu arada detaylı ultrasona 24-28 haftalar arasında yapacağım dedi. benim öğrendiğim 20-24 haftalar arası. Şimdi bu olaydan sonra acaba ondada yanıldı mı diyorum. Ama herkesdende hakkında iyi şeyler duyuyorum.Ben sanırım1 ay daha bekliycem bakalım 6. ay sonunda benim bebeğin cinsiyeti ne olucak.Haa bu arada kız olursada adamdan özür dilerim :)

benimde doktorum can bey bende detaylı ultrasonumu 26 haftada yaptırdım kendisinde. her doktorun kendi öğretisi var.güven çok önemli ben artık belli kriterlere değil doktorumun dediğine bakıyorum. ama senin durumun gerçekten çelişkili kız mı erkek mi konusu.bir dahaki görüşmende tekrardan sor bence. alış verişinede 6/7 ayda başlamanı tavsiye ederim. doktorumuz kesinlikle kaliteli..

bu hafta sonu kontrollüm var 29. haftamdayım.artık 15 günde bir gideceğim. hamilelik eğitimine de katılacağım dr.can beyde eğitim verecek

canım bazı bebekler cinsiyetlerini geç gösterir. Bu konuda Can beyi pek yargılama çünkü önce ona sormuşsun aradan zaman geçtikten sonra başka doktora. Büyük ihtimal en son gittiğin doktorun söylediğidir tabi. Ben Gökmen beyi tercih ettim. Bakalım hayırlısı hakkımızda.

merhaba kızlar yazdıklarınızı okudum ama benim bu ara bazı şüphelerim var. 20 haftalık hamileyim 3 aydır can beye gidiyorum. Bir sorun yok Allah için ama emin değilim. Bu arada arkadaşımı doğurttu çok memnun kaldı arkadaşım.Bana 2 sefer emin değilim ama bebeğin cinsiyeti kız dedi. 19 haftalıkken kendisine gittiğimde çok büyük ihtimal kız dedi. bende artık alışverişe başlıycağımı yani kızsa ona göre alışveriş yapıyım dediğim zaman kıza göre al dedi.Bende o zaman şüphe başladı. Bi ay önce çok merak ettiğimden başka doktora gittim ve erkek dedi bana. Şimdi can beyden erkek diye bekliyordum. sonra bu ay tekraraynı doktora gittim bişey sölemeden cinsiyetine baktırdım erkek dedi sonra durumu anlattım yine kesinlikle erkek dedi. Bu sefer başka bi doktora daha gittim o da baktı erkek dedi. :KK43: benim için erkek kız önemli değil . sağlıklı olsun valla problem değil. ama insan bilmek istiyor ve her zaman gidiceği doktora tamamen güvenmek istiyor. Bu arada detaylı ultrasona 24-28 haftalar arasında yapacağım dedi. benim öğrendiğim 20-24 haftalar arası. Şimdi bu olaydan sonra acaba ondada yanıldı mı diyorum. Ama herkesdende hakkında iyi şeyler duyuyorum.Ben sanırım1 ay daha bekliycem bakalım 6. ay sonunda benim bebeğin cinsiyeti ne olucak.Haa bu arada kız olursada adamdan özür dilerim :)

ipekhan bu arada arkadaşın normal doğum mu yaptı can beyde? Normal doğum konusunda erkek doktorlar nasıl acaba?

Ben doğum anında erkek kadın doktor gözümün göreceğini sanmıyorum :))).Şaka bir yana önemli olan doktorun tecübesi.O kadar çok hasta görüyorlar ki bence sizde düşünmeyin doktoru.Ben Cerrahpaşada hep erkek doktorlara muayene oldum.Hele ilk muayenem alttan ve elle yapıldı.ınsan birincisinden sonra alışıyor mu ne:)))

MELEKCİM sen sadece ayrıntılı içinmi gökmen beyemi gittin yoksa artık sürekli kontrollerini gökmendemi devam ediceksin...we gökmen bey içinde çok yoğun fln dediler...artı daha ayrıntılı bilgi werirsen çok mutlu olurum cnm..mesela gittiğinde cep tel nosunu falan werdimi hani aksi bi durum olduğunda araman için....yaaa can beyle gökmen bey arasında çok kararsızım ama sanki içimden hep gökmen beye gitmek geçior.....cewabını bekliorum...şimdiden teşekkürederim ..

kızlar merhaba ;
dün hastaneydim. mine hanımdan randevum vardı.
bu arada mehtap hanımı gördüm.
hastasıyla randevusu varmış , o hastasını gördü ve gitti.
bilgilerinizee..

MELEKCİM sen sadece ayrıntılı içinmi gökmen beyemi gittin yoksa artık sürekli kontrollerini gökmendemi devam ediceksin...we gökmen bey içinde çok yoğun fln dediler...artı daha ayrıntılı bilgi werirsen çok mutlu olurum cnm..mesela gittiğinde cep tel nosunu falan werdimi hani aksi bi durum olduğunda araman için....yaaa can beyle gökmen bey arasında çok kararsızım ama sanki içimden hep gökmen beye gitmek geçior.....cewabını bekliorum...şimdiden teşekkürederim ..

canım ben Mehtap hanıma gidiyordum. Arada ikili test için Gökmen beye gittiğimde Gökmen beydende memnun kaldım. Mehtap hanım gidince Gökmen beye gitmeye karar verdim. Cumartesi gittiğimde gayet ilgiliydi. Cebini falan tabiiki verdi. Akıntı kanama vs gibi ekstra bir durum olduğunda beni ara dedi. Zaten insan hasta olduğunda falan arama gereği duyuyor doktorunu. Ekstra bir durum olmadığı sürece cepten aranmaları taraftarı değilim tabiiki.

Can beyin biraz ukala bir tavrı olduğunu ama iyi bir doktor olduğunu falan söylediler. Ben sevmem ukala insanları.. Hamileyiz sonuçta aklıma takılan soruları Gökmen beye tek tek sordum o da açıklayıcı bir şekilde cevapladı. Ama Can beyden aynı sonucu alabileceğimi düşünmüyorum.:1no2:

kızlar merhaba ;
dün hastaneydim. mine hanımdan randevum vardı.
bu arada mehtap hanımı gördüm.
hastasıyla randevusu varmış , o hastasını gördü ve gitti.
bilgilerinizee..

Mine hanımla nasıl gidiyor randevular bakalım Şirvan.sositososito

Bu arada Mehtap hanımın odasının yanındaki odada Şule Selvi vardı. O da Medipole geçmiş. Umarım Can bey ve Gökmen bey bi yerlere gitmezler yasakkelime

kızlar bende medical parka gidiyorum, benim doktorum banu çiftçi, genç güleryüzlü ve ilgili bir hanım, doktor arayanların bilgisine.

Merhaba Hande.
Sen bizden baya bi ilerdesin.32.haftada. ilgin ve tavsiyen için önce teşekkürler. Banu hanım oldukça genç bir doktor. Başından beri onunla berabersin herhalde. Doğumuda medical de mi düşünüyorsun ? Normal doğum mu olacak?

Tşkler

20 kasım da can bey le randevum var..ben ilk görüşmemizden memnun kaldım...kendinden emin tavrı beni rahatlattı...medipol e gitmeyi zaten düşünmüyorum artık...adam aklı başında sorulara aklı başında cevaplar veriyor..ben hiçbir iticiliğini görmedim allah için...bakalım 2. görüşmemiz nasıl geçecek??? ben ayrıntılı çektirmiştim radyolojiye amaistemedi onu..kendim bakıcam dedi..baksın bakalım ne görecek..bu arada cinsiyet konusunda bir arkadaş yazı yazmış..bir doktor için en kolay şey cinsiyetini görmek..ama bebeğin pozisyonu, duruşu, göbek kordonunun yeri vs. bazen yanıltabiliyor doktorları...bebek göstermezse, saklarsa doktor bişi yapamaz..yanılabilir...benim bebiş erkek mesela ama çok uzun süre bacaklarının arasına göbek kordonunu aldığı için acaba öyle mi böyle mi dedi mehtap hanım da...yani cinsiyet konusu doktorun uzmanlığı konusunda bilgi vermez...içiniz rahat olsun...

kıslar herkese selam..
bende medical park göztepe ile ilgili duygularımı paylaşmak istedim.
Eşimle aşılama yaptırmayı düşünüyorduk.Normalde acıbadem Cem Demirele gidiyordum. Ama burda yazılanlardan sonra medical parkı bir arayayım dedim. Tüp bebek bölümünden randevu aldım gittik. Herşey mükemmel doktor çok ilgili sıcak ve insanın içini rahatlatıyor. nerdeyse 40 dk falan bize zaman ayırdı . ve biz daha aşılamaya karr vermemiştik. neyse aşılamaya karar verdik ve 30 ekimde adetimin 3. günü gelmemi istediler. gittim sanki o doktor değişmiş başka biri gelmiş sorularıma çok cvp alamadım. muayene odasına aldı örtü yok büyük havlu peçeteye sarıldım. alttan muayene için ultrason aletine prezervatif takacak yok. eldiven takıp muayene etti. bayağı moralim bozuldu ama bi kez başlamış olduk.. bişey soruyorum ilaçlarla ilgili hemşire bilgilendirecek falan diyor. neyse iğnelere başladım sonra 6. gün tekrar kontrole gittim. yine herşeyi hemşire anlattı. doktorun işi sadece yumurtalaarıma bakıp hemşireye yönlendirmek olmuş.. 8 kasımda saat 11 de aşılama dediler. kesinlikle 11 de sizi almamız gerek dediler.
sabah 9 da gittik eşim örnek verecek.ödemeyi istediler worlde 2 taksit yapıyolarmış. bende world yok. eşimöde cüzdanı arabada bırakmış. örneği vereyim gidip getiririm diyor. olmaz şimdi yapmanız gerek dediler. bizleri insan değil dolar olarak görüyolar kesinlikle.
öve öve bitiremedikleri sperm odalarında bi koltuk bi tv den başka bişey yokmuş. ceketini bile eşim yere koymuş. banyoda daha önce kimin kullandığı belli olmayan bir havlu..
örnek verildi yukarı çıktık bana sıkışman gerek dediler. bu arada son muayenede hemşireye sorduğumda gerek yok demişti.. bu sefer sabah aç karnına suyu içmeye başladım.10,50 de aşağı gönderdiler. bitmek bilmeyen asansör bekleyişi başlamıştı yine.
beni ameliyathaneye aldılar orda afedersiniz bacaklarım ayrık yarım saat doktor bekledim.. sonra geldi herşey normalmiş gibi başladı. bide bana fırça attılar tam sıkışmamışsın diye. ve oldu bitti kesinlikle hala tam oturmamış bir hastane. hala içinde inşaat devam eden bir hastaneden başka ne beklenirki..bakalım o kadar stresli bir günden sonra meleğim bana tutunabilecekmi.
Biraz uzun oldu ama paylaşmak istedi.

kızlar bende medical parka gidiyorum, benim doktorum banu çiftçi, genç güleryüzlü ve ilgili bir hanım, doktor arayanların bilgisine.

banu hanıma hiç muayene olmadım ama ; dıştan hiç güvenilir gelmiyor, sanki hastaneye mankenlik yapmaya gelmiş gibi , koridarda bir yürüşü var, dünya yı o yaratmış, ona soruda sorulmaz şimdi....
tabiii bizimki dışardan gözlemlediklerimiz. baştada söylediğim gibi, hiç muayene olmadım.

Mine hanımla nasıl gidiyor randevular bakalım Şirvan.sositososito

Bu arada Mehtap hanımın odasının yanındaki odada Şule Selvi vardı. O da Medipole geçmiş. Umarım Can bey ve Gökmen bey bi yerlere gitmezler yasakkelime[/QUOTE]

----

canım şimdilik bir yaramazlık yok. dün 3lü testimiz yapıldı. mine hanım yaptı. cinsiyetimizi söyledi. erkek dedi,,,
ben şuanlık memnunun doktordan ; herhalde onla beraber devam edicem. kafama yatıyor.

X