Medical Park Göztepe Hakkında

Senemmm seni unutmak mümkün mü?

Esra cnm pregestoron falan kullanıyormusun? Insallah bır sorun cıkmaz. Ilk baslarda lekelenmeler oluyormus boyle ama ben olsam korkar gıderdım yıne doktora hemen..

meelekcimselam

canbey vermedi bana ilac neden bilmiyorum
zaten arastırmalarımneticesinde bu progğstan ın yuzde 1etkili olabilce3ini vs duydum kimi dr veryor kimi vermiyormus dr um vermediben yatıyorum bolbol bir haftadırb ugun kontrole gideceğimbiraz sonra insalah iyihaberlerle gelirim

nestle masallahı var oglunun ne guzel ya ay sonuda kucagaına alacaksın insallah
dogum sekline karar verince bizlerlede paylas bakalım epidural yaparsan nasıgeçecek can bey ve esi ile aneztezi merak ediyorum

melek yata yata insanın direnci dusmezgibi geliyor duzmantık ama ben kendimi daha bi halsizve bitkin hissediyorum birhaftadır yatanbiri olarak bir ay iki ay yatmak insalah gerekmez diyorum çokzor gercektende isegitmek daha iyi gelyior hatta en azından vakit geciyor hızla

snm hamile olma ihtimalini niye hiç dusunmuyorsun korunmusmuydun basını hikayenin hatırlayamadım ama kurtaj sonrası ilk aydasın sanırım hayırılısı olsun insallah en saglıkıl zamanda gelsin bbegin

valla melekcim dun hiç yok gibiydi aksam yine bir damla gibi geldi tam bitti derken ama azaldı bariz olarak
yani ilk yılbasıg unu gibi falandeğil ilk iste 30 aralıkta baslamıstı korkular içinde bir yılbasıakssamı geçirdim yeni sene yaramadı bası kotu basladı insalah sene sonutumbu tatsızlıkları unutmus bebegimi kucagıma almısolurum
benim gibi sorunlar yasayantum hamileler için bu dilegimtabiki

snm hamile olma ihtimalini niye hiç dusunmuyorsun korunmusmuydun basını hikayenin hatırlayamadım ama kurtaj sonrası ilk aydasın sanırım hayırılısı olsun insallah en saglıkıl zamanda gelsin bbegin

olabilir hayatım hala regl olmadım ama hamileyken olan belirtilerim yok henüz.regl olcak gibi de değilim.Korunmadık özellikle yumurtlama dönemindede beraber olduk ama bilmem içimden öle bişi geçmiyo şuan.Herhangi bir belirti de yok...Keşke olsa...

evet kürtaj sonrası ilk ay geçti.bakalım bikaçgün daha durayımda test yapayım bari..İnşallah hamişimdir...

hamile olma ihtimaline karşı vucudum zayıf düşmesin diye diete bile başlamadım:) bal polen pekmez devam valla.İnşallah en kısa sürede bebeğim olur ve bu sefer yaşar:KK43:

nestle masallahı var oglunun ne guzel ya ay sonuda kucagaına alacaksın insallah
dogum sekline karar verince bizlerlede paylas bakalım epidural yaparsan nasıgeçecek can bey ve esi ile aneztezi merak ediyorum

inşallah valla hayatım...bir de doğum şekline karar verebilsem..sonuçta genel anestezinin de bir dolu yan etkisi var...epiduralden de felç olma riski yüzünden korkuyorum...milyonda 1 ihtimal bile olsa insanı ürküttüyor..bir şekil doğurucam tabi ama son aylar büyük endişe ile geçiyor gerçekten...sanki ömür boyu hamile kalacakmışım gibi...ancak bebeği gördüğüm de tamam doğurdum işte diyeceğim sanırım...

esrako aynen oyle dırenc kalmıyor yatınca.. ben neden pazartesı doktor kontrolu sonrası bır sıfayı kaptım sorma.. usume tıtreme falan aksam 39 derece atesım vardı. ve ates bebege de zararlı yanı.. dun de bıraz kotuydum bugun toparladım sankı kendımı.. sırf dırenc kalmadıgı ıcın ufacık hava aldım doktor da bıraz bekledım boyle oldum.

herkes bana dıyorkı ıste ne guzel yat dınlen bol bol uyu sonra uyuyamayacaksın bebek dogunca... ama oyle olmuyor ben yatmaya basladıgımdan berı gunde 3 saat ya uyuyuorum ya uyumuyorum o da parca parca.. devamlı yatınca uyku falan da gelmıyor.. ıse gıtsem kesın aksam 11-12 de yatar sabah 6-7 de zor kalkardım..

Senem ınsallah guzel haberler alırız canım sendende..

nestle bu arada dogum fotografcısına baktım senemın verdıgı.. ıyı gıbı gorunuyor. 2.paket gayet yeterlı ve pazarlık payı mutlaka vardır...

he bır de kızkardesım dogum yapalı 14 gun oldu.. normal dogum yapmasına ragmen epıdural oldu..sonucta normal de daha cok etkısı var ıkınmada hıssın azalmasından dolayı zorluk falan.. ben sezeryan olsam epıdural dusunurdum..o rısk eskıdenmıs.. sımdı duyuyormusun felc olan. gokmrn bey gercı semınerde normalde epıduralı onerıyorum ama sezeryanda pek onermıyorum demıstı..nıye bılmıyorum..

esrako aynen oyle dırenc kalmıyor yatınca.. ben neden pazartesı doktor kontrolu sonrası bır sıfayı kaptım sorma.. usume tıtreme falan aksam 39 derece atesım vardı. ve ates bebege de zararlı yanı.. dun de bıraz kotuydum bugun toparladım sankı kendımı.. sırf dırenc kalmadıgı ıcın ufacık hava aldım doktor da bıraz bekledım boyle oldum.

herkes bana dıyorkı ıste ne guzel yat dınlen bol bol uyu sonra uyuyamayacaksın bebek dogunca... ama oyle olmuyor ben yatmaya basladıgımdan berı gunde 3 saat ya uyuyuorum ya uyumuyorum o da parca parca.. devamlı yatınca uyku falan da gelmıyor.. ıse gıtsem kesın aksam 11-12 de yatar sabah 6-7 de zor kalkardım..

Senem ınsallah guzel haberler alırız canım sendende..

nestle bu arada dogum fotografcısına baktım senemın verdıgı.. ıyı gıbı gorunuyor. 2.paket gayet yeterlı ve pazarlık payı mutlaka vardır...

he bır de kızkardesım dogum yapalı 14 gun oldu.. normal dogum yapmasına ragmen epıdural oldu..sonucta normal de daha cok etkısı var ıkınmada hıssın azalmasından dolayı zorluk falan.. ben sezeryan olsam epıdural dusunurdum..o rısk eskıdenmıs.. sımdı duyuyormusun felc olan. gokmrn bey gercı semınerde normalde epıduralı onerıyorum ama sezeryanda pek onermıyorum demıstı..nıye bılmıyorum..

aynen oyle melek çok iyi anladımseni evde bir hafta yatınca yani
yattıkca insanyorulmuyor ve uykusuda gelmiyor
benimde aksam acayip uykumgeliryemek sonrası uyurdum ama yok simdi oyle birsey tumgunyatıp enerji harcamayınca insanın uykusu falan olmuyor
allah sabır versinyatmakzorunda olanlara valla ve sonunda mukafatınıda versin insallan çok zor gercekten

bu arada ben dr dan gldim bebegim yerli yerined kalbi atıyordu hersey yolunda dedi canbey mutlu mesut dondum insalah kanama tekrar etmez dunden beri yok normal hayatıma yavasca donebilirmisim

aynen oyle melek çok iyi anladımseni evde bir hafta yatınca yani
yattıkca insanyorulmuyor ve uykusuda gelmiyor
benimde aksam acayip uykumgeliryemek sonrası uyurdum ama yok simdi oyle birsey tumgunyatıp enerji harcamayınca insanın uykusu falan olmuyor
allah sabır versinyatmakzorunda olanlara valla ve sonunda mukafatınıda versin insallan çok zor gercekten

bu arada ben dr dan gldim bebegim yerli yerined kalbi atıyordu hersey yolunda dedi canbey mutlu mesut dondum insalah kanama tekrar etmez dunden beri yok normal hayatıma yavasca donebilirmisim

canım gercekten cok sevıındım guzel haberlerıne.. normal hayatına don ama yınede dıkkatlı ol ıs falan cok yapmaaa..

arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var cumartesi için medical parktan randevu almak istiyorum ama doktorları tanımıyorum ilk defa gidicem hangisine randevu alıyım mehtap hanım için ii şeyler yazılmış genelde ona mı gitsme acaba :çok üzgünüm:

arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var cumartesi için medical parktan randevu almak istiyorum ama doktorları tanımıyorum ilk defa gidicem hangisine randevu alıyım mehtap hanım için ii şeyler yazılmış genelde ona mı gitsme acaba :çok üzgünüm:

valla canım topicin tamamını okudun mu bılmıyorum. Burdaki cogunluk Can bey, Gokmen bey ve Mehtap hanımın hastası. Dıgerlerınden tek tuk... Ben hamileliğimin yarısına kadar Mehtap hanıma gıttım sonra Gokmen beye gectım. Ve Gokmen beyden memnunum. Mehtap hanımda kesınlıkle cok ıyı bır doktor ama benım ıle ılgılı bazı ıhmalkarlıkları oldugunu dusunuyorum.. Hatta ben Mehtap hanım Medılcalde dıye Medıcalı tercıh etmıstım..

melekcim bilgin için çok teşekkür ederim canım a.s. az önce aradım hastaneyi cumartesi bütün doktoraın randevuları dolmus mehtap hanımın hiç boşu yokmus bi tek banu hanımın vardı ancak ona alabildim randevu konusunda erken davranmak gerekiyor demekki hayırlısı artık en azından gittiğimde fikir edinmiş olurum inşallah iidir

Bir sonrakı Cumartesı alsaydın keske.. Ama sanırım bekleme zamanın yok.. Banu hanım genc ve guzel bır bayan doktorumuz.. Ondanda memnunlar guleryuzlu ılgılı oldugunu soyleyenler olmustu..

Hayırlısı olsun hakkında..

melekcim bilgin için çok teşekkür ederim canım a.s. az önce aradım hastaneyi cumartesi bütün doktoraın randevuları dolmus mehtap hanımın hiç boşu yokmus bi tek banu hanımın vardı ancak ona alabildim randevu konusunda erken davranmak gerekiyor demekki hayırlısı artık en azından gittiğimde fikir edinmiş olurum inşallah iidir

hayatım can bey e alabilirsin...ben mehtp hanımdan can bey e geçtim...mehtap hanım ın hastası çok bu yüzden kafası dağınık..banu hn. ise çok genç...bildiğim herhangi bir hastası da yok...can bey ya da gökmen bey arasından birini seçebilirsin...

saol canım evet haklısın web sayfasından gördüğüm kadarıyla banu hanım genc bir doktor o biraz benide düşündürdü ama bayan doktor olması beni daha rahat ettiriyor bakıyım bu hafta bi gidiyim bilgi edinmiş olurum söylediklerini dikkate alıcam canım a.s.

nestleee hazırmı hastane cantan.. heyecan varmı... neler var hastane cantanda....hastane ıle konustun mu neler verıyorlar hastaneden(hasta bezı, gogus kremı vs..) neler dahıl dogum paketıne...bı de Hayatıst arkadasımız sezeryana zam gelmıs dıyordu son fıyatları ogrenebıldın mı?

nestleee hazırmı hastane cantan.. heyecan varmı... neler var hastane cantanda....hastane ıle konustun mu neler verıyorlar hastaneden(hasta bezı, gogus kremı vs..) neler dahıl dogum paketıne...bı de Hayatıst arkadasımız sezeryana zam gelmıs dıyordu son fıyatları ogrenebıldın mı?

çanta hazır hayatım...yok yok içinde valla...4 takım çocuk kıyafeti..yeleği/ağız mendili/bezi/biberonu/nazarlığı/emziği/pişik kremi/battaniyesi/bebek günlüğü/balonlar vs....kendime 2 takım sabahlık-gecelik / çorap/emzirme sütyeni/atleti/külot/terlik/fiyonklu taçlar/göğüs pedi/göğüs ucu kremi/büyük boy orkid/makyaj malzemeleri...en son kamera/fotoğraf ve cep şarjları eklenecek...valla sarf malzeme olarak ne veriyor hastane bilmiyorum...ama doğum paketine 2 günlük yatış/doktor parası/refakatçi/bebeğin ilk muayenesi/topuk kanı/hepatit aşısı filan dahil...zam işini bilmiyorum..gelmiştir mutlaka ama...yarın kontrolüm var sorarım....

arkadaşlar merhaba, c.tesi mehtap hanıma gitmiştim kürtaj sonraı muayene omlak için. 11:40 dı randevum fakat saat 13:00 kadar beklemem gerekiyordu. zamanım olmadığımdan başka yere gittim. önümde çok hastası vardı. genel de hep böylemi olur yoksa benim şanssızlığımmıydı. yazıları okudum da can bey de iyi bir doktormuş sanırım. soyadı nedir

Genelde hep boyle yogundur.. ben de hamılelıgımın yarısına kadar ona gıttım genelde gec gıttım ve cok kısa suruyordu muaynelerım ve zaten kısa olan bu muayne surresının yarısındada hastalarına yeterı kadar zaman ayıramadıgından sıkayet edıyordu..

Gokmen beye gıderken de bazen gec gırebılıyorum o da arada sırada olabılır. Araya acıl dogurmak uzere olan hastaları gırıyor falan ama Mehtap hanımda her zaman gec gırıyordum..

Can beyın soyadını hatırlamnıyorum ama hastaneyı ara soylerler..Daha once sıtesınde cv lerı vardı doktorların kaldırmıslarr..

şimdi baktım hastane sitesinde buldum. cvleri var. bi ara açılmıyordu ama düzelmiş. ben birazcık cemil ipekçiye benzettim:) doktor konusunda çok kararsızım. birazda şans galiba. bnim doktorum yeditepedeydi ama boş kese olmasına rağmen anlayammıştı. Bu nedenle hepsini denemeyi düşünüyorum:)

X