Medical Park Göztepe Hakkında

nestle dogum sonrası bizi untumassın dimi arada bir girip bir iki sorumuzu yanıtlama sansın olurmu acaba.
ozelilke ccan bey in hastası olanlar ve ben epidural dusunuyorum sezaryanı senin deneyimlerini dinlemek isterim

merak etme canım doğum hikayemi yazıcam zaten...ondan sonra yine buralardayım...2 şubat bir gelse...ahh gelse...valla kendimi taşımaya mecalim yok...acayip yorgun ve uykusuzum..şu eşşek sıpam bir doğsa....bekliyoruz işte heyecanla..kaldı 12 gün...

mrb. can beyin hastasıyım.ocak başnda sezeryan ile doğum yaptım 37 inci haftada.can bey harika bir insan.genelde epudral öneriyor ama anestesi uzamanı omur ilik aralarının fazla bitişik olduğu gerekçesiyle doğum günü sezeryan olmasına beraberce karar verdik. hastanede eskikler var ne istediğinizi hep görevlilere sölemek zorundasınız(çarşaf değişimi,pamsuman,oda temizliği...)hemşireler ve odamın konumu çok iiydi..

gulcin gozun aydın gule gule buyutun bebeginizi.
bende seni dusunudm birkaç gun once dogum yaptıgını tahmin ettim en onde giden sendin aramızda. demek can bey den dogum sonrasıda memnun kaldın harika haber ki boyle tahmin ediyordum. ultra seker bir insan bencede.
hastane konusunda katılıyorum ameliyatımda bende surekli hatırlatmıstım yerler bugun silinmedi carsaf değisi verin bir zahmet falan diye:) olsun isteyince olsun onemli olan o .
oda numaran kactı konumu iyi demissin bizde onu var ise secelim:)

nestle sabret yahu 12 gun dedigin nedir kiii ne kadar az kalmıs. hos ben3. ayı bitircek olduguma inanamıyorum daha ama olsun :) zaman su gibi akıp geçiyor bir bakmıssın bebegin 6 aylık olmus:)

yaa evet esra bırden takvımıne baktımda zaman ne cabuk gecmıs dedım..11.haftadasın.Hemen masallah dıyelım..:nazar:

Banada zaman hıc gecmıyordu ama 34 haftadayım ve artık daha hızlı gecıyor.. 2 hafta daha devırsem doktoruma soracam artık kalkabılırmıyım yavas yavas dıye..

nestle merak etme gecer canım gecer bı bakmıssın kucagında.. ay ne guzel ya.. kolay dogumların olsun Insallah..

Gökmen bey 10 gün sonra gel dedi ama ben 31 ınde gıdecem.. 15 gun olmus oluyor yanı... Yaa her seferınde nst ye falan sokuyor.. Bır problemde yok nasıl olsa.. Senın ne zaman?
Lıttle suzy var ya Mart annelerınde Gokmen bey ona da ıstırahat vermıstı ama cıddı boyutta degılmıs onun kı.. Onun randevusu da dundu..

Aaaa bu arada dun aradılar benı Cumartesı semıner varmıs.. Yoga da olacakmıs bu sefer.. Ya ben dıyorum bu sefer gıtsem mı.. Nasıl olsa tehlkıeyı yavas yavas atlattım. Yapmasamda bıraz kalıp ızlerım...

Sız gıdecekmısınız semınere aradılar mı? Yoga mı tek konu acaba?

Benim cumartesi sınav görevim var maalesef gidemeyeceğim.Zaten gripte beni bırakmıyor.Benim kontrol 9 şubatta doğum öncesi izini de yazacak o gün.Ama sanırım bir hafta daha çalışıp öyle izin alacağım ilk hafta sorumluluk sınavları var.Görev almak istiyorum, sınav ücretini almak istiyorum yani.Kimse kimseye 200 tl vermiyor bu devirde.Düşünsene 4 nst parası değil mi ama ....

Evet bende senın yerınde olsam oyle yapardım.. ohh zaten toplamda 4 defa falan anca gırersın nst ye.. Offf ben sımdıden 5 defa gırdım bılee.. Bosuna 5 gun daha uzatmıyoruz randevuyu ehuehe...
Saka bı yanada nst cok pahalı medıcal de ya offfff.. Bu arada sen dogumuda medıcalde yapacaksın dımı.. Normal mı dusunuyorsun.. Hastane ıle ev arası cok uzak degıl mı? Ben 5 dk da ordayım taksıye bınıce 5 TL yazıyor dusun.. dolayısıyla ıcım rahat bıraz.. sen nasıl yetıseceksın.. gercı su kesesı bıle patlasa vaktın oluyormus dogum ıcın ama ınsan yıne de endıselenır..

Son zamanlarımda annemde kalacağım bir aksilik olmazsa.Annem Kozyatağında Acıbademin yanında oturuyor.Çok yakın yani.Ben normal istiyorum bir aksilik olmazsa.Gerçi Gökmen Bey Avcılardan da gelsem yetişeceğimi söyledi ama can bu riske atmamak gerek.
Bir de nst ye sadece senin kasılmalarını ölçmek için sokuyorlar sanki çünkü doktorun odasindaki ultrason da bebeğin kalp atışını ölçüyor grafiğini veriyor bana her seferinde Gökmen Bey.

Evet asıl kasılmalar ıcın gırıyorum tabıı. Bana da bakıyor ama takılmısken kalp atısları da dınlenıyor..Annen de kalacaksan sorun yok. Ben 31 ınde gıdecem ama bebek dayanırsa bır sonrakı kontrolum 10 unda olur herhalde.

813 dü oda numaram.suit odayıda gördüm hiç farkı yok diğer odalardan ... evrak işindede çok yavaşlar bu arada.bebemiz iyi şükür yeni dünyasına alışmaya çalışıyor büyükdükçe huysuzlanıyorr

813 dü oda numaram.suit odayıda gördüm hiç farkı yok diğer odalardan ... evrak işindede çok yavaşlar bu arada.bebemiz iyi şükür yeni dünyasına alışmaya çalışıyor büyükdükçe huysuzlanıyorr

tesekkurler glckynr... bu numarayı not alalım...bende suıt odayı gormustum gercekten bır farkı yok.. artı bırkac koltukdan fazla...
Bebegının adını ne koydunuz.. Allah saglıcakla buyutmeyı nasıp etsın..Istıkbalı guzel olsun

ben de laproskopi ameliyatı oldugum odada nmemnundum ama numarasını hatırlamıyorum asansorden inince tam soldaki oda idi hasta asansoru karsısındaki aynı zamanda hemsire bankosu karsısındaki oda o yuzden pek gurultulu ve hareketli idi canım sıkıldıkca kapıya çıkıp etrafa bakıyordum:) tabi bebek yanında yatınca gurultu pek hos gelmez insana.

bu arada seminer vs için beni kimse aramıyor hamile olduumuzu hastane kayıtlarıdan kendilerimi yenileyip takip ediyorlar daha ben ikayıtlarına almadılar sanırım
saat kacta 2 d emi yine seminer ? bende arayıp hastaneyi kaydımı falan yaptırayım bari bende haberdar olmak istioyrum.
hos bu hafta hast gitmiycem diye seviniyordum geçen haftalar her ctesi hast deydim fenalık geldi haftaya randeum ikili testim falan var ama dr um konusmacı falansa gidip dinlemek isterim melek kimler konusuyor biliyormusnu ?

ya evet melek zaman su gib akıp geçiyor benim içinde ç ok kolay geçmesede geçti
bende simdi senin haftana baktım artık rahatlamıs olmalısın 35. haftadasın daha korkmana gerek yok masalahh sanada

az once hastaneyi aradım. su anda surmekte olan seminer 6 programdan olusmaktaymıs ve bu cteesi 5. si yapılıyormus. sayece ayse oner in sunacagı bir seminermis. bebek bakımı bebek masajı ve yoga dan ibaretmis. yani herhangi bir konusmacı dr yok. bir sonraki seminer 6. sı subat ayında yapılıcakmıs ve ondan sonra iki ay yaklasıkolarak birdaha seminer olmayacakmıs. sonrasında sanırım yine gebelik basından baslayacak bilgiler içererek 6 tanelik bir program daha olcak.

canım rahatladım tabııkı ama 2 hafta daha ayaga kalkamam herhalde. 36+0 da ayaga kalkmayı dusunuyorum doktorumda ızın verırse tabıı..

Olsun 5 ve 6.semınere gel. Sen deneyımlısın ama bebek bakımını merak edıyorum ben

ooo melekcim iyi olduna sevindim ben almanyadayim hala bu gece donucem nete giremedim islerin younluundan cok grip oldum 2 gundur yatiyorum otelde gelince hemen zayiflamak icin bisiler yapicam en kisa suredede bebek yapicam.bu arada genetik laboratuarda kanda pihtilasma ile alakali testler varmis onlari arastirdim kuzenimin hastanesinda onlari yaptircam her ihtimale karsi icim rahat etsin diye...

bide avulasyon testleri burda 15-18 euro arasi marketlerde yani en fazla 40 ytl burdan alip gelsem mi yoksa türkiyedede ayni fiyatlarda mki bilen varsa yazsin lütfen

o testler burda 25-30 ytl arası diye hatırlıyroum çok yuzde yuz emin değilim ama ordakinden pahalı olmadgına eminim

Senem ınsallah canım ya ınsallah...Olacak bak gorursun.. O gunlerde gelecek. Almanya'nın havası soguk tabı usutursun..

merhaba herkese ben de yarın gökmen bey'e ilk defa muayene olmak için gideceğim, şu anda 5+4 haftalık hamileyim, çikolata kistim var. İki gün önce başka doktora gittim keseyi gördü ama bebek yoktu. yarın da gözükmezse diye çok korkuyorum kızlar :KK43: herkese de hamile olduğumu söyledik. Önceden çikolata kistim için can beye ve mine han gitmiştim.

X