Medical Park Göztepe Hakkında

sanırım gokmen bey in ultrason aleti ile diger dr ların ki farklı. çunku ikili test yapılacagı zaman gokmen bey harici diger dr lar ortak bir ultrason kullanıyor diye biliorum ultrason o dası denen yere gidip orda olcum yapılıyor. benim dr um can bey ve tek erkek dr olarak canbey kullanıyor o cihazı diye bilorum bir konu olmustu muhabetini yapmıstık ordan anladım . zaten gokmen bey in dogum ucreti vs de farklı hastanede farklı bir misyonu var sanırım.

merhaba kızlar bende gökmen byin hastasıyım daha öncede yazmıştım ultrason aleti farklımı bilmiyorum ama ayrıntılı ultrasonu ve ikili testi gökmen bey yaptığı için farklı fiyat ödedim ben normalde ayrıntılı ultrasonu radyoloji uzmanı yapsaydı daha az ödeme yapıcaktık ikili test içinde birçok hasta gökmen beye yönlendiriliyordu birkaç kere denk geldim hastanede bencede hastanede farklı bir misyonu var sezeryan fiyatıda farklı

merhabalar.medical park göztepede ultrosonlar nasıl.şu renkli olanlardanmı.ve önereceğiniz doktor kimdir acaba uzun uzun ultrosonda bebeği inceliyorlarmı.yardım ederseniz sevinirim

merhaba, ben Banu çiftçi'nin hastasıydım.
sezeryan oldum..
çok memnunum..
kendimi amelliyat olmuş gibi hissetmiyorum..

banu hanıma hiç muayene olmadım ama ; dıştan hiç güvenilir gelmiyor, sanki hastaneye mankenlik yapmaya gelmiş gibi , koridarda bir yürüşü var, dünya yı o yaratmış, ona soruda sorulmaz şimdi....
tabiii bizimki dışardan gözlemlediklerimiz. baştada söylediğim gibi, hiç muayene olmadım.

ben banu hanım'ın hastası idim.
sezeryan oldum çok memnunum..

çok bakımlı biri evet :))) ama bence iyi bir doktor..

işlemler şöyle oluyor. deiğim gibi hastaneden izne ayrıldığın gün tarihli iş görmezlik raporu alıyorsun bir nüshasını iş yerine veriyosun diğer nüsha sende kalıyor. doğum yaptıkdan sonrada yine bir iş görmezlik raporu düzenleiyor hastane tarafından bu seferde doğum yaptığın günü ve iş dönüş gününü bildiriyor onunda bir nüshası iş yerine diğeri kendine.. doğum belgeside var tabii onunda bir nüshasını iş yerine verdim.iznim bitincede ptt den paramı alacakmışım.ama dörtte biri kesiliyomuşş yaa..

Selam kızlar sanırım herkes iyi. Medicalde doğum yapacaklar hasta bezini gögüs kremini hastaneden verıyorlar goturmenıze almanıza gerek yok. Sutunuz gelmezse hemen yada tutamazsa bebek pompada verıyorlar. Bılgınıze.
Bu arada nestle arkadasımla bızde yenıdogan sarılıgı gecırdık. 12 Subatta hastaneye yattıık ertesı gun cıktık. Bıraz sut problemımız var onun dısında ıyıyız.
Zaman gectıkce rahatladıkca daha sık gırerım. Opuldunuz.

Melek seninde gözün aydın. Hep sağlıklı olurlar inş.

Gülçin ya ne çok evrak oluyor öle :) herkes böyle alıyor mu acaba bu kadarını duymamıştım.Yani doğum yaptıktan sonra verdikleri evrakta işe ne zaman başlayacağımız mı yazıyor. Kendimiz belirlemiyoruz.Ya herkes değişikbir şey söylüyor bu para konusundada.Evet kesinti yapılıyormuş biraz onu bende duydum ama normalde aldığın maaşdan daha çok para geçiyormuş eline yeni kanun böyleymiş. mesela 1000 lira alıyorsun diyelim 4 aylık 4000 lira ediyor. bunun bi kısmını kesiyorlar.bir de iş göremezlik parası alıyormussun o da maaşın üzerinden 3/4 ü sanırım.yani 750 de oradan alıyorsun aylık.Tabi bir de hayır böyle değil. Sadece maaşını alıyorsun kesintileriyle diyenlerde var. Hangisi bilmiyorum.

hayatist ptt çalışmayla alakası yok. SSK bu paraları sanırım sana en yakın Ptt ye adınla yatırıyor. sen zamanı gelince ptt ye gidip adın soyadınla soruyorsun ve paranı oradan teslim alıyorsun.

merhaba arkadaslar bende hastane degistirmek durumundayim dogum fiyatlari yuzundensenağlama.nenehatun ve medicalpark arasinda kaldim.yorumlara gore hast iyi gibi.dr olarakda mehtap yazicioglunu ve can sener, gokmen iyigune gidenler begenmis. ama cok tercihedilmeleri nedeniyle cok beklermiyiz acaba gidince.benim ilk tercihim bayan dr olmasi.
odalari nasil ultrason odanin icindemi ayri bi yerdemi.
int den cv sini incelemek icin bakiyorum ama ne resmi nede bilgileri var.orda gidip menmun kaldiginiz bayan dr baska kimler var.dogumdan sonra odalar tek kisilikmi nasil.
bu tur bilgi vericek tecrubeliler varmi aramizda. :uhm:zamanim azaliyo en kisa zamanda dr ve hastane secmem lazim.CADIARZU

tesekkurler herkesee:1hug:a.s.

merhaba arkadaslar bende hastane degistirmek durumundayim dogum fiyatlari yuzundensenağlama.nenehatun ve medicalpark arasinda kaldim.yorumlara gore hast iyi gibi.dr olarakda mehtap yazicioglunu ve can sener, gokmen iyigune gidenler begenmis. ama cok tercihedilmeleri nedeniyle cok beklermiyiz acaba gidince.benim ilk tercihim bayan dr olmasi.
int den cv sini incelemek icin bakiyorum ama ne resmi nede bilgileri var.orda gidip menmun kaldiginiz bayan dr baska kimler var.dogumdan sonra odalar tek kisilikmi nasil.
bu tur bilgi vericek tecrubeliler varmi aramizda. :uhm:zamanim azaliyo en kisa zamanda dr ve hastane secmem lazim.CADIARZU

ben gökmen beye gidiyorum rabdevuları birkaçgün önceden almam gerekti hep çünki dolmuş oluyor malesef başka türlü bekleme yaşamadım ben en fazla 15 dakika filan beklemişimdir ultrason odanın içinde şimidye kadar hep kendi ultrasonunda inceledi başka bir odaya yönlendirmedi bayan doktor olarak mehtap hanımdan başka banu çifçiyi biliyotum ama hiç gitmedim nasıl bir doktordur bilemem gökmen beyi netten inceleyebilirsin googıla bile yazsan çıkıyor :)) odalar nasıl henüz bilmiyorum doğum yapmış arkadarşar o konuda bişeyler yazacaklardır

Merhaba Cnm., ben Mehtap Hn. hastasıyım, doktor olarak çok memnunum, yaklaşımı çok güzel, çok anlayışlı ve bilgili bir doktor. Ama çok yoğun, ben de en az 3 gün önceden alıyorum randevularımı. Özellikle de C.tesi çok yoğun oluyor. Randevu saatinde muayene olabilmen de biraz zor, sarkmalar çok oluyor, ben her gidişimde en az 30 - 40 dk. bekliyorum. Çünkü araya acil operasyonlar falan da giriyor. Ama yoğunluğunun haricinde çok iyi ve rahatlatıcı bir dr.
Ben de henüz doğum yapmadım Allah nasip ederse birkaç haftaya kadar yapacağım inşallah. Ama odaları gezdim, odaların hepsi tek kişilik ve çok rahat. Çok geniş ve banyoları mükemmel. 8. kat doğum katı, gittiğinde oraya çıkıp odaları gezmek istediğini söyleyince gezdiriyorlar.
Rabbim sana da hayırlı ve kolay bir doğum nasip etsin inş.

bilgiler icin cok tesekkur edrim htckasap arkadasim.
bisey daha sorcam size peki medicalpark da kendi doktorun dogum gece olursa arayinca geliyolar mi. yoksa sansa gece kim nobetci ise omu yaptiriyo dogumu. bu da onemli cunki eger dr um girmicekse oda eniselendiriyo beni.:çok üzgünüm:
demekki eger mehtap hanim olursa dr hafta ici gidebilmek daha mantikli.cok beklememek adina.
tesekkulera.s.

bilgiler icin cok tesekkur edrim htckasap arkadasim.
bisey daha sorcam size peki medicalpark da kendi doktorun dogum gece olursa arayinca geliyolar mi. yoksa sansa gece kim nobetci ise omu yaptiriyo dogumu. bu da onemli cunki eger dr um girmicekse oda eniselendiriyo beni.:çok üzgünüm:
demekki eger mehtap hanim olursa dr hafta ici gidebilmek daha mantikli.cok beklememek adina.
tesekkulera.s.

tabiki geliyor yani gökmen bey geliyor mehtap hanımda geliyordur heralde yoksa oraya gidip okadar para niye verelim gider devlet hastanesinde doğum yaparım ben şahsen :1closedeyes:

Slm arkadaşlar medikal park hastanesinden nefret ediyorum mehtap hanım da kuzenim geçirdi hamilelik çok memnun olduğunu söledi fakat.ben gittim hastane hatası sanırım..simir testimi kaybetmişler ücretinide önceden verdim herkesin bilgisi olsun..kadın doğum bölümünde sarışın bir arkadaşımız var görevli ismini hatırlayamıyorum çokk dalgın simirimi oarkadaşa teslim ettim fakat sonuç kayıp ...henuz oturmamış bir hastane bence medical park..

Gulperi canım evet sadece doğum için değil acil ya da acil olmayan herhangi bir sorun yaşadığında dahi Mehtap Hn.'ı cebinden arayabiliyorum ben, zaten doğum için de herhangibirşey olduğunda beni ara hemen demişti bana.
Duygub arkadaşım sana da katılıyorum, doktorlar çok iyiler gerçekten ama hastane henüz yeni olduğu için bankoda veya kayıt işlemlerinde çalışanlar çok yetersizler. Bir yandan kayıt yaparken diğer yanda çalan telefona bile bakamıyorlar. Ayrıca hastaneye yatış ve çıkış sırasındaki evrak işlerinde de çok bekletmeler oluyormuş. Ama doktorun iyiyse ve güveniyorsan bunlar katlanılamayacak şeyler değil.

ben ekim ayında laproskopi oldum medikal parkta arkadaslar su andada can bey le gebelik takibi yapıyorum.
odaları gayet guzel modern tasarım esyalar yeni banyo falan gayet guzel. yatakları çokkonforlu ameliyathaneye kendi yatagınızla indirilyorsunuz gelen tas gibi sedyeye çıkarmıyorlyar enç ok bu hosuma gitmisti.

yatıs islemleri falan çok uzun değli ben ozel sigorta ile ameliyat oldum ssk islem iyaptırmadım ssk uzun suruyorsa bilemem ama benim ssk islemim olursada dr umun asistani evraklarımı alıyor kendi halledip bana imzaya geliyor oyle islem falan için biryerlere gitmedim ben.
doum zamanıda odaya gelip gorevliler gerekli kagıtları imzaalatırlar sanmıyroum gidpi sizlerin ugrasacganı ameliyatta oyle olud sahsen

meraba kızlar..ben hamileliğimin başında medical park göztepeyede mine kaymakçıya gittim..çok hoş ve iyi bi doktor olduğunu düşnüyorum..daha sonra sgkyla anlaşması yükselip fiyatları artınca bıraktım..ama sonradan çok pişman oldum.internet sitesnden onlıne hastenyi 3 boyutlu izleyin yoğun bakım ünitesi herşeyi mevcut..

Ben 9 gun once dogum yaptım ve hastaneden memnun kaldım.Odalar tek kısılık. Ve gayet temız... devamlı temızlenıyor.. Sadece yemeklerını cok begenmedım...Bırde su yok. Insan koyar bır damacana.. Hastanenın cafeteryası gereksız pahalı. Nısantası cafelerı o kadar pahalı degıldır yanı. O yuzden aılenız yanınıza bır termos cay kahve alsın :)
Ben yatıs ıslemlerı ıle ugrasmadım gelıp bana ımzalattılar belge.. O halde suyum gelırken nasıl kosturalım kı yanı...
Dogum paketınde oda susleme yok ama gogus kremı verıyorlar. Hasta bezı bebege bez verıyorlar orda..

Bu arada gece doguma gelen doktor var gelmeyen doktor var.. hastaneye degıl doktoruna gore degısıyor yanı. Benım doktorum 4:30 da geldı ben 4:51 de dogurdum.. Ebe yeeterlı acılmam oldugunda doktoruma haber verdı hızlıca geldı valla.. Ve gece arayıp durumumu da sordu.Ilgılıydı yanı

melek hastane bir yanada normal dourmak nası birseyy ? epidural kllanmıstın dimi?
zormu agrn falan varmı ?
bien hiç birzaman normal dourmaya cesaert edebilmis değliim yine sezaryan olacagım ama gıpte ediyorum normal dguranlara anlatsana bir ara nasıldı dogum detayları

kızlar ben ilk doğumumu özelde yaptım ama doktorum malesef gelmedi.asistan doktora yaptırdı.bidaha gitmedim o doktoruma çok kızdım.
doktorların birçoğu mesai saatinin dışındaysa gelmiyo malesef.gelenlerde çok nadir.bazılarıda ek ücret taleb ediyomuş ben öyle duydum.bazılarıda hiç birşey talep etmedn saat kaç olursa olsun geliyo.birazda şans galiba bu .normal doğuma o yüzden cesaret edemiyorum eğer hamile kalırsam.doktorumun gelmemiş olması çok moral bozukluğu yapmıştı bende.inşallah hamiş kalırsam gene aynı sorunu yaşamam.medicalparkta bütün doktorlar aynıysa geliyorlarsa saat kaç olursa olsun süper ozman.

X