Medical Park Göztepe Hakkında

Arkadaslar bende bugun medical parka gittim. Mehtap yaziciogluna almisdim randevumu ama erken gitmeme ragmen kendisi ameliyata girmi 10 . 40 randevuma 12.30 da grebildim.o an Can sener e mi gecsem yada Mine kaymakaci die cok dusundum ama burda yazilanlari dusnup sabirla bekledim.ilk kez gorucekdim cunki.
evet hastane yeni oldugu icin sistem acisindan bicok eksik var labarotuvarda 1 kisi calisiyo, bilgi islemde biseyler sorun oluyo personel yetersiz.1 tane detayli ultrason odasi var butun dr lar hasta yoksa sirayla o odayi kullaniyor.halkla iliskiler gorevlisi bugun mekik dokudu orda.mehtap hanim deseniz iyi biri ama coook yogun.napicam bilmiyorum evet iyi bir dr ama o kadar beklemek goze alinirmi bilmiyorum.her defasinda olabilir veya olmaya bilir sans.
hayirli dogumlar hepimize:1hug:a.s.

Arkadaslar bende bugun medical parka gittim. Mehtap yaziciogluna almisdim randevumu ama erken gitmeme ragmen kendisi ameliyata girmi 10 . 40 randevuma 12.30 da grebildim.o an Can sener e mi gecsem yada Mine kaymakaci die cok dusundum ama burda yazilanlari dusnup sabirla bekledim.ilk kez gorucekdim cunki.
evet hastane yeni oldugu icin sistem acisindan bicok eksik var labarotuvarda 1 kisi calisiyo, bilgi islemde biseyler sorun oluyo personel yetersiz.1 tane detayli ultrason odasi var butun dr lar hasta yoksa sirayla o odayi kullaniyor.halkla iliskiler gorevlisi bugun mekik dokudu orda.mehtap hanim deseniz iyi biri ama coook yogun.napicam bilmiyorum evet iyi bir dr ama o kadar beklemek goze alinirmi bilmiyorum.her defasinda olabilir veya olmaya bilir sans.
hayirli dogumlar hepimize:1hug:a.s.

canım gökmen beye niye gitmiyorsun ben ona gittim doğumumuda o yaptırdı ben çok memnundum ayrıntılı ulrasonuda ikili testi kendi ultrasonunda yaptı başka odaya filan almadı beni çok beklemişsin mehatp hanımı gökmen beyde yoğum ama ben hiç o kadar beklediğimi hatırlamıyorum en fazla 15 20 dk beklemişimdir

medical parktamı doğum yapmıştın.fotoğrafçı hastane ile anlaşmalımı yoksa siz mi dışarıdan getirdiniz.birde ücreti ne kadar acaba.

evet canım medicalpark göztepe de doğum yaptım..fotoğrafçıyı ben kendim buldum...3 günlük çekim( doğum öncesi stüdyo+2 gün hastane) + albüm - kapı posteri-dvd slayt-cd de fotoğraflar - 3 adet büyük boy baskı - internet yayını için 400 tl ödedim...çok iyi bir kız...ege çınar ın fotoğraflarını görüp aradım dersen gerekeni yapacaktır...

Selam kızlar ben 25 Şubatta sezeryanla doğum yaptım ve nihayet biricik meleğimi kucağıma aldım. Bebeğim bir türlü doğum kanalına girmediği için sezeryan olmak zorunda kalmıştı. Mehtap Hn. kesinlikle mükemmel bir doktor. Soran herkese şiddetle tavsiye ederim. Sabah saat 9 da ameliyathanedeydim, kilo problemimden dolayı epidural olamadı, genel anesteziyle yapıldı, gözlerimi açtığımda saat 9.55 ti ve saat 10 da odamda bebeğimle beraber gülücükler saçıyorduk etrafa, çünkü bende ağrı ya da sancıdan eser yoktu. Epidural yapılamayacak diye üzülmüştüm ama hiç fark etmedi. Sadece 45 dk. daha geç gördüm bebeğimi. Hemen emzirmeye başladım, tabi sütüm biraz az geldi ama onu da aştık çok şükür. Aynı gün öğleden sonra 4 gibi ayağa kalktım, cuma sabahı da evimize geldik. Geldiğimizden bu yana tüm işlerimi kendim yapabiliyorum çok şükür. Hala ağrım ya da sancım yok, ve dikiş izim de yok gibi birşey.

Anlayacağınız genel anestezili bir sezeryan olmasına rağmen çok kolay bir doğum geçirdim ve bunda en önemli faktörlerden bir Mehtap Hn. tabiki. Kendine güveni çok yüksek bir doktor ve bu sizi çok rahatlatıyor. Tek sorun yoğun olması ama iyi bir sonuç için buna katlanabilirsiniz bence.

Doğurmuş olanlara bebişleriyle beraber mutlu günler, doğuracak olanlara da kolaylıklar diliyorum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Merhabalar,

Benimde medical parkta sezeryan olma ihtimalim var da acaba ne kadar ödediniz hastahaneye.Çok Teşekkürler.

medıcal park çok gusel ama ben fatıhe gıdıyodum ve aysegul hanıma inanlmaz memnundum tek sorun cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk yogun 1 de ki randevumu 5 de almıştı ve br sonrakı randevu için 2 ay sorasına falan verıyolar

Merhabalar,

Benimde medical parkta sezeryan olma ihtimalim var da acaba ne kadar ödediniz hastahaneye.Çok Teşekkürler.

Ben toplamda 1900 ödedim, sezeryan için 1750 demişlerdi zaten, faturayı da 1750 olarak kesmişler ama ayrıca 150 ytl muayene ücreti de kesmişler, o da sanırım bebeğin muayenesi için, henüz ssk kaydı yapılmamış olduğu için olabilir, bu meselelerle eşim ilgilenmişti o da detayını sormamış, ben herşey dahil 1750 olarak biliyordum ama 1900 ödedik biz. 15.gün muayenemize gittiğimde detaylı olarak soracağım ne olduğunu.

merhabalar

yarın medikal park da yine seminer var 12 de baslıyor sanırım. benim dr um can bey 14,30 da konusma yapacak o saate yetismis olacagım insallah. dogum sekilleri hakkında konusma hepimiz için çokyararlı olabilir.hos benim kararım kesin ama yinede dinlemek istiyorum. haberi olmayanlar için bilginize.

topigi ben ayakta tutuyorum sanırım en çok ben yazıyorum bu aaralar :)

hastaneye yeni bir kadın dr gelmis diye duydum. central hospitalda neslihan pakkal vardı o gelmis. ozellikle bayan dr isteyenlere duyrulur.

mehtap hanım.doğum şekli nedir.isteğemi bırakıyor.yoksa.normal doğum için zorluyormu bilgisi olan varmı

mehtap hanım.doğum şekli nedir.isteğemi bırakıyor.yoksa.normal doğum için zorluyormu bilgisi olan varmı

net olarak duyan bilen varsa söyleyeblir mi ben de merak ediyorum:CüvCüv:
selsin ben normal dogum taraftarı dıye duymustum hamılelıgımın baslarında..

evet ya mehtap hanımda doğum yapan arkadaşlar.doğum şeklinize sizmi karar verdiniz.söylüyebilirmisiniz

evet ya mehtap hanımda doğum yapan arkadaşlar.doğum şeklinize sizmi karar verdiniz.söylüyebilirmisiniz

Arkadaslar son ana kadar dogum seklı bellı olmayabılıyor. Sızın yapınız hamılelık surecınız bebegın durumu, dönmesi, yapısı,.. bunların hepsı etkılı bılıyorsunuz. Sonucta bunların hepsı musaıtse ve normal ıstıyorsanız doktorunuz sızı zorla sezeryana sokmayacak ya..

Ben Gokmen beyde 07 Subat tarıhınde normal dogum yaptım.
Su kesesı acılıp hastaneye gıttıgımde doktorumun bana soyledıgı..
su kesesı acılması nedenıyle bebegımın enfeksıyon kapmaması ıcın 24 saat ıcınde dogumun gerceklesmıs olması gerekır.
Bır sure sancının gelmesını (sancı acılmayı saglıyor bu arada) bekleyecegız;
sancı gelmezse sunnı sancı verecegız;
sunnı sancı ıle de acılma saglanamazsa sezeryanla bebegı almak zorundayız 24 saatının sonuna dogru dedı.
Allah'tan sancım geldı ve dıgerlerıne gerek kalmadı ama sızın boyle olmayabılır.
O yuzden doguma yakın bır zamanda doktorunuza gıdıp yapınız ve bebegınızın yapısı ıle ılgılı ıstedıgınız dogum seklınızı gerceklestırmenızde bır sakınca olup olmadıgını konusun ama ıkı dogum seklıne de hazırlıklı olun.
Cok kısı gordum normal ısteyıp zamanı doldugu ıcın sezeryana alınan
yada sezeryan ısteyıp gunu gelmeden acılması olup normal doguran.
Kolay dogumlarınız olsun..

Arkadaslar son ana kadar dogum seklı bellı olmayabılıyor. Sızın yapınız hamılelık surecınız bebegın durumu, dönmesi, yapısı,.. bunların hepsı etkılı bılıyorsunuz. Sonucta bunların hepsı musaıtse ve normal ıstıyorsanız doktorunuz sızı zorla sezeryana sokmayacak ya..

Ben Gokmen beyde 07 Subat tarıhınde normal dogum yaptım.
Su kesesı acılıp hastaneye gıttıgımde doktorumun bana soyledıgı..
su kesesı acılması nedenıyle bebegımın enfeksıyon kapmaması ıcın 24 saat ıcınde dogumun gerceklesmıs olması gerekır.
Bır sure sancının gelmesını (sancı acılmayı saglıyor bu arada) bekleyecegız;
sancı gelmezse sunnı sancı verecegız;
sunnı sancı ıle de acılma saglanamazsa sezeryanla bebegı almak zorundayız 24 saatının sonuna dogru dedı.
Allah'tan sancım geldı ve dıgerlerıne gerek kalmadı ama sızın boyle olmayabılır.
O yuzden doguma yakın bır zamanda doktorunuza gıdıp yapınız ve bebegınızın yapısı ıle ılgılı ıstedıgınız dogum seklınızı gerceklestırmenızde bır sakınca olup olmadıgını konusun ama ıkı dogum seklıne de hazırlıklı olun.
Cok kısı gordum normal ısteyıp zamanı doldugu ıcın sezeryana alınan
yada sezeryan ısteyıp gunu gelmeden acılması olup normal doguran.
Kolay dogumlarınız olsun..

Melekcim merhaba,teşekkürler tavsiyelerin için.Bu arada hayırlı olsun bebeğin,ne zmandır hep görüyorum ama kutlamak nasip olmadı.Artık hakkımızda hayırlısı dicez,insan hep bilinmeyenden korkar ya,o hesap bizimkisi de,acaba nasıl olacak korkusu..

X