Medical Park Göztepe Hakkında

ayrınıtlı ultrasonu medical parkta yaptırdım 75 tl gibi hatırlıyorum. 300 tl cok gelmişti bize ama tabı tercih meselesi..muayenehanesi cok güzell ve cok ilgili..ikili test önemli diye biz gitmiştik muayeneye..bir daha da çağırmadı zaten:)

Arkadaslar kendi odasindaki ultrasyon 3 boyutlu degil. O yuzden Ikili ve dobler icin radyolojiye gonderiyor oradan randevu aliyosun ve radyolojideki doktor yapiyor. Ben onun yapmasini istedigim icin muaynehanesinden orada yaptigini ogrenip oraya gittim. Yani size kalmis. Medical de yaptirmak istiyosaniz radyolojideki ultrasona giriyosunuz. Oradaki doktor bakip rapor yaziyor raporu goturuyosunuz. Ben ikili test icin radyolojiye gittim ama doplere muaynehanesine gittim. Medicalde ikli test 245 tl. Yani ikisinide hastanede yaptirabiliyosunuz zaten Banu hn kendisi randevunuzu aliyo radyolojiden.

Benim ikilimi neslihan hanım yaptı... radyolojiye felan gitmedimmm....

Biraz önce bilgi almak için Banu Hanımın muayenehanesini aradım. Muyene ücretleri medical hastaları için çok uygun. 0.212.2155550 den sizde arayın isterseniz. Ama ikili testle, ayrıntılı ultrason aynı fiyat. Doğumuda istediğiniz hastanede yaptırıyor. Medicalde isterseniz medicalede geliyormuş. Ama doğuma ne kadar alıyor kendisiyle konuşmanız gerekiyormuş. Ben tekrar muayeneye gidip detaylı konuşucam. Doğumumuda onun yaptırmasını istiyorum. Bizi kırmayacaktır diye düşünüyorum.

Ben yurt dışından geldim sadece muayene olmak istiyorum medkal parkta.
bebegimin durumu iyimi ve birde mantar hastalıgım var onunla ilgili.
Hangi doktora gitmeliyim?
muayene ücreti ne kadar?
tahlil isterlermi? Ben tüm tahlillerimi yanıma almıştım

Biraz önce bilgi almak için Banu Hanımın muayenehanesini aradım. Muyene ücretleri medical hastaları için çok uygun. 0.212.2155550 den sizde arayın isterseniz. Ama ikili testle, ayrıntılı ultrason aynı fiyat. Doğumuda istediğiniz hastanede yaptırıyor. Medicalde isterseniz medicalede geliyormuş. Ama doğuma ne kadar alıyor kendisiyle konuşmanız gerekiyormuş. Ben tekrar muayeneye gidip detaylı konuşucam. Doğumumuda onun yaptırmasını istiyorum. Bizi kırmayacaktır diye düşünüyorum.

merhaba bende banu hanımın hastayım.hamile kalmadan kendisine başladım. şu anda 8,5 aylık hamileyim. bugün test yaptırmak için hastaneye gittiğimde ayrıldığını öğrendim ve şok oldum. bilgi almak için muayenesini aradım kendimi boşlukta hissediyorum. açıkcası doğum ücreti pahalı olur die tahmin ediyorum ve beni aşar gibi geliyo. zaten medical parkın fiyatları da normalden biraz yüksekti ama ben banu hanımdan vazgeçemediğim için devam ediyodum hatta ayrıntılı ultrasonu ondan vazgeçemediğim için muayenesi gidip yaptırmıştım. doğum için ne kadar aldığını öğrenirseniz bilgi vermenizi rica ederm. bu arada medipol de cevahir tekcan varmış çarşamba günü tanışmış olmak için muaeyene gidicem ama hiç içimden gelmiyor. sanırım oda 8,5 aylık hamile birini görünce süpriz olur. offffff çoook daraldımm.

çok üzüldüm durumuna..biz de yarı yolda kaldık ama en azından bizim daha var doğumumuza senın cok az kalmış:KK43: banu hanımın asistanı bana 2 hafta sonra ayrılacağını söylemişti.demek daha erken ayrıldı:KK43: bence de doğuma ne kadara geleceğini mutlaka öğrenen olursa paylaşalım..benım de hiç içmden gelmiyor baska bir doktora gitmek...medipoldeki dediğin doktor iyi mi ki? araştırarak mı gittin?

çok üzüldüm durumuna..biz de yarı yolda kaldık ama en azından bizim daha var doğumumuza senın cok az kalmış:KK43: banu hanımın asistanı bana 2 hafta sonra ayrılacağını söylemişti.demek daha erken ayrıldı:KK43: bence de doğuma ne kadara geleceğini mutlaka öğrenen olursa paylaşalım..benım de hiç içmden gelmiyor baska bir doktora gitmek...medipoldeki dediğin doktor iyi mi ki? araştırarak mı gittin?

henüz gitmedim ama orayı bir arkadaşım tavsiye etti. doğumunu orada yapmış çok iyi bir hastane dedi. 14.ne randevu aldım. hem tanışmış olucam hemde bakalım ısınabilecekmiyim. fakat çok yoğun hastası yokmuş. diğer doktorlar daha yoğunmuş. ama iyi bir doktor olduğüunu söylediler. açıkcası doğuma zaten 1 ay belki daha az var yoğun bir doktora gidip bana fazla zaman ayırmama riskine girmek istemiyorum. zaten bunalımdayım diyebilirim. yani bu kadar hastası olan bir doktoru bu kadar kolay göndermelerini anlayabilmiş değilim. nasıl bir hastane nasıl bir yönetim anlayışı şaştım. birde başka bir doktora yönlendiriyoruz diyorlar marifet gibi.

merhaba bende banu hanımın hastayım.hamile kalmadan kendisine başladım. şu anda 8,5 aylık hamileyim. bugün test yaptırmak için hastaneye gittiğimde ayrıldığını öğrendim ve şok oldum. bilgi almak için muayenesini aradım kendimi boşlukta hissediyorum. açıkcası doğum ücreti pahalı olur die tahmin ediyorum ve beni aşar gibi geliyo. zaten medical parkın fiyatları da normalden biraz yüksekti ama ben banu hanımdan vazgeçemediğim için devam ediyodum hatta ayrıntılı ultrasonu ondan vazgeçemediğim için muayenesi gidip yaptırmıştım. doğum için ne kadar aldığını öğrenirseniz bilgi vermenizi rica ederm. bu arada medipol de cevahir tekcan varmış çarşamba günü tanışmış olmak için muaeyene gidicem ama hiç içimden gelmiyor. sanırım oda 8,5 aylık hamile birini görünce süpriz olur. offffff çoook daraldımm.

derinky, dun muayenehanesine gittim ve konustum, cok mutlu ayrildim acaip rahatladim. Sizleri yari yolda birakacak degilim. Medical de isterseniz de sizlere mahsus olmak uzere ayni fiata dogum yapacaksiniz dedi. Bence gidip konusmalisiniz sizde. Ne kadar mukemmel bir insan ve ne kadar dogru secim yakaydirigubbakcemile2pmisim bi kere daha analdim. Hayirlisi olsun. Allah hepimize yardimci olsun.

bende banu hanımın hastasıyım yedi ayı bitirmek üzereyim doktorumdanda çok memnunum.normal doğum düşünüyorum.muaynehanesine gittik bugün normal doğum hastane fiyatı 1400 ama kendisi hastaneden ayrıldığı için 800 lira fark aldığını söledi.yani 2200 e geliyo sezeryanla aynı oluyo fiyatı.bu durum biraz canımı sıktı ama bu saatten sonrada başka doktor ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

bende banu hanımın hastasıyım yedi ayı bitirmek üzereyim doktorumdanda çok memnunum.normal doğum düşünüyorum.muaynehanesine gittik bugün normal doğum hastane fiyatı 1400 ama kendisi hastaneden ayrıldığı için 800 lira fark aldığını söledi.yani 2200 e geliyo sezeryanla aynı oluyo fiyatı.bu durum biraz canımı sıktı ama bu saatten sonrada başka doktor ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

bende banu hanımı çok seviyorum benimde doğuma 1 ay var fakat ücret düşünüdrüyo tabiki böyle konularda parayada bakmamak lazım ama ben şimdi başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum yarın randevum var.

arkadaşlar ben cevahir tekcana gittim. kendisi inanılmaz cana yakın biri. orası muayenehane olmasa doktorla deil biriyle sohbet ediyormuş gibi hissediyorsunuz. üstelik beni çok rahatlattı o bişiy demediği halde ben 8.5 aylık hamileyim bişey dersiniz die endişeliydim dedim. bana rahat olmam gerektiğini 8 aylık hamile olup ilk defa doktora gelende var sende taipteki bir hastasın bu gibi durumlarda olabilir beni 24 saat çekinmeden ara dedi. bilginize

slm arkadaslar ben banu han. gıdıyorum normal dogum yapıcam ınsaalah .lütfen bana banu han. normal dogum yapmıs bırı varsa mailini versin ona bazı onemlı seyler sormak ıstıyorum banu hanım hakkında.lütfen acııl.cevap beklıyorum

Selam,
Ben geçen sene 8 nisanda doğurdum bebeğimi.Epidural normal doğum yaptım.Sabaha karşı suyum geldi gittik hastaneye öğlen tam 2 de aldım bebeğimi.Hastaneye gittiğimizde hemen banu hanıma haber verildi zaten kendiside 8 civarı sanırım geldi hastaneye.Arada sürekli gelip kontrol etti çok rahat bi doğum yaptım sayesinde çok güvenilir ve işinin ehli bir doktor tek kötü yanı hastasıyla çok sıcak iletişlim kurmuyor ama dokuz ay boyunca hamilelşik dönemimi çok iyi kontrol etti hatta bi keresinde saat 9 da aradı test sonucunu bildirdi.Bence kafan rahat olsun banu hanım çok iyi bir doktor sonuna kadar güvenebilirsin.

merhaba arkadaşlar.

bende Banu Çiftçi nin hastasıyım..Hastaneden ayrilmadan önce asistanı aradı ve ayrilacağini söyleyip görüşmeye çağirdi fakat İstanbul dişinda olduğum için gidemedim.Geçen hafta muaynanesine gittim.Çok ilgilendi.Takip ettiği gebeler içinde muayene ücreti çok yüksek değil.
İstediğim hastaneye de doğum için gelebileceğini söyledi.
Ben kendisinden çok memnunum ve tanıdığım herkesede tavsiye ediyorum.Bence harika bir doktor.Hastaneden ayrildi diye asla doktor değiştirmeyi düşünmedim.Zaten çok araştiripta karar werdim we kararimin doğruluğuna sonuna kadar inaniyorum.

bende Banu Hanım'ın hastasıyım.Muayenehanesine gidiyorum ve kendisinden aşırı memnunum.Benimlede bebişimlede iletişimi çok güzel.Çok mutlu ayrılıyorum yanından

arkadaşlar peki sizlerdende doğum ücretinden hariç 800 lira istedimi banu hanım.normal doğum olanlarda böle bişe talep ediyomuş.bilgilendirirseniz sevinirim

doktorum izne çıktığı için doğumumu mine hanım yaptırdı.doğumum zor bir doğumdu.normalle başladı benim isteğim üzerine sezaryenle bitti.mine hanımın ne doğum esnasındaki ne de doğum sonrası kontrole gittiğimdeki yaklaşımlarından tavırlarından hoşlanmadım.doğum esnasında hastayı yüreklendirmek yerine olumsuzluğa düşüren bir tavır gördüm kendisinde.ona başka bir doktor tarafından emanet edilmiş bir hastaydım doğuma birazcık önceden gelmesini, doğum şekline birlikte karar vermeyi beklerdim.bu benim ilk doğumumdu,9 ay başka doktora gitmişim en azından içimdeki endişeyi hafifletebilirdim böylece.belki de ben normal doğuma uygun bi hasta değildim bunu o söylemiş olsaydı herşey daha farklı olurdu belki.Hastanede küpemin kaybolması,lohusalık dönemimde büyük bir kanama yaşayıp tekrar hastaneye gitmem de üstüne tuz biber ekti.şimdi de dikişlerimden sebep başka bi doktora gitmekteyim cerrahi bir müdahale gerektirebilirmiş.şanssızlık diyelim imtihanlı bir doğum oldu benimkisi..

X