Medicalpark Bahçelievler

cgdm554

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
56
3
27
Merhabalar arkadaşlar hamilelik ilk muayne olarak özele gidelim dedik bahçelievler medical park muayne 1600yl aldılar. Ultrasonla baktılar beta hcg 500dü kese gözükmedi başka birşey yok sizce şikayet etmeliyim normal fiyatmı budur veya özel hastane önerebilecek varmı

Merhabalar arkadaşlar hamilelik ilk muayne olarak özele gidelim dedik bahçelievler medical park muayne 1600yl aldılar. Ultrasonla baktılar beta hcg 500dü kese gözükmedi başka birşey yok sizce şikayet etmeliyim normal fiyatmı budur veya özel hastane önerebilecek varmı
Fiyat için bilgim yok ama siz de epey erken gitmişsiniz 1 hafta ya da 10 gün içinde yeniden giderseniz para almazlar. O zaman da kese gözükmüş olur

Nesini şikayet edeceksiniz ki ? Öncesinde sorduğunuzda bilgilendiriyorlar zaten muayene ücretiyle ilgili ayrıca zaten bu 1600 liraya muayene dışında bir şey dahil olmuyor kan tahlilleri vs içinde ayrı fiyat alıyorlar. Pahalı olanlardan bir tanesine gitmişsiniz :) Maalesef bunlarla ilgili bir düzenleme yok hangi hastane ne kopararırsa gibi. İsmi daha duyulmadık olanlar daha uygun oluyor ama medicalpark,medicana,acıbadem vs gibi daha büyük hastanelerde pahalı oluyor. Ben medicana ya gidiyorum mesela 1850tl muayenesi. Biraz erken gitmişsiniz ayrıca bu değerde keseyi görmezsiniz zaten ama 10 gün için tekrar kontrole giderseniz muayene ücreti almadan tekrar muayene olup keseyi görebilirsiniz haftaya perşembe cuma giderseniz hem tekrar ücret ödemeden muayene olursunuz. O civarlarda oturmadığım önerebileceğim hastane yok maalesef

Muayene fiyatının neyini şikayet edeceksiniz? Pahalı bir özel hastaneye gitmişsiniz. Erken gitmişsiniz zaten

Acıbadem ve Medicalpark en pahalı hastanelerden ikisi. Medipol Bahçelievler’e gidin en son 650₺’idi. Ben orada doğum yaptım 13bine suit odada.

Ocak da üstüne zamlanacak, daha uygun fiyatlı bir yer araştırabilirsiniz ama bu ayardaki tüm hastanelerde fiyatlar böyle malesef

X