Çatlaklar Medicassol,Acnelyse Krem,Evigen Ampul ile ÇATLAKLARA SON!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
acı badem sütünü kozmetikçilerden aldım 4bucuk ytl
çatlaklara iyi geliyo ve cildi pırıl pırıl yumuşacık yapıyo
duyduğuma göre sivilcelere de iyimiş
ben bebakın acı badem sütünü aldım kıllanmaya yol açan saf acı badem yağı

kaydirigubbakcemile5

Ben bu medecasol ve acnelyse kremlerini kullanmaya başlayalı 10 gün oluyor. Acayip bir kaşıntı var sürüdğüm bölgelerde.Ben koluma sürüyorum. Dirsek içlerim ve koltuk altımda hiç krem değdirmediğim halde kızarıklıklar ve soyulmalar oldu. Anlamadım ve korkuyorum kulanmaya devam etsem mi? Pek bir etkisi de olmadı daha.:KK43: Bi yardım edin lütfen

Kızarıklıklar geçene kadar bırak bence sadece madecassole sür veya bepanthene vb ben de dayanamıyorum ve çok acıyor o yüzden acnelyse sürmüyorum artık. Tamamen iyileşince bol nemlendiriciye karıştırıp süreceğim.

arkadaşlar bu kremleri nasıl kullanıyosunuz tam olarak açıklayabilirmisiniz ben de aldım ama daha
cesaret edemedim masaj yaparak sürüp ne kadar kadar bekletiyosunuz filan kaydirigubbakcemile

Merhaba bende 3 gundur suruyorum bu 2 kremı ama evıgen ampulu bulamadım eczacım zor bulunuyor dedı. Neyse benım nerdeyse 12 yasından berı catlaklarım var onden arkadan dız kapagının ustunden goguse kadar dusunun enlerı nerdeyse 1 santım beyaz beyaz.Bırakın mayo gıymeyı elbıse bıle gıyemıyorum kollarımın ıclerınde var. Varda var yanı. Kendımı en sevdıgım magazanın deneme kabınınde haftasonu gordugumden berı öcü görmüş gibiyim.
Kremlere basladım bırde burda okumustum kahve ve lımon suyunu denıcem banyolardan once. Bunun dısında napıyım bılmıyorum ama bende ne kasıntı var ne soyulma ne kadar zamanda etkı eder yada benımkı kadar eskı catlaklara etkı edermı acaba?

bugun nıhayet bı eczanede evıgen bulabıldım son bı taneydı
bu ampulu nasıl kullanıyorsunuz kızlar ?

arkadaşlar gerçekten inanılmaz bi ilaç medicassol resmen çatlaklarım geçiyor.

Ben bu medecasol ve acnelyse kremlerini kullanmaya başlayalı 10 gün oluyor. Acayip bir kaşıntı var sürüdğüm bölgelerde.Ben koluma sürüyorum. Dirsek içlerim ve koltuk altımda hiç krem değdirmediğim halde kızarıklıklar ve soyulmalar oldu. Anlamadım ve korkuyorum kulanmaya devam etsem mi? Pek bir etkisi de olmadı daha.:KK43: Bi yardım edin lütfen

acnelyse güçlü bir ilaç, ben sivilce tedavisinde kullanıldığını biliyorum, sürülüp güneşe çıkıldığında 1. dereceden yanık ve tahriş yapabiliyor. hassas ciltlerin azar azar dikkatli bir şekilde gerekirse 2-3 gün ara vererek kullanması gerekiyor, soyulma da yapabilir

bende bir kaç ay önce bu karışımı öneren doktorun sitesini okumuştum, acnelyse evde vardı sivilcelerim için, madecassol de genelde çizik, kesik vb. yaralarda kullandığım çabucak deri yenileyen bir krem. ama çatlaklar için kullanıldığını okuyunca merak ettim, açıkçası deneyip denememekte kararsızım.

Moral bozmak istemiyorum ama ben bıraktım kullanmayı. Koltuk altımda ve dirsek içlerinde önce kırmızılık oldu kocaman nerdeyse tüm koltuk altım. Sonra kahverengiye döndü bunlar. Ve geçmek şöyle dursun azalmadı bile. 15 gün oldu geçmiyor.

Herkes memnun bende niye böyle bir etkisi oldu acaba ya? Başka bir yöntem yokmu ya:KK43: :'(

acnelyse güçlü bir ilaç, ben sivilce tedavisinde kullanıldığını biliyorum, sürülüp güneşe çıkıldığında 1. dereceden yanık ve tahriş yapabiliyor. hassas ciltlerin azar azar dikkatli bir şekilde gerekirse 2-3 gün ara vererek kullanması gerekiyor, soyulma da yapabilir

bende bir kaç ay önce bu karışımı öneren doktorun sitesini okumuştum, acnelyse evde vardı sivilcelerim için, madecassol de genelde çizik, kesik vb. yaralarda kullandığım çabucak deri yenileyen bir krem. ama çatlaklar için kullanıldığını okuyunca merak ettim, açıkçası deneyip denememekte kararsızım.

Bende soyulmada oldu kızarıklık da. Kremi gece sürdüm ve hiçbir şekilde güneş görmedi ama yine de kararmalar geçmedi. Garip olansa sürdüğüm yerde değil başka yerde böyle etki göstermesi.

Son düzenleme:
Kizlar daha once ki yazilardan okudugumda, bu kremleri bir catlak boyunca surmemiz gerekiyormus yoksa catlaklarimiz derimizin fazla gerilmesinden daha da cok catlaklarmisiz. Boyle bir ihtimal var mi ??

Evigen hariç 2 kremi bende 1 haftadır kullanıyorum.
Belimdeki çatlakların kırmızılığı geçti.
İyi geliyor gerçekten.
Ama acnelyse sivilce kremi olduğu için tahriş yaptı göğsümde bepanthen kullanıyorum,geçince tekrar devam edeceğim.

Ben de 2 hafta önce başladım 2 kremi kullanmaya cildim de tahriş falan yapmadıda son bikaç gündür çok tatlı kaşınıyo sadece hafif hafifte soyulmaya başladı zaten göbeğimdeki çatlağımın rengi griydi renkte pek bi açılma olmadı

slm arkadaşım kremlerı kullanıyorum ama ampulüde aldım onu nasıl ve ne zaman kullanacağız bızı bılgılendırırsen sevinirim.sevgiyle kalın.

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen haftadan beri ben de bu konuyu araştırıyorum. Gittim bugün 3'ünü de aldım. Bu akşam başlayacağım.

benim sorum ise şu : Malum yaz geldi. Bunu kullanırken güneşe çıkan oldu mu? sonra oradaki deriler sürekli soyuluyor diye haşlanmayalım güneşten?

Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

arkadaşım, bu karışımı öneren doktorun sitesinde okudum, acnelyse 1. dereceden yanık yapabiliyormuş güneşe çıkıldığında

arkadaşım, bu karışımı öneren doktorun sitesinde okudum, acnelyse 1. dereceden yanık yapabiliyormuş güneşe çıkıldığında

Merhaba Rozelanne,

Bilgi için çok teşekkür ederim. Demek ki bu yaz bize güneş haram. zaten sağlıklı bir şey de değil güneşlenmek. Napalım, koruyacağız artık kendimizi güneşten.:icecream:

YA ARKADAŞLAR BEN HERGÜN KULLANIYORUM AMA SADECE MEDACASSOL YA BENDE
KIZARIKLIK YAPTI VE GEÇMıYO ÇATLAKLARIMA ÇOK ıYı GELDı GERÇı %50Sı GıTTı BEN KAKAO
YAĞINA DÖNÜCEM ARTIK SıZDEDE KIZARIKLIK OLDUMU
:1closedeyes:

YA ARKADAŞLAR BEN HERGÜN KULLANIYORUM AMA SADECE MEDACASSOL YA BENDE
KIZARIKLIK YAPTI VE GEÇMİYO ÇATLAKLARIMA ÇOK İYİ GELDİ GERÇİ %50Sİ GİTTİ BEN KAKAO
YAĞINA DÖNÜCEM ARTIK SİZDEDE KIZARIKLIK OLDUMU
:1closedeyes:

Merhaba

Ne zamandır kullanıyorsun?süprizzzzz

X