Çatlaklar Medicassol,Acnelyse Krem,Evigen Ampul ile ÇATLAKLARA SON!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
slm arkadaşım kremlerı kullanıyorum ama ampulüde aldım onu nasıl ve ne zaman kullanacağız bızı bılgılendırırsen sevinirim.sevgiyle kalın.

Merhaba fulyaogrtmn
Evigen ampul haftada 2-3 kere kullanılıyor. kırıp ilgili bölgeye sürülüyor. ama ben de sabah mı akşam mı bilmiyorum. Tahminimce akşamları sürülecek. herhalde o akşamlarda da Acnelyse sürülmeyecek. Lütfen net bilen biri bizi aydınlatır mı ? ben de 3ünü daha dün aldım.
Evigen ampulu daha kullanmadım dolayısıylananiknanik

2 hafta oldu canım :ecrin_bebek:

Merhaba cybernuran

Ben de işte dün başladım. Ben de eğer olacaksa ne zaman başlar "şikayetler" diye merak etmiştim. o yüzden sordum

Bilgi için çok teşekkürler...

Ben daha önce kakao yağı kullanıyordum. çatlaklara iyi geldiğini bilmediğim halde sadece vücuduma nemlendirici olarak. Zaten çatlaklarıma da iyi gelmemişti. Faydasını gören de vardır mutlaka, ama dediğim gibi ben hiç bir etkisini görmedim.

Belki yenilerin oluşmasını engelliyordur :uhm:

selisa nasıl kakao yağı kullandın, sert mi sıvı mı, bir de markası ne?
katı halde olan işe yarıyormuş uzun sürede,
geçirmiyor ama cildi sıkılaştırarak görünümü düzeltiyormuş diye duymuştum

selisa nasıl kakao yağı kullandın, sert mi sıvı mı, bir de markası ne?
katı halde olan işe yarıyormuş uzun sürede,
geçirmiyor ama cildi sıkılaştırarak görünümü düzeltiyormuş diye duymuştum

Merhaba zullall

Kullandığım yağı bana annemin arkadaşı amerikadan hediye getirmişti. Burada da bu marka satılıyor mu bilmiyorum. katı halde. Markası : Queen Helene. Ürün adı Cocoa Butter Creme. Dediğim gibi çatlaklara faydası olmadı. Ama güzel nemlendiriyor.Ama yağı da zor emiliyor. Uzun süre giyinemiyorsun ya da giysilere bulaşıyor. Tavsiye etmiyorum.

Bu arada evigen ampulün sabah mı akşam mı, kremlerle mi, yoksa kullanıldığında o ana denk gelen krem kullanılmadan mı kullanılıyor bilgi alamadık hale. Fikri olan bizi lütfen aydınlatır mı?
:sm_confused:

slm arkadşlar evigen kullanıyorum.10gün sonra hafif hafifi kaşınmaya başladı sürdüğüm yerler.etkisini biraz geç gösterecek herhalde.hadi hayırlısı.

evet canımcım gösterdi ama ben kestim artık kullanmıyorum canım baya düzeldi çünkü
bu arada medacassol her derde deva sivilce izlerini ve sivilceleri yokeden cildi pürüzsüz yapan bu
kakadar etkili olan bi ilaç daha görmedim yeminle söylüyorum. ben 1 günde şok oldum resmen

kaydirigubbakcemile2

renuee kremi 1 ay kullanıp memnun kalmayınca sabah medacassol akşam ise acnelsy uyguladım.bugün 17 gün oldu,sanki çatlaklarım daha çok çoğaldı gibi.

evet canımcım gösterdi ama ben kestim artık kullanmıyorum canım baya düzeldi çünkü
bu arada medacassol her derde deva sivilce izlerini ve sivilceleri yokeden cildi pürüzsüz yapan bu
kakadar etkili olan bi ilaç daha görmedim yeminle söylüyorum. ben 1 günde şok oldum resmen

kaydirigubbakcemile2

cnm benimde bugun 4günüm inşallah işe yara ya:KK43: buarada seninkiler nerde yada cok mu derin.benimkiler diz kapagımın arkasında ve hafif bazenlerimde var ama cok derin değil.buarada ben dün akşamdan itibaren kahve limon ikilisine başladım akşamda onu kullancagım artık.baya işe yaradıgını söylüyenler var.denemeni tavsiye ederimyerimseniben

Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorumm çocuk falanda doğurmadım ama inanılmaz çatlaklarım var ...Sağ dizim arkadasındaki tamamem silinmek üzeree veee sağ baldırımdaki silindi.İnanılmaz mutluyum artık iice takıntı haline getirdim çünkü.Vucudumun sağ tarafını seviyorum:)Buarada strevectin i de 4 sene önce baya para sayıp almışlığım vardır.Bu kadar ucuza sonuç vermesi mucizee......:)

Ben de yaklaşık 1 haftadır kullanıyorumm çocuk falanda doğurmadım ama inanılmaz çatlaklarım var ...Sağ dizim arkadasındaki tamamem silinmek üzeree veee sağ baldırımdaki silindi.İnanılmaz mutluyum artık iice takıntı haline getirdim çünkü.Vucudumun sağ tarafını seviyorum:)Buarada strevectin i de 4 sene önce baya para sayıp almışlığım vardır.Bu kadar ucuza sonuç vermesi mucizee......:)

cnm senin adına cok sevindim.seninkiler nekadardı yani cok mu derindiler?benimde diz kapağımın arkasında şuan kilo vermekten okadar korkuyorum ki pskolojim bozuldu heryerimde çatlak görmeye başladım.bugunde kakao yagı aldım onuda tedaviye ekliyeceğim.STREVECTİN peki işe yaradı mıı?

cnm senin adına cok sevindim.seninkiler nekadardı yani cok mu derindiler?benimde diz kapağımın arkasında şuan kilo vermekten okadar korkuyorum ki pskolojim bozuldu heryerimde çatlak görmeye başladım.bugunde kakao yagı aldım onuda tedaviye ekliyeceğim.STREVECTİN peki işe yaradı mıı?

Benimkii o kadar çok kiiii anlatamam sanaaaa.. kakao yağııda denedim strevectinde soğuk su bi dolu şey.. Ve işe yaramadıkça duygusal olarak çöküorum... dahaa fena.. Aynanın karşına geçmek bile istemio insan.. Milimi bile iyileşse kardı bnm için düşünmeden o kreme o kadar para saydım... Ama inan çok faydasını gördümmmm ..Mutlaka kullann derim benn... Düşün ki birde esmerim o çatlaklarrr nasılll belirgin oluyoo... İki kremi toplasan 10 ytl edioyor. Neye vermiyoruzz ki??? Üstelikkk işe yaradığını düşünürsek...:)Ben kullan derim.....

Benimkii o kadar çok kiiii anlatamam sanaaaa.. kakao yağııda denedim strevectinde soğuk su bi dolu şey.. Ve işe yaramadıkça duygusal olarak çöküorum... dahaa fena.. Aynanın karşına geçmek bile istemio insan.. Milimi bile iyileşse kardı bnm için düşünmeden o kreme o kadar para saydım... Ama inan çok faydasını gördümmmm ..Mutlaka kullann derim benn... Düşün ki birde esmerim o çatlaklarrr nasılll belirgin oluyoo... İki kremi toplasan 10 ytl edioyor. Neye vermiyoruzz ki??? Üstelikkk işe yaradığını düşünürsek...:)Ben kullan derim.....

cnm ya kusura bakma ben anlamadım şimdi sana işe yarayan strevectin mi yoksa madecasool mu?biliyorum çok soru soruyorum ama senin çatlaklar nerdeydi ve nekadar derindi?eğer strevctin işe yarıyorsa hiç gözümü kırpmadan alacagım:KK43:benimkiler diz kapagım arkasındaydı ben bile sorla görüyordum ama bu son günler daha bir bellirginleşti ve kırışıp bacagımın arkasına kadar iniyor:KK43:( hayatan soğudum adeta ya:KK43: sorularımı cevaplarsan sevinirim.

işe yarayannn madecasool ve acnelysee .....dizimin arkasıııı baldır basennn ve üstüü... valla birde ışıkta bakıncaa felaketlerr.... hele basenlerimdekiiii yırtık gibii..:KK43: şuan çok daha iyii....

arkadaslar bu kremlerin 1 kutusu asagi yukari nekadar zamanda bitiyor. Mesela 1 kutunun bitmesi 1 ayi falan buluyormu?

15 gün acnylse medacassolu düzenli kullandım, soyulma olmuyo diye kese yaptım, derimi çok tahriş ettiğim için (neredeyse iz kalıyordu) acnylseyi kestim. Sonra da yavaş yavaş medacassolu düzenli kullanmaktan koptum. Şuan aklıma geldikçe sürüyorum ama çatlaklarım çoğaldı :1shok: :1shok: :1shok:

Bilmiyorum kremler mi yaptı yoksa çatlayacak mıydım zaten? Derimde çok fena gerilme yanma gibi hissediyordum zaten benneyaptımki

X