Medipol mega (Bağcılar) hastanesinde doktor önerisi

BlueseA5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
256
131
Merhaba kızlar,
Bağcılar medipol mega hastanesinde kadın doğum doktoru önerisi istiyorum. Duygu Işıl ve elif çiler hariç. O ikisinde gittim daha önce memnun kalmadım. İlgisiz olmaması, her soruya cevap veren, telefonlara rahatça cevap veren. Biraz riskli durumum da var kan pıhtılaşma problemi olduğu için bilgisi de iyi olan Bi doktor. Şu an tüp bebek doktoru bakıyor kalp atışını duyduk bugün. Oda artık normal doktora geçebilirsin dedi. (ağustos da Transfer yapmıştık ama tutmamıştı. Kendiliğinden hamile kaldım doktoru bulamadığım için tüp bebek doktoruna gittim şuana kadar. 6+6 haftalık hamileyim. )

Tuba nadide Yılmaz bende orada tüp bebek yaptırdım ve dr gebe takibi yapmadığı icin bu dr yönlendirdi beni aşırı sevimli sıcak kanlı tatlı bir dr hemen ulasabilinecek ben çok beğeniyorum dr başka dr çok gittim ama onun gibi içime sinen olmadı

Tuba nadide Yılmaz bende orada tüp bebek yaptırdım ve dr gebe takibi yapmadığı icin bu dr yönlendirdi beni aşırı sevimli sıcak kanlı tatlı bir dr hemen ulasabilinecek ben çok beğeniyorum dr başka dr çok gittim ama onun gibi içime sinen olmadı
Merhaba ben de Tuba nadide Yılmaz a gitmeye karar verdim sanırım. Söylediğiniz gibi doktora ulaşımı kolay mı yoğunluğu vs nasıl acaba. Bi de muayene ücreti ve doğum ücreti hakkında bilginiz var mı

Tüp bebek doktorunuz kimdi?
Medipolde Gülseren Polat’ı önermişlerdi bana ama gitme fırsatım olmadı.

X