medipol mega hastaneler kompleksi (medipol bağcılar üniversite hastanesi) ÇOK UCUZ!

Kizlarr merhabaa
Ben dun lebriz hale hanimaa gittik
Neseliibir dr.sadece cok Hizli konusuyor.hastane cok temizz
Muaynem 5dk surmustur.herhalde ucretsiz diye.
Dr.u beklerken deryaa yasarr dr cok yogun olarak Gordum hastalarini kararsizim

Bende Hale hnma gidiyorum hatta ablamda.2 kere gittim canım ama pek içime sinmedi benim, aslında işini bilen bir dra benziyor ama fazla bilgi vermiyor çok kısa kesiyor sanki baştan savıyormuş gibi.Benim ikizlerim olacak canım o yüzden kararsızım Banu hanımı deneyeyim diyorum birde.

Bende Hale hnma gidiyorum hatta ablamda.2 kere gittim canım ama pek içime sinmedi benim, aslında işini bilen bir dra benziyor ama fazla bilgi vermiyor çok kısa kesiyor sanki baştan savıyormuş gibi.Benim ikizlerim olacak canım o yüzden kararsızım Banu hanımı deneyeyim diyorum birde.

Aynen bende ayni fikirdeyim Kisa kesiyorr.derya yasar'i Herkes ovuyorr AMA deneyimleri yetersizz geldi.birde hande akbass var.resminden bike electric aldimm.nasildir bile me AMA Calistigii yerler gayet iyi

Aynen bende ayni fikirdeyim Kisa kesiyorr.derya yasar'i Herkes ovuyorr AMA deneyimleri yetersizz geldi.birde hande akbass var.resminden bike electric aldimm.nasildir bile me AMA Calistigii yerler gayet iyi

Deneye yanıla buluruz inşallah benim böyle 12 haftam geçti ya doktoru beğenmiyorum ya hastaneyi.

merhaba kızlar ben de dr Derya yaşarın hastasıyım gayet iyi ve ilgili bir dr pazartesi gecesi sabaha karşı bi kanamayla uyandım duracak gibi de degildi öyle çok geliyordu ki apar topar hastaneye gittik ve derya hanım sağolsun çok güzel ilgilendi 1 gece yatış yaptık bir ay riskimiz var dedi dr her yarım saatte hemşiresi geldi sürekli kontrol etti ve kendisi aynı şekilde şuanda iyiyiz sürekli dinleniyoruz ben begendim ve memnuın kaldım tabi herkesin beklediği ve umduğu ilgi farklıdır...

ben neşe hanıma gittim bir defa fena değildi kendisine devam edeceğim
hastası çok olan doktor bana cazip gelmiyor çünkü hem çok sıra beklemek gerekiyor hem de hastası çok olanın doğumu da çok olur diye düşünüyorum saatlerce doktor bekleyemem neşe hanım da uzman sonuçta ilgilendi de ayrıca hem bu hastanede mesai saatleri dışında doğum olursa o sırada hangi doktor varsa o giriyormuş doğuma öyle olduktan sonra çok da fark etmiyor yani
sadece ultrason cihazı diğer gittiğim hastanede renkli 3 boyutlusu da var burda yok ama orası muayene 50 lira doğum fiyatlarını yüksek bulduğum için buraya gitmeye başladım ben yenidoğan ünitesinin olması,ssk nın masraflarını karşılaması,doğum katı falan da hoşuma gitti ayrıca yeni ve temiz
yılbaşından sonra odaların süslemesini de yapacaklarmış inşallah bana yetişir

bir de bebek annenin yanında kalıyormuş sadece altını değiştirmek damla vermek için falan hemşireler alıp tekrar getiriyorlarmış
ben altını kendim değiştiririm damla falan damlatılmasını da istemem benim yanımdan ayrılmamalı bebeğim dedim damla zaten anneden izinsiz verilmiyormuş galiba alt değiştirmeyi de konuşursunuz dediler inşallah sorun olmaz çünkü asla istemiyorum yanımdan birkaç saniye bile alınmasını ben ilk doğumumu 13 yıl önce devlet hastanesinde yaptım fark ödeyip özel odada kalmıştık ve bebeğim yanımdan hiç alınmamıştı

neşe hanımı resmınden gordugum kadarıyla muayne esnasıdna tesadufen gordum naısl bırıdır fıkrım yok
hale hanımın tavırlarını begenıyorum heyecanlı sana hıssettırıyor bunu ve bebegını
ama cok hızlı konuyor buda bende basından atma duygusu olusturuyor,o yuzden hande akbas yada derya yaşar arasında kararsızım

Arkadaşlar ben de şuan Nagihan Kaya'ya gidiyorum. Şuan memnunum kendisinden. İlk Suna hanıma gitmiştim içime sinmemişti, sonra Derya Yaşar'a gittim son muayenemde ikiside hastanede olmaıdğı için Nagihan hanıma gittim. Sanırım şuanda ona devam edicem. En çok içime sinen o oldu.

Buarada öyküm aynı haftadayız muhtemelen aynı zamanlarda doğum yapacağız. Artık karşılaşırız hastanede :KK70:

Arkadaşlar ben de şuan Nagihan Kaya'ya gidiyorum. Şuan memnunum kendisinden. İlk Suna hanıma gitmiştim içime sinmemişti, sonra Derya Yaşar'a gittim son muayenemde ikiside hastanede olmaıdğı için Nagihan hanıma gittim. Sanırım şuanda ona devam edicem. En çok içime sinen o oldu.

Buarada öyküm aynı haftadayız muhtemelen aynı zamanlarda doğum yapacağız. Artık karşılaşırız hastanede :KK70:

evet karşılaşabiliriz:) kontrole ne zaman gideceksin tekrar? ben 22 aralıkta gideceğim
bir de senin bebeğin kaç kilo olmuş? benim ki 1740 gr haftasıyla uyumlu dedi bana ama sanki küçükmüş gibi geliyor bana çünkü ben şu ana kadar 3 kilo ancak alabildim

Arkadaşlar sgk lılara kanda hamilelik test bu hastane de kaça yapılıyor bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleme:
evet karşılaşabiliriz:) kontrole ne zaman gideceksin tekrar? ben 22 aralıkta gideceğim
bir de senin bebeğin kaç kilo olmuş? benim ki 1740 gr haftasıyla uyumlu dedi bana ama sanki küçükmüş gibi geliyor bana çünkü ben şu ana kadar 3 kilo ancak alabildim

3 kilo mu :KK70: Ben şuana kadar 16 kilo aldım bebekte en son 1900 gram civarıydı. Sen nasıl bu kadar az kilo aldın anlamadımi kaç kiloyla hamile kalmıştın? Ayrıca bir sonraki kontrolum de yüksek ihtimal 25-26 aralıkta olacak.

merhaba kızlar dün ilk defa medipol mega ya gittim hem evime yakın hemde burda baya bir okumuştum çok ama çok memnun kaldım doktorum belgin hn. dı çok şeker bi bayan uzun bir süre içerde kaldık herşeyi anlattı benim bebeklerim ikiz daha hastaneyi gezemedik ama medipolü özellikle tercih etme sebebim bebek yoğun bakım ünitesinin olması çünkü ikizlerin heran gelme olasılığı olduğu için bunu göz önünde bulundurdum dr. kanım düşük olduğu için kan serumu bağlattı acilde..... ilaçlarıma reçete istermisin diye sordu çok memnun kaldım 15 gün sonra nst ye bağlanıcam muhtemelen işin komiği hasta yok doktor çok ilgi alaka çok çok süper bu arada oda süsleme olayı yılbaşından sonra yapılacak yazılmış doğrumu ?

bu arada bebişlerim gebelik haftamdan 3-4 gerideler biri 1.200 küsür gr. öbürü 1.170gr.

Son düzenleme:

neşe hanımı resmınden gordugum kadarıyla muayne esnasıdna tesadufen gordum naısl bırıdır fıkrım yok
hale hanımın tavırlarını begenıyorum heyecanlı sana hıssettırıyor bunu ve bebegını
ama cok hızlı konuyor buda bende basından atma duygusu olusturuyor,o yuzden hande akbas yada derya yaşar arasında kararsızım

ben neşe hanıma gittim bir defa fena değildi kendisine devam edeceğim
hastası çok olan doktor bana cazip gelmiyor çünkü hem çok sıra beklemek gerekiyor hem de hastası çok olanın doğumu da çok olur diye düşünüyorum saatlerce doktor bekleyemem neşe hanım da uzman sonuçta ilgilendi de ayrıca hem bu hastanede mesai saatleri dışında doğum olursa o sırada hangi doktor varsa o giriyormuş doğuma öyle olduktan sonra çok da fark etmiyor yani
sadece ultrason cihazı diğer gittiğim hastanede renkli 3 boyutlusu da var burda yok ama orası muayene 50 lira doğum fiyatlarını yüksek bulduğum için buraya gitmeye başladım ben yenidoğan ünitesinin olması,ssk nın masraflarını karşılaması,doğum katı falan da hoşuma gitti ayrıca yeni ve temiz
yılbaşından sonra odaların süslemesini de yapacaklarmış inşallah bana yetişir

Kızlar, benim doktorum Neşe Hanım. Kendisinden memnunum, benim ovulasyon takibimi yapıyor, anlayışlı ve deneyimli bir doktor bana göre.
Yalnız Neşe Hanım olmadığı 2 gün bir Nagihan Hanım'a, bir de Betül Hanım'a gitmiştim.
Nagihan Hanım da çok tatlı, sıcak ve samimi bir doktordu. Betül Hanım da ilgili fakat deneyimleri az diye düşünüyorum, çünkü yeni uzmanlaşmış bir doktor kendisi.
Bence Neşe Hanım'ı deneyin derim, çünkü ben kendisinden çok memnunum, ilk etapta biraz geri planda hissettirebilir kendisini ama inanın her muayenede daha da yakınlaşıyor ve sıcak davranıyor. Sorularınız yanıtsız kalmıyor ve hastasını da unutmuyor
:KK34:

3 kilo mu :KK70: Ben şuana kadar 16 kilo aldım bebekte en son 1900 gram civarıydı. Sen nasıl bu kadar az kilo aldın anlamadımi kaç kiloyla hamile kalmıştın? Ayrıca bir sonraki kontrolum de yüksek ihtimal 25-26 aralıkta olacak.

canım ben 53,5 ile hamile kalmıştım geçtiğimiz 2 ay çok yorucuydu benim için ev taşıdık sanırım o nedenle kilo alamadım belki de verdim bir de şekerim biraz yüksek çıktığı için yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum.bebeğime faydası olacağını düşündüğüm şeyleri yemeye dikkat ediyorum inşallah oluyordur 2,5 kilonun üstünde doğar inşallah

merhabalar kıslar;

bende artık doktor araştırmaktan yoruldum.Şu ana kadar 2 hastane değiştirdim :)
en son aklıma yatan medipol mega hastane bağcılarda Suna Özdemir var.
ben hamileliğimin 10. haftasındayım 1 kez ultrasona girdim.Telefonla aldığım ücret bilgisi 50 lira Operatör doktorlara muayene ise ücretsizmiş.

Birde benim bu hastane ve doktora giden arkadaşlara bir kaç sorum olacak?
doktor umarım konuskan sıcak kanlı ve her soruya cevap veren güleryüzlü birisidir
ve her muayeneye gidildiğinde acaba muayene ücreti alınıyor mu?
daha öncekı hastanelerı bırakma sebebım bu aslında 1 kez gidiyorum paralı haftasına gıttıgımde yine ücret talep ediliyor ve bana yaptıkları hiçbir işlem yok o yuzden bu konuda bayagı takıldım.Bu hastanede de acaba oyle bır sıstem mı oalcak?
ayda bır alsa neyse 15 gunde bır ucret istenıyor ve tahlıllerde cabası.....:KK43:

sizlerden gelebılecek cevaba göre suna hanımdan yarın randevu alacagım...:KK5:

lütfen bana yardım edın kızlar :)

merhabalar kıslar;

bende artık doktor araştırmaktan yoruldum.Şu ana kadar 2 hastane değiştirdim :)
en son aklıma yatan medipol mega hastane bağcılarda Suna Özdemir var.
ben hamileliğimin 10. haftasındayım 1 kez ultrasona girdim.Telefonla aldığım ücret bilgisi 50 lira Operatör doktorlara muayene ise ücretsizmiş.

Birde benim bu hastane ve doktora giden arkadaşlara bir kaç sorum olacak?
doktor umarım konuskan sıcak kanlı ve her soruya cevap veren güleryüzlü birisidir
ve her muayeneye gidildiğinde acaba muayene ücreti alınıyor mu?
daha öncekı hastanelerı bırakma sebebım bu aslında 1 kez gidiyorum paralı haftasına gıttıgımde yine ücret talep ediliyor ve bana yaptıkları hiçbir işlem yok o yuzden bu konuda bayagı takıldım.Bu hastanede de acaba oyle bır sıstem mı oalcak?
ayda bır alsa neyse 15 gunde bır ucret istenıyor ve tahlıllerde cabası.....:KK43:

sizlerden gelebılecek cevaba göre suna hanımdan yarın randevu alacagım...:KK5:

lütfen bana yardım edın kızlar :)

Merhaba Nesekus, ben de Suna Hanıma gittim. İlk zamanlar kontrollerin ayda bir olacağı için her muayeneye gittiğinde muayene ücreti ödersin(Suna Özdemir'de).Kontrol süresi 10 gün. 10 gün içinde gittiğinde tekrar ödemezsin. Ayrıca dediğin gibi kontrollerde ultrasonla bakıyorlar çok farklı şeyler bekleme yani. Ben şuan operatör doktorlardan birine gidiyorum. Sırf doğum için Doçent olsun demiştim ama doğuma da kendi doktorunun girme ihtimali az bu nedenle açıkcası çok da farketmiyor. Kontrol aynı kontrol.

X