Meme büyütme/dikkestirme dikislerin acilmasi

miniksercemm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
14
1
33
Herkese Merhaba yeni üyeyim sayfa hakkinda oek bilgim yok
Benim sorunum bir hafta önce meme büyütme ve diklestirme yaptirdim hersey cok güzel ilerlerken malesef mememin birinde dikislerim acildi doktorum hic bisey yapamayacagini ve yaranin kendiliginden kapanmasini beklememi söyledi basina böyle bisey gelen oldumu
Teşekkür ederim cevaplar icin

Herkese Merhaba yeni üyeyim sayfa hakkinda oek bilgim yok
Benim sorunum bir hafta önce meme büyütme ve diklestirme yaptirdim hersey cok güzel ilerlerken malesef mememin birinde dikislerim acildi doktorum hic bisey yapamayacagini ve yaranin kendiliginden kapanmasini beklememi söyledi basina böyle bisey gelen oldumu
Teşekkür ederim cevaplar icin
Merhaba çok geçmiş olsun ne durumdasınız şuan biraz zaman geçmiş üzerinden . Benimde 13.günüm sol meme de dikiş açılması var bende baticon pansuman kapanması bekliyorum ama sanki sağ meme de açılmış gibi kan gördüm biraz bantın üstünde:KK43: henüz daha açmadım orayı geçti mi sizin tamamen nasılsınız şimdi🌸

Merhaba çok geçmiş olsun ne durumdasınız şuan biraz zaman geçmiş üzerinden . Benimde 13.günüm sol meme de dikiş açılması var bende baticon pansuman kapanması bekliyorum ama sanki sağ meme de açılmış gibi kan gördüm biraz bantın üstünde:KK43: henüz daha açmadım orayı geçti mi sizin tamamen nasılsınız şimdi🌸
Durumunuz ne oldu acaba ? Bende aynı durumdayım çnkü

Durumunuz ne oldu acaba ? Bende aynı durumdayım çnkü
Merhaba çok şükür kanama durdu 1.hafta başlamıştı 6 gün sürmüştü. 15 günü geçti kanama sorunu biteli.dün kontrolüm vardı ameliyat bantları tamamen çıktı dikiş kapanmış iyileşmiş dikiş izi için krem yazdı doktorum onu kullanıcam artık. Bir sonraki kontrol 3 ay sonra. Sizin kaçıncı gününüz başlardaysanız çok normal endişelenmeyin geçiyor biraz uğraştırıyor sadece süreci uzatıyor o kadar. Pansumanınıza dikkat edin hareketlerinizi kısıtlayın mümkün olduğunca başka yapıcak bir şey yok kapanmasını bekliceksiniz💕

Merhaba çok şükür kanama durdu 1.hafta başlamıştı 6 gün sürmüştü. 15 günü geçti kanama sorunu biteli.dün kontrolüm vardı ameliyat bantları tamamen çıktı dikiş kapanmış iyileşmiş dikiş izi için krem yazdı doktorum onu kullanıcam artık. Bir sonraki kontrol 3 ay sonra. Sizin kaçıncı gününüz başlardaysanız çok normal endişelenmeyin geçiyor biraz uğraştırıyor sadece süreci uzatıyor o kadar. Pansumanınıza dikkat edin hareketlerinizi kısıtlayın mümkün olduğunca başka yapıcak bir şey yok kapanmasını bekliceksiniz💕
Bugün 35. Günüm malesef git gide dikişlerim açılıyor aksatmadan pansuman yapıyorum ama fayda etmiyor kabuk tutmuyor. Görsel atsam acaba sizinkide böylemiydi söylermisiniz

Eklentiler

• IMG_1787.png
    IMG_1787.png
    283,4 KB · Görüntüleme: 25
  • 69A02B64-8B38-4358-A928-B4BBC925F39E.jpeg
    69A02B64-8B38-4358-A928-B4BBC925F39E.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 25
2 haftaya kadar kurursa dikiş atıcakmış şusn yapılacak birşey yokmuş yara nemli olduğu için dikiş atsada tutmazsizin fazla açılmış

2 haftaya kadar kurursa dikiş atıcakmış şusn yapılacak birşey yokmuş yara nemli olduğu için dikiş atsada tutmazmış
Kurur illa ki biraz süreç uzuyor can sıkıyor evet ama geçiyor iyileşiyor bir şekilde siz pansumanınızı aksatmayın doktorum bana gazlı bez çok kan olmadığı sürece çok fazla da pansuman yapma bırak kurusun kabuk tutsun demişti mesela. Böyle durumda yapılacak en güvenilir yok doktorun dediklerini harfiyen uygulayıp sabırlı olmak

X