Meme Meme Meme ve Yeni Paylaşım 2014

Dün aksam 6 da oldum bu amaliyatı kas altı oldu meme ucundan yapıldı topalama da olduğu için. Böle bi ağrı sekli olamaz ne bi yerde okudm ne gördüm bu kadar siddetli ağrı yasayanı bende mi anormallik var ne olur biri sölesin öle vuruyoki ağrılar nefrsim kesiliyor

Benimde meme başından takıldı dün aksam oldum amaliyatı cok siddetli agrılarım oldu olmayada devam ediyo meme felan gözümde değil agrımı bişi gecirsin diye yalvarıyorum allaha gecmiyo

Benimde meme başından takıldı dün aksam oldum amaliyatı cok siddetli agrılarım oldu olmayada devam ediyo meme felan gözümde değil agrımı bişi gecirsin diye yalvarıyorum allaha gecmiyo

Çok geçmiş olsun canım, benimde meme başı oldu am korse baskısı dışında ağrım olmadı. Her bünyenin yapısı ve dolayısı ile tepkisi farklı. Doktorunla görüşüp, ağrı kesici iğne yaptır bence.
Birde eğer yatıyorsan sakın yatma. Sürekli oturur pozisyonda yst, dolaşabildiğince dolaş ki ödemlerin çabuk gitsin.
Geçmiş olsun, sabret çok az kaldı. En zoru ilk üç gün, sen bir gününü geçirdin bile.

Dün aksam 6 da oldum bu amaliyatı kas altı oldu meme ucundan yapıldı topalama da olduğu için. Böle bi ağrı sekli olamaz ne bi yerde okudm ne gördüm bu kadar siddetli ağrı yasayanı bende mi anormallik var ne olur biri sölesin öle vuruyoki ağrılar nefrsim kesiliyor

Geçmiş olsun canım. Cuma günü öğleden sonra oldum ben de ameliyatımı. Kas altı 350 cc mentor ultra high profile protez takıldı (göğüs altı kesisi ile)... Hastanede olduğum saatlerde, yapılan iğneler sayesinde o kadar iyiydim ki, yatağımda yatmadım bile. Eve geldikten sonra başladı ağrılar. Aynen söylediğin gibi, nefes alırken gözümden yaş geliyordu çünkü protezler baskıya neden oluyor. Nasıl bir ağrı olduğunu tarif edersem, ameliyat olmayı düşünenler, dayanılmaz bir acı olduğunu zanneder. Hayır değil... dayanılmaz bir acı değil. İlk günüm (cmtesi) çok zor geçti, ama her gün azalıyor ağrılarım ve 2 günün sonunda ağrı kesici almayı bile kestim. 3 gün can sıkıcı, biraz acılı, baskılı geçiyor. Gece hep sırtüstü yatmak zorunda olduğum için sinirlerim bozuldu, dönemiyorum, yan yatamıyorum. Sırtım ağrıdı. Bana bir iğne reçetesi yazmıştı doktorum, "ağrıların dayanılmaz olursa en yakın eczanede/hastanede yaptır" diyerek. Ona hiç ihtiyacım olmadı, daha doğrusu "3 gün ve geçecek her şey! geçecek... geçecek..." diyerek kendimi rahatlattım ve şu an gerçekten çok daha iyiyim. Herkesin ağrı eşiği farklı oluyor, istersen doktorunu arayıp görüş. Ama şunu da söyleyeyim damar yolu açılırken salya sümük ağlayan insanım ben :)
Merak etme yarın daha iyi olacaksın, ertesi gün çok daha iyi :KK16:

Sabah hastaneye gittim; bandajlar çıktı. Dikişler iyi durumda, enfeksiyon da yok. Banyo yapabilirsin dedi İsmail bey :21:
1,5 ay daha takmam gerekiyormuş sütyeni :44: idare edicem artık. Nasıl masaj yapacağımı gösterdi. Haftaya kontrole gittiğimde bana 'iz kremi' vereceğini söyledi. Benim isminden anladığım şey dikişlerin izinin kaybolması için bir krem, yanılıyor da olabilirim (ilk kez duydum bunu) :44:
Aranızda bu 'iz kremi' denilen şeyi kullanan, bilen var mıdır kızlar?

Sabah hastaneye gittim; bandajlar çıktı. Dikişler iyi durumda, enfeksiyon da yok. Banyo yapabilirsin dedi İsmail bey :21:
1,5 ay daha takmam gerekiyormuş sütyeni :44: idare edicem artık. Nasıl masaj yapacağımı gösterdi. Haftaya kontrole gittiğimde bana 'iz kremi' vereceğini söyledi. Benim isminden anladığım şey dikişlerin izinin kaybolması için bir krem, yanılıyor da olabilirim (ilk kez duydum bunu) :44:
Aranızda bu 'iz kremi' denilen şeyi kullanan, bilen var mıdır kızlar?

Geçmişler olsun:) e artık foto isteriz hem sende çek ki iyileşme sürecinde farkı kendinde gör derim :KK16::KK16::KK16::KK36::KK36::KK36::emir_bebek::nazar::nazar:

mavi meleğim mesaj sayım yeterli olmadığı için özel mesaj yazamıyorum henüz :KK43: istersen (bir sakıncası yoksa) buradan cevap verebilirim canım

nasıl oldun zeta olanlardan pek ses yok sanırım şu ara ameliyat yok iyileştinmi

Daha iyiyim canım. Ağrı kesici içmiyorum mecbur kalmadıkça, o yüzden ufak tefek ağrım sızım var. Sabahları kötü oluyorum, hem sırt ağrısı hem de (gece saatlerce aynı pozisyonda yattığım için, sabah ayağa kalkınca) memelerin yeniden yerini bulma çabası :) Ama çok şükür, hemen hemen her işimi kendim yapıyorum. Temizliğe cesaret edemedim henüz, birkaç gün daha geçsin bakalım.
Dünden beri dikiş yerlerim ve meme ucları sızlıyor. Onun da regl ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Saydıklarımın hepsi ufak tefek şeyler, genel olarak gayet iyiyim :) tşk ederim sorduğun için :KK16:

aslında şu ara daha fazla ameliyat olması gerekmez mi? yaz geliyor, bikini sezonu :)

Son düzenleme:
Kas alti göğüs alti kesisi ile oldum. 400 cc damla protez takıldı. Ilk gün biraz agrim oldu ama güçlü ilaclar veriyorlar rahatlatiyo baya.hayirli olsun seninde simdiden:)

merhaba, hayırlı olsun yeni gögüsleriniz :KK64: 400 cc takılınca merak ettim çocuk doğurdunuz mu ve vücut olculeriniz ne acaba :106:

merhaba, hayırlı olsun yeni gögüsleriniz :KK64: 400 cc takılınca merak ettim çocuk doğurdunuz mu ve vücut olculeriniz ne acaba :106:

merhaba, teşekkür ederim. 24 yaşındayım ve doğum yapmadım.boyum 176 cm,göğüs altı ölçüm 78 cm, silikon sonrası göğüs çevrem 95 cm. göğüs dokum sıfırdı o yzden 400 cc abartı olmadı :)

Yaa çok sevindim doğum yapmadığın halde 400 takılmasına :)) burda takılan silikon olçülerini gördükçe iyice ümitsizliğe kapılmştım.benimde neredeyse hiç göğüs dokum yok. henüzz para biriktirme dönemindeyim inş bende bir gün kavuşacagım güzel göğüslere :106: doktorun kimdi peki

Yaa çok sevindim doğum yapmadığın halde 400 takılmasına :)) burda takılan silikon olçülerini gördükçe iyice ümitsizliğe kapılmştım.benimde neredeyse hiç göğüs dokum yok. henüzz para biriktirme dönemindeyim inş bende bir gün kavuşacagım güzel göğüslere :106: doktorun kimdi peki

Bir ay once Esterworld de Bülent tekerekoğlu na oldum ameliyatimi. protez boyutu senin vücuduna göre ayarlaniyo mesela bana en fazla 350cc olur demistik doktorum ameliyat sırasında 400-450 cc de denemiş olmuş. omuzlarim fln geniş 400 bile küçük geldi gözüme demişti .göğüs alti ölçün darsa yanlardan tasma yaptigi icin büyük protez kullanmiyo sanırım doktorlar. Bence cc ye takilma darısı en kısa zamanda başına inşallah. Taksitte yapıyorlar bilgin olsun:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir ay once Esterworld de Bülent tekerekoğlu na oldum ameliyatimi. protez boyutu senin vücuduna göre ayarlaniyo mesela bana en fazla 350cc olur demistik doktorum ameliyat sırasında 400-450 cc de denemiş olmuş. omuzlarim fln geniş 400 bile küçük geldi gözüme demişti .göğüs alti ölçün darsa yanlardan tasma yaptigi icin büyük protez kullanmiyo sanırım doktorlar. Bence cc ye takilma darısı en kısa zamanda başına inşallah. Taksitte yapıyorlar bilgin olsun:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amiiiiinnnnnn :KK1: teşekkür ederimm açıklamaların için :) yaptıracagım zaman hangisinin uygun olacağını çok merak ediyorum gerçekten. taksit olayıda iyiymiş sanırım biraz daha hızlandırabilirim ameliyatımı :KK16:

merhaba, teşekkür ederim. 24 yaşındayım ve doğum yapmadım.boyum 176 cm,göğüs altı ölçüm 78 cm, silikon sonrası göğüs çevrem 95 cm. göğüs dokum sıfırdı o yzden 400 cc abartı olmadı :)

AyNEN BNMDE gogus dokum sıfırdı bana da 350 cc uygulandı öle buyuk abartılı bı goruntu olmadı gogus dokusu olmayanalr kesnlkle 300den asagı sılıkon taktırmasınalr buyuk olmuyorlar cnku doktora keske 400 yapsaydınız bıle dedım ama derım bundan fazlasını kabul etmeyecegı ıcın sonrasında top top durur memeler dıye yapılmamıs.

Ben dün ameliyat oldum
Doktorum Hasan fındık
325 cc kas altı yüksek profıl yuvarlak takıldı.
Öncesinde sönmüş gibi duran memelerim vardı baya da sarkıklardı.
Insan her gecen saat daha bi düzeldiğini hissediyor.
Bu kadar yenıyken hareket etmek zarar verir mi
Göğüslerimde baskı hissediyorum hareket ettikçe

Son düzenleme:
X