Meme Meme Meme ve Yeni Paylaşım 2014

Ameliyattan 10 gün falan sonra dikiş yeri kanayan oldu mu? Dr eski kanı dışarı atıyo dedi ama içim rahat etmedi pek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben 27 martta ameliyat oldum. Şu an çok ağrım kalmadı sadece sağ tarafta biraz acı oluo sabahları. Sizce ne zaman spor yapmaya başlayabilirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım banada yardımcı olabilirmisin? ben de 10 gün önce meme başından oldum hem toplama yapıldı hem protez takıldı. ağrılar devam ediğyor. masaj yaptınmı sen ne kadar sürede yaptın? morlujlar ne durumdaydı ne kadar sürede sis indi? biri bana yarım etsin lütfennn

canım banada yardımcı olabilirmisin? ben de 10 gün önce meme başından oldum hem toplama yapıldı hem protez takıldı. ağrılar devam ediğyor. masaj yaptınmı sen ne kadar sürede yaptın? morlujlar ne durumdaydı ne kadar sürede sis indi? biri bana yarım etsin lütfennn[/QUOTEher]

Canım bu soruları doktoruna sormalısın. Sende toparlamada yapıldığı için sürecin daha farklıdır. Buradan hatalı bilgi alabilirsin. Doktorunu aramaktan ve aklındakileri sormaktan çekinme lütfen. Sonuçta o doktor sadece ameliyat ile sorumlu değil, 1 yıl boyunca devam eden bir süreç bu. Aklındaki her şeyi not al ve tek tek sor doktoruna

geçmiş olsun

Kızlar selam,

meme estetiği olanlar hatta kısıtlama olsun ocak 2014 itibariyle ameliyat geçirenler bilgilerini paylaşabilirler mi?
2013 yılı olmasın, koca bir yıl geçmiş. biraz yeni tecrübe ve yeni doktorlar önerebilir misiniz?
Meme büyütme estetiği ile ilgili. Ama bütçelerde malum, fakat nedense özel tercih ediliyor.
Siz hangi özel hastaneleri tercih edersiniz?

16/04/2014 de meme büyütme ameliyatı oldum şişli etfal hastanesinde koltukaltımdan protezler konuldu kas altına yerleştirildi 3 değerli hoca girdi ameliyatıma ücret 1,600 tl ödedim. 2 gün hastanede yattım. 1 hafta rapor aldım geçen hafta perşembe günü iş başı yaptım hala şişliklerim var fakat çok memnun kaldım.

Ameliyattan 10 gün falan sonra dikiş yeri kanayan oldu mu? Dr eski kanı dışarı atıyo dedi ama içim rahat etmedi pek

Kanın miktarı önemli bence , durduk yere kanı dışarı atarmı dikiş... zorlanma veya esneme yapmış olabilirsin ama dediğim gibi öyle aman aman bir kan değilse normaldir mutlaka... çok geçmiş olsun gözlemle genede gögüslerini artış olursa haberdar et doktorunu..

16/04/2014 de meme büyütme ameliyatı oldum şişli etfal hastanesinde koltukaltımdan protezler konuldu kas altına yerleştirildi 3 değerli hoca girdi ameliyatıma ücret 1,600 tl ödedim. 2 gün hastanede yattım. 1 hafta rapor aldım geçen hafta perşembe günü iş başı yaptım hala şişliklerim var fakat çok memnun kaldım.

1600 TL: mi nasıl ya !? Şişli Etfal e randevu alıpta mı gittin,nasıl bağlantı kurdun?

1600 TL: mi nasıl ya !? Şişli Etfal e randevu alıpta mı gittin,nasıl bağlantı kurdun?

182 yi arayorsunuz plastik estetik cerrrahi diyorsunuz ertesi güne rendevu veriyor. ben kendi doktorlarımı tavsiye ederim onlardan randevu alın op. dr. zeynep sevim veya ayşin (soyadını hatırlamıyorum ) yada serhat selami şirvan benim ameliyatıma bu dotorlar girdi devlet hastanesinde bu kadar ilgi alaka sıcaklık görmedim. En azından para almak milleti soymak adına bir sürü doktor var ortalıkta onlar gibi para amaçlı kar gütmüyorlar. size o kadar detaylı bilgi veriyorlar o kadar özenerek bu işi yapıyorlar anlatamam ve şişli etfal plastik estetik polikliniğinde hergün bu ameliyatar oluyor karın germe, yağ alma, kaş kaldırma, gözaltı, burun v.s v.s.. hemde çok çok uygun ücretlere.

182 yi arayorsunuz plastik estetik cerrrahi diyorsunuz ertesi güne rendevu veriyor. ben kendi doktorlarımı tavsiye ederim onlardan randevu alın op. dr. zeynep sevim veya ayşin (soyadını hatırlamıyorum ) yada serhat selami şirvan benim ameliyatıma bu dotorlar girdi devlet hastanesinde bu kadar ilgi alaka sıcaklık görmedim. En azından para almak milleti soymak adına bir sürü doktor var ortalıkta onlar gibi para amaçlı kar gütmüyorlar. size o kadar detaylı bilgi veriyorlar o kadar özenerek bu işi yapıyorlar anlatamam ve şişli etfal plastik estetik polikliniğinde hergün bu ameliyatar oluyor karın germe, yağ alma, kaş kaldırma, gözaltı, burun v.s v.s.. hemde çok çok uygun ücretlere.

Cok tesekkur ederim

Sevgili Kayraa2012,
ben de meme silikonu ameliyatı düşünüyorum. Benim de 2.5 yaşında kızım var. Şu an göğüslerinden memnun musun? Şişlik var mı halen? Oğlunla günlük aktiviteleri rahat yapabiliyor musun? Son olarak da doktorun kimdi ?

şimdiden teşekkürler

17 Mart'ta da ben oldum :) kas altı 285 cc high profil meme altı kesisi... Ağrı konusunda korkulacak hiçbirşey yok bence :) ilk 3 gün yataktan kalkmak zorluyor ama 4. Günden sonra hızla bir iyileşme sürecine giriliyor. Benim 11. Günüm ağrı diye bişey kalmadı üstelik 1,5 yaşında bir oğlum var ve herşeyiyle ilgilenebiliyorum çok şükür :)) sadece onu kucağıma alıp hoplatıp zıplatmayı çok özledim :KK14: tek problem ağır kaldırmakta yani :KK66:

Geçmiş olsun canım. Cuma günü öğleden sonra oldum ben de ameliyatımı. Kas altı 350 cc mentor ultra high profile protez takıldı (göğüs altı kesisi ile)... Hastanede olduğum saatlerde, yapılan iğneler sayesinde o kadar iyiydim ki, yatağımda yatmadım bile. Eve geldikten sonra başladı ağrılar. Aynen söylediğin gibi, nefes alırken gözümden yaş geliyordu çünkü protezler baskıya neden oluyor. Nasıl bir ağrı olduğunu tarif edersem, ameliyat olmayı düşünenler, dayanılmaz bir acı olduğunu zanneder. Hayır değil... dayanılmaz bir acı değil. İlk günüm (cmtesi) çok zor geçti, ama her gün azalıyor ağrılarım ve 2 günün sonunda ağrı kesici almayı bile kestim. 3 gün can sıkıcı, biraz acılı, baskılı geçiyor. Gece hep sırtüstü yatmak zorunda olduğum için sinirlerim bozuldu, dönemiyorum, yan yatamıyorum. Sırtım ağrıdı. Bana bir iğne reçetesi yazmıştı doktorum, "ağrıların dayanılmaz olursa en yakın eczanede/hastanede yaptır" diyerek. Ona hiç ihtiyacım olmadı, daha doğrusu "3 gün ve geçecek her şey! geçecek... geçecek..." diyerek kendimi rahatlattım ve şu an gerçekten çok daha iyiyim. Herkesin ağrı eşiği farklı oluyor, istersen doktorunu arayıp görüş. Ama şunu da söyleyeyim damar yolu açılırken salya sümük ağlayan insanım ben :)
Merak etme yarın daha iyi olacaksın, ertesi gün çok daha iyi :KK16:

canım ben bi siteyi amaliyat olaağım zman gördüm çok anlamadığım için msjıda gec görüyorum :KK43: bugün 13 gün oldu dayanacak kadarmı ağrılar evet ama yyinede bi gece tam uyuduğumu bilmiyorum. cok sancılı bir süreç. meme altımda kocaman ödemler var:KK43: sağ göğüs biraz yukarda baskıyla indirmm gerekiyo masaj verdi dr. ve sansıma hi. bi soruma adam akıllı cevap vermeyen bir doktorum var. :KK43: morluklar var ama az ödem cok bende sisler ve cok iriler umarım ufalırlar biraz
sendeki durum nasıl ? birde nerden ekleniyor bilmiyorum ama eklermisin beni:)

canım ben bi siteyi amaliyat olaağım zman gördüm çok anlamadığım için msjıda gec görüyorum :KK43: bugün 13 gün oldu dayanacak kadarmı ağrılar evet ama yyinede bi gece tam uyuduğumu bilmiyorum. cok sancılı bir süreç. meme altımda kocaman ödemler var:KK43: sağ göğüs biraz yukarda baskıyla indirmm gerekiyo masaj verdi dr. ve sansıma hi. bi soruma adam akıllı cevap vermeyen bir doktorum var. :KK43: morluklar var ama az ödem cok bende sisler ve cok iriler umarım ufalırlar biraz
sendeki durum nasıl ? birde nerden ekleniyor bilmiyorum ama eklermisin beni:)

Gecmis olsun:KK43: 1 ay boyunca kuculcek diye biliyorum memislerimiz odemler iniyor gogus dogallasmaya basliyor.. Morluklar niye oldu bilmiyorum ama onlar gecer doktoruna mutlaka ilet , eger odemin coksa bol su ve ananas cok ise yariyor :)

Gecmis olsun:KK43: 1 ay boyunca kuculcek diye biliyorum memislerimiz odemler iniyor gogus dogallasmaya basliyor.. Morluklar niye oldu bilmiyorum ama onlar gecer doktoruna mutlaka ilet , eger odemin coksa bol su ve ananas cok ise yariyor :)

benmki morluktan öte bişi cnm kalın kalın et gibi ödemler var altta.. inş. cnm yani onların varlığına inş. alışırım ve normale döner hayatım. suan halahareketlert kısıtlı devam edioruz.. 1 ay bi gecse..

tavsiyerin için çok saol canım..

Ben bekarim...ilerde evlendigim adam ufak halinden ragatsz olurmu büyük olsa mi memnun kalirdi diye düşünüp bi karar alip ona gore yaptrsam yada yaptrmasam kismindayim.yani terazideyim:)))

Merhaba seni seven insan nasilsan oyle kabul eder inan sen istedigini yap cnm! Rahatsiz olmaz seven kisi , .
Ben su an memediklestime dusunuyorum acaip sarktilar birde digumdan sonra gercek berbat ama evlenirkende sarkikti 2 sene once. Beni oyle kabul etmis ama ben kendim cok rahatsiz ve mutsuz oluyorum ins hayirlisiyla olacagim yakinda.

Merhaba seni seven insan nasilsan oyle kabul eder inan sen istedigini yap cnm! Rahatsiz olmaz seven kisi , .
Ben su an memediklestime dusunuyorum acaip sarktilar birde digumdan sonra gercek berbat ama evlenirkende sarkikti 2 sene once. Beni oyle kabul etmis ama ben kendim cok rahatsiz ve mutsuz oluyorum ins hayirlisiyla olacagim yakinda.

Once de yazmistim kizlar su an 3 doktorla maillestim. 1 dr ters t kesimi protez koymuycak . Oteki 2 doktor gogus cevresi ve asagiya cizgi kucuk protezle daha guzel o,urlar dediler fiyat 4000 euro oteki 2700 euro. Simdi bu doktorlar daha iyi bence cunki kesim daha az ve bir zamanlar cup E olan gogus olmus sarkik cup c yani protez iyi akil. Sizce de oylemi? Deri cokmus bende ici bos ve gogus uclari one yalanci sarkiklikmis! Neresi yalanci baya sarkik iste :KK17:

X