Meme protez

melodiyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2023
15
8
26
Herkese merhaba, 4 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum, 230 cc yuvarlak kas üstü protez takıldı. Ameliyat sürecim ve sonrası gayet güzeldi bir sıkıntı yaşamadım fakat göğüslerim çok birleşik, aklıma geldikçe masaj yapıyorum fakat ayrılmıyor, revizyon olmak hiç istemiyorum. Bu durumu yaşayan var mı? Fotoğraf bırakıyorum🫶🏻

Eklentiler

• IMG_2407.png
    IMG_2407.png
    256,1 KB · Görüntüleme: 351
Bence kötü durmuyor ameliyat sonrası birleşmiyor diye üzülenler var 🙈 gayet güzeller öncesinde meme dokunuz varmıydı 230ccye göre büyük göğüsleriniz maşallah

Bence de güzel duruyor.Herkes ameliyat sonrası ayrık durmasından şikayetçi

Sizin meme yapınız doğuştan birbirine yakın olduğu için arasının açılacağını sanmıyorum ama çok güzel duruyor. Benim doğuştan ayriklar arasında bir parmak boşluk kaldı protez sonrası :/

Merhabalarrrr kızlar ameliyat sonrasi size doktorunuz protez hakkinda garanti belgesi yada bardot bilgisi vs ayrinti verdimi ? Lütfen cevaplarmsnz🙏

Bence kötü durmuyor ameliyat sonrası birleşmiyor diye üzülenler var 🙈 gayet güzeller öncesinde meme dokunuz varmıydı 230ccye göre büyük göğüsleriniz maşallah
Hayır yoktu dümdüzdü ama doktor 230 cc koyabilecek kadar alan var dedi

Merhabalarrrr kızlar ameliyat sonrasi size doktorunuz protez hakkinda garanti belgesi yada bardot bilgisi vs ayrinti verdimi ? Lütfen cevaplarmsnz🙏
Ameliyattan çıktığım da hastane odasında protez kutuları duruyordu daha sonradan garanti belgelerini verdiler bunları saklayın kutuları atabilirsiniz dediler.

Herkese merhaba, 4 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum, 230 cc yuvarlak kas üstü protez takıldı. Ameliyat sürecim ve sonrası gayet güzeldi bir sıkıntı yaşamadım fakat göğüslerim çok birleşik, aklıma geldikçe masaj yapıyorum fakat ayrılmıyor, revizyon olmak hiç istemiyorum. Bu durumu yaşayan var mı? Fotoğraf bırakıyorum🫶🏻
Güzel olmuş belki daha yeni olduğu için böyle olabilir 1..2 aya arası duzelebilit kontrole gidince doktoruna sorarsan aklında en azından soru işareti kalmaz

X