Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

memorialde yakın zamanda histereskopi yaptıran var mı?
Fiyat ne civada acaba?
bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim.

Sümeyye teşekkür canım erken doğum yaptığını bildiğimden meraklandım :18:bir yıldan beri sizleri okuyorum hepiniz arkadadaşım oldunuz adeta bu arada seni ve hilal i çok seviyorum:KK19:

Arkadaşlar memorialde tüp bebek tedavisinde devlet memumuru olunca herhangi bir indirim var mı yosa herkese 2100 euro mu?veyahutta devlet, masrafların bir kısmını ödüyor mu? İlaçlar için de soruyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum

Raporun olursa 400 euro gibi bir indirim var onun dışında bir indirim yapmıyorlar.

Arkadaşlar memorialde tüp bebek tedavisinde devlet memumuru olunca herhangi bir indirim var mı yosa herkese 2100 euro mu?veyahutta devlet, masrafların bir kısmını ödüyor mu? İlaçlar için de soruyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum

indirim söz konusu olmuyor.ben memorialde 2kez tüp bebek denedim.sağlık personeline %5inidirim söz konusu.bır hafta önce bir arkadaşım gitti eşi esnaf fiyat konusunda 2100 eurodan 1900 euroya düşürmüşler.deneyebilirsniz.

konuda minik bir temizleme yapıp konu yeniden aktif hale getirilmiştir...

yanlış anlamadıysam mikronun yazılarına müdahale edilmiş...silinmiş göremiyoruz sorun nedir.eger mikro pasif hale getirildiyse bizleride silin...kimsenin kötü bişey yazdığı yoktu anlıyamıyoruz.MUSTAFA BEYİN BAŞARISI BU KADARMI ÇEKİLMEZ HALE GELDİ ? BU KADAR SEVENİ OLMASI.GERÇEKTEN BİRKEZ DAHA GURUR DUYDUM DOKTORUMLA..

bi açıklama bekliyoruz.

yanlış anlamadıysam mikronun yazılarına müdahale edilmiş...silinmiş göremiyoruz sorun nedir.eger mikro pasif hale getirildiyse bizleride silin...kimsenin kötü bişey yazdığı yoktu anlıyamıyoruz.MUSTAFA BEYİN BAŞARISI BU KADARMI ÇEKİLMEZ HALE GELDİ ? BU KADAR SEVENİ OLMASI.GERÇEKTEN BİRKEZ DAHA GURUR DUYDUM DOKTORUMLA..

bi açıklama bekliyoruz.

Merhaba :)))

Size özel mesaj attım orada oldukça açık ifade ettim. Tahmin ettiğiniz gibi değil okuyunca anlayacaksınız...

Buraya da açıklamayı yapalım.

Öncelikle konuyu Mustafa Bey'e bağlamışsınız ama Mustafa Bey kimdir bilmiyorum bile... Doktorunuz sanırım

Konu 6. aydan itibaren oluşan başlıkta yer alan şikayetlerdir. Şöyle ki kurulan face guruba kayılması sonucu başlıkta sorularına cevap alamayan veya paylaşımın azalmasından rahatsız olan arkadaşlarınızın biraz serzenişidir. Bize gelen şikayetlerde "biz kimliklerimizi deşifre etmek istemiyoruz, tüp bebek yaptırdığımızı herkesten saklıyoruz. Burada nickname ile yazdığımız için rahatız ama son dönemde facebook tarafında açılan sayfaya sürekli buradan birilerinin davet edilmesi ciddi olarak bizi rahatsız etmiştir. Bu sebeple lütfen gerekli uyarıyı yaparmısınız"

Ceza alan arkadaşınızın facebook çağrısına müdahale edilmiştir, Mustafa beye ait attığı tüm bilgiler aynen durmaktadır. Zaten kendisi de en son 2 ay önce uğramış. Konuyu yukarıda da özetledim bu konuda rahatsızlıklarını yazan mesajları da kaldırdık.

Lütfen konuyu farklı yerlere çekmeyin

6. aya gidip okudum konuyu daha iyi anladım, Mustafa bey hastaneden ayrılmış burada Memorial hastaları ve Mustafa Bey hastaları arasında bir gerilim yaşanmış.

Lütfen aranıza bizi sokmayın... Ben farklı bir şeyden bahsediyorum.... Doktorların veya hastanelerin kurduğu veya yönlendirdiği sayfalar ile lütfen burayı kıyaslamayın. Belki de Memorial'a devam edenlerin serzenişiydi bu onu araştırmadım ama benim gördüğüm 6. aydan beri yoksunuz. Son mesajlarınızı 2 ay önce yazmışsınız şimdi forumda olma çabasını anlayamadım...

Mustafa Bey Ayrıldı ise ona ait ayrı bir başlık açıp devam edebilirsiniz veya hiç açmazsınız face tarafında devam edersiniz. Lakin dediğim gibi Mustafa Beyin adını dahi duymadım yani burada yapılan mesaj temizliği onunla ilgili değildir.

Oldukça net bir açıklama yaptım, hepinize güzel bir hamilelik ve/veya gebelik dilerim

6. aya gidip okudum konuyu daha iyi anladım, Mustafa bey hastaneden ayrılmış burada Memorial hastaları ve Mustafa Bey hastaları arasında bir gerilim yaşanmış.

Lütfen aranıza bizi sokmayın... Ben farklı bir şeyden bahsediyorum.... Doktorların veya hastanelerin kurduğu veya yönlendirdiği sayfalar ile lütfen burayı kıyaslamayın. Belki de Memorial'a devam edenlerin serzenişiydi bu onu araştırmadım ama benim gördüğüm 6. aydan beri yoksunuz. Son mesajlarınızı 2 ay önce yazmışsınız şimdi forumda olma çabasını anlayamadım...

Mustafa Bey Ayrıldı ise ona ait ayrı bir başlık açıp devam edebilirsiniz veya hiç açmazsınız face tarafında devam edersiniz. Lakin dediğim gibi Mustafa Beyin adını dahi duymadım yani burada yapılan mesaj temizliği onunla ilgili değildir.

Oldukça net bir açıklama yaptım, hepinize güzel bir hamilelik ve/veya gebelik dilerim

KAZEN BEN SENİNLE ARKADAŞ OLMADIĞIM İÇİN ÖZELDEN ATAMIYORUM MESAJ AMA SAKINCASI YOK BENİM İÇİN İKİMİZİNDE YAZDIKLARINI HERKES OKUYABİLİR...
bu açıklama gerçekten tatmin edici değil.facete kiminle arkadaş olup olmayacağımızı bu topikteki yazanlara sormıycaz,gelmek isteyenleri aramıza alıyoruz ama tüm yazılanları inceliyecek olursanız face var diye topikte şikayetçi olan kimse yok.bu topiği canlı tutan bizdik benim bebeklerim 8 aylık oldu,aktif yazan birçok arkadaşımızda inci tanesi,kabakçiçeği,ve sildiğiniz mikro gibi zaten memorialda tedavi olarak hamile kaldılar üstelikte hepimiz teşekkür yazılarımızı yazdık bizim artık bu başlık altında konuşacak bişeyimiz kalmadıki..biz hastanemizi ve doktorlarımızı sevdiğimiz için özellikle nur hanım ve ayrılan o tanımadığınızı iddia ettiğiniz mustafa bey için topiğe uğrayıp yeni olan ve soru soran arkadaşlara hala cevap veriyoruz.inci buna en iyi örnektir.kaldıki biçoğumuz artık bizi daha çok ilgilendiren topiklerde zaten hala yazıyoruz.şimdi tüm bunları düşündüğümüzde bisüre sessiz kalınarak tekrar bu konuyu gündeme getirmek ve işlem yapmak hiç bu açıklamayla uygun değil.kimsenin face reklamıda yaptığı yok üstelik o rahatsız olan kişiler keşke mikronun face reklamından şikayetçi olacaklarına kız erken doğum yaptığında bu sayfaya giripte bi yazıp sorsalardı.1 ay hastanede kalan bebekleri kimse sormadı.demekki bu başlığı bizden başka zaten kullanan yok...ayrıca siz editörsünüz sanırım ama yazdıkalarınızdan ve devrik cümlelerinizden derdinizi anlamak zor.keşke kendinizi daha iyi ifade edebilseydiniz.zaten kkda yazmanın bi kalitesi kalmadığınız sizin yazdıklarınızan bir kez daha anladık .umarım daha ikna edici biaçıklaması olan editörünüz vardır.
ARKADAŞLAR BU YAZIYI TÜM TOPİKTE PAYLAŞIYORUM.GERÇEKTEN FACE TEN RAHATSIZ OLAN VARSA BURAYA YAZSIN BİZ BU BAŞLIĞA BİR DAHA GİRMEYELİM.

Burdan girip memorialı övememiz ve herkesi bu hastaneye yönlendirmemiz suç oldu şimdi.kaç aydır girmiyormuş diye bi takım iş güzarlar hesap soruyor...burda giripidicek boş boşmuhabbet etsek hoşlarına gidecek sanırım...kazen allah aşkına söle memorialdan kimi tanıyorsun bunları yazmanı istiyor.facete ne konuşulduğunu göremeyip bunlarımı yaptırıyorlar.kazen sen bu topikte ne yaşandı ne dostluklar kuruldu öle 6.aya dönüp okumakla anlayamazsın o yüzden haddinibil..al bu başlığıda başına çal...

Editör olabilirsin ama bu sayfada yaşana dostluğu ve paylaşımı anlayamazsın..bunu senin ağzına aldırmam.bu topiği biz yeri gelir senden çok savunuruz.sen çıksan daha doğru olucak.

Hadi bunca şeyden sonra benide silde kk daki demokrasiyi herkes görsün.ona göre yazarlar artık.insanların fikirlerini açıkça beyan etmlerine siz ve sizin gibiler engel olamayacksınız.sen kk yı face le yarışacak bi dünya platformu falanmı sandın.

X