Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım mıkro nasıl bebeslerı ınsallah ıyıdır cıktılar mı kuvezden rabbım cumlemızınkını korusun ınsallah

Mikro hafif ağrıları dışında iyi ehtcancım. Bebekler hala küvezde. Oğlan 2 kg a yaklaştı. Kızımız 1,5 kg civarında. Solunum cihazından çıktılar sadece beslenme hortumları var. Gelişimleri iyi maşallah. Anne sütü de alıyorlar :nazar: Şimdilik durumlar böyle. İnşallah en kısa zamanda çıkacaklar.

Amin inşallah...

Canımm maaşallah :nazar:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel sürpriz yapmış size yawruşunuz:KK9:Onca koşturmadan stresten kurtarmış annişini rabbim kolay bir hamilelik nasip etsin canım :KK66:)

Çok tşkr ederim canım Allah herkese nasip etsin inşallah doktorum ilk üç ay sürekli dinlenmemi istedi düşük tehlikesi varmış inş bunuda aşıcaz

Biraz eskilere göz attım da ne muhabbetlerimiz olmuş :)
Yeri geldi güldük yeri geldi ağladık, pozitifler negatifler doğumlar...
Bu topikteki tüm arkadaşlarım en kısa zamanda evlatlarına kavuşur sağlıkla inşallah...

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

akasya
aysunayy
bebekdls
begonvil16
beyazzmbak
beylem
canocanan
ceyda
cy_76
çakır
dentur
derya
dicay
dilberimk
eda
elifertoygurci
esmerim452
gamzear
gamzelim_2830
grafiking
happybutterfly
hil_bur
inci
juliaa
julietta
kabakcicegi
kezban
keten prensess
kokoci
lotus
medicalsecreter
melisdilek
meryem
mikro
mimoza06
mucize
mummu
nisannur
nurme
ooofffffffffffff
portakalll
qingdao
semra
sevda_linka
sezyal
sblkmbsr
ssinca
sumeyye
trkuaz
tugceserdar
umudumunumudusun
umut27
umutege
verde
western

Son düzenleme:

akasya
aysunayy
bebekdls
begonvil16
beyazzmbak
beylem
canocanan
ceyda
cy_76
çakır
dentur
derya
dicay
dilberimk
eda
elifertoygurci
esmerim452
gamzear
gamzelim_2830
grafiking
happybutterfly
hil_bur
inci
juliaa
julietta
kabakcicegi
kezban
keten prensess
kokoci
lotus
medicalsecreter
melisdilek
meryem
mikro
mimoza06
mucize
mummu
nisannur
nurme
ooofffffffffffff
portakalll
qingdao
semra
sevda_linka
sezyal
sblkmbsr
ssinca
sumeyye
trkuaz
tugceserdar
umudumunumudusun
umut27
umutege
verde
western

İncim saydım da tam 55 kişiyiz. bunlardan kaçı hamile? hamile olmayı bekleyen kaç kişi kladık acaba? biri ben sonraki?......
sevgilerimle

Meliscim sizlerden de en yakın zamanlarda güzel haberler alacağız inşallah :KK16:

akasya
bebekdls
begonvil16
beylem
derya
dilberimk
elifertoygurci
gamzear
julietta
kezban
melisdilek
mummu
nisannur
nurme
semra
ssinca
sumeyye
trkuaz

Eylül 2013 de tüp bebek 2.denememe başlıyacağım. 12.9.13 tarihinde doktorum lucrin 10 mg ile tedavime başlangıç yaptı. Inşallah hayırlısı olur hepimiz için

kizlar bana yardimci olurmusunuz

ben ekimde tüpe baslayacam memorialda ama eger o ay bi aksilik olurda olmazsa dondurulursa ayriyetten bi ücret aliyorlarmi dondurma islemi icin?? nekadar tutar acil cevap ise gidecem birazdan gitmeden bilgilendirriseniz cok sevinirim

Merhaba kizlar,
gecmisi biraz okudum ama fiyat hakkinda bisey bulamadim. Memorial de fiyatlar nedir su an? Tese ameliyati?
p

Biraz eskilere göz attım da ne muhabbetlerimiz olmuş :)
Yeri geldi güldük yeri geldi ağladık, pozitifler negatifler doğumlar...
Bu topikteki tüm arkadaşlarım en kısa zamanda evlatlarına kavuşur sağlıkla inşallah...

evet inci ya ne günlerdi inşallah bebişlerimizi kucağımıza aldığımızdada yazarız paylaşırız :emir_bebek:burdaki herkes pozitif görür umarım

Kızlar ben Nur hanım Murat bey karar veremezken bu hafta tedaviye başlayacam derken mucize bir şekilde bugün 1.5 aylık hamile olduğumu öğrendim keseyide gördüm halen şoktayız :KK66:))))

gerçekten bir mucize gözün aydın canım tebrikler :nazar:

canım ders prog ayarlattım 20 saat haftada..bir günüm de boş olacak inş... ben 37 ye kadar çalışmayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa 9-10 kasıma kadar çalışıcam bakalım...zaten ekimde de 9 günlük bayram tatili var...rahatız yani... :) alışverişi parça parça yaptım..fazla bişey kalmadı...odasını aldık biz de ama yerleştirmedim henüz eşyalarını...ablam gelecek onunla yapıcaz...arabasını da aldık...gecelik,pijama,mama,bez falan kaldı işte..bir de hastane çantamı almadım henüz karar veremedim..çok pahalı bişey almak istemedim sonra kullanmazsam diye...sen ne aldın çanta olarak...inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza...ağrılarım da başladı...

oh maşallah güle güle kullansın bebişin inş. çantayı ben almadım bebek arabası ile hediye verdiler ona ek olarak evden bişey daha kullanırım diyorum bendede ağrılar oluyor özellikle bel ağrısı yorulunca oluyor okulda bende çok az ders aldım ama korkuyorum bişey olurmu diye belki erken ayrılırım izne 18 hafta olayı kesinleşmedi dimi?

Çok tşkr ederim canım kısaca bahsetmek isterim hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin ben iki aşılama bir tüp bebek yaptım ve üçündende negatif sonuç aldım bu benim piskolojimi alt üst etmişti en son memorial hastahanesini tedavi için uygun buldum Ağustos 14 de kontrole gittim semra hanım ve Murat bey le görüştüm yumurtalarımın çok uygun olduğunu ve isterseniz hemen tedaviye başlıyalım dediler eşime baktım ve hayır dedim biz Eylül'de başlıyalım ilaçlarım yazıldı yapmam gereken testler yazıldı testlerimin hepsini yaptım o sırada sigarayıda azalttım kendimi tüp bebeğe hazırlıyodum sonra regl olmam gereken gün benden sadece kahve bir akıntı geldi ve sonraki günler devamı gelmedi biz bu arada Murat beyle hep iletişimdeyiz ve ben halen regl olmayı bekliyorum Pazartesi sabahı eşimi aradım hamilelik testi alıp getirebilirmisin diye rica ettim oda getirdi hemen bana hayelmi kuruyosun dedi :) bende testi yapacağımı söyledim ikimiz beraber testi yapmaya başladık ve yapar yapmaz ikinci çizgi çok belirgin bir şekilde çıktı biz şok bir şekilde birbirimize bakıyoruz ardından apar topar hastahaneye gittik kan testi verdim ve sonucum 3640 çıktı herzaman gittiğim doktorum kollarını açmış bana doğru geliyodu sarıldı çok tebrik ederim kesinlikle hamilesin deyince ben ne yapacağımı şaşırmış şaşkın şaşkın eşime bakıyodummmm bana 5 haftalık hamile olduğumu söyledi allahım olmayan herkese yaşatsın inanılmaz bir duygu o kesemizide görmüştük iki hafta sonra inş kalp atışlarını duyacaz demek istediğim hiç birzaman umudunuzu yitirmeyin bol bol dua edelim ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alalım....

Kizlar merhaba. Ben haziran ayinda tup bebek denedim ama basarisiz oldu. Kasim-aralik gibi tekrar denemeyi dusunuyorum. Memorialdan memmunmusunuz? Ben sehirdisindan gelicem, uzun protokol yaptirmak istiyorum. Acaba yumurta takibini memlekette yaptirmaya izin veriyolar mi?

kizlar bana yardimci olurmusunuz

ben ekimde tüpe baslayacam memorialda ama eger o ay bi aksilik olurda olmazsa dondurulursa ayriyetten bi ücret aliyorlarmi dondurma islemi icin?? nekadar tutar acil cevap ise gidecem birazdan gitmeden bilgilendirriseniz cok sevinirim

Embriyo dondurma işlemine doktor karar veriyor, sağlık problemi dışında dondurma taraftarı değiller.

Merhaba kizlar,
gecmisi biraz okudum ama fiyat hakkinda bisey bulamadim. Memorial de fiyatlar nedir su an? Tese ameliyati?
p

Merhaba,
Tedavi 2100 euro, ilaçlar da 1500 lira civarı tutuyor.

Kizlar merhaba. Ben haziran ayinda tup bebek denedim ama basarisiz oldu. Kasim-aralik gibi tekrar denemeyi dusunuyorum. Memorialdan memmunmusunuz? Ben sehirdisindan gelicem, uzun protokol yaptirmak istiyorum. Acaba yumurta takibini memlekette yaptirmaya izin veriyolar mi?

Merhaba,
Protokole doktor karar veriyor. Uygun görürse uzun istiyor.
Evet şehir dışından gelenler kendi yaşadıkları yerde takip yaptırabiliyorlar. Ama tabi bunun için deneyimli doktorlar lazım.

arkadaşla ben ikinci tüp bebek denememi memorial hastanesinde yaptırmak istiyorum.ama anladığım kadarıyla semra hanım kendisi muayene edip birebir ilgilenmiyormuş hastalarıyla ekibi hakkında bilgisi olan ve doktorlarında tüp bebek yaptıranlar varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen bi karar vermem lazım :: Sm_confused:

canım ben ikinci denemeyi burada düşünüyorum.bir tanıdığım gitti ve şu an hamile,kontrolu semra hanım yapmış ama doktoru betül görgen miş.çok memnun kalmış ilgi ve alaka çok güzel ve sıkı kontrol ediyorlar dedi.bende hala karar veremedim.

canım ben ikinci denemeyi burada düşünüyorum.bir tanıdığım gitti ve şu an hamile,kontrolu semra hanım yapmış ama doktoru betül görgen miş.çok memnun kalmış ilgi ve alaka çok güzel ve sıkı kontrol ediyorlar dedi.bende hala karar veremedim.

Doktora çok takılma derim ben. Benim takipleri opuyu transferi hep başka başka doktorlar yaptı açıkcası bi ekip işi bu orda herkes herşeyi yapamıyor zaten.. Ama Murat bey den çok memnun herkes

X